Az Inter őrült római hajrában harcolta ki a BL-részvételt! - VIDEÓKKAL

Bár az Inter kétszer is hátrányba került a Lazio otthonában, végül 3-2-re diadalmaskodott Simone Inzaghi legényei felett a labdarúgó Serie A 38., utolsó fordulójában, így megszerezte a negyedik helyet, és ott lesz a Bajnokok Ligája 2018/19-es szezonjának csoportkörében. A meccs nagy részében a rómaiak domináltak, 1-0-nál és 2-1-nél is lezárhatták volna a rangadót, ám a hajrában előbb egy védelmi hiba, majd egy kiállítás megpecsételte a sorsukat. A kék-feketék így előztek, a sasok pedig az Európa Ligában "vigasztalódhatnak".

LABDARÚGÁS, SERIE A, 38. FORDULÓ
Lazio - Inter 2-3 (2-1)
Stadio Olimpico, Róma. Játékvezető:  Gianluca Rocchi.
Lazio: Strakosha - Luiz Felipe, De Vrij (Nani, 84.), Radu (Bastos, 77.) - Marusics, Murgia, Lucas Leiva, Milinkovics-Szavics, Lulic - Felipe Anderson - Immobile (Lukaku, 75.).
Vezetőedző:  Simone Inzaghi.
Inter: Handanovic - Joao Cancelo, Skriniar, Miranda, D'Ambrosio (Ranocchia, 81.) - Vecino, Brozovic - Candreva (Eder, 61.), Rafinha (Karamoh, 68.), Perisic - Icardi.
Vezetőedző: Luciano  Spalletti.
Gólszerző: Marusics (9.), Felipe Anderson (41.), illetve D'Ambrosio (29.), Icardi (78. - tizenegyesből), Vecino (81.)
Piros lap: Lulic (79.)

90+4. perc - Nincs tovább, vége a találkozónak! Az inter harcolta ki a Bajnokok Ligája-indulás jogát!

90. perc - Négy perc ráadás következik.

85. perc - A harmadik vendég találat érezhetően és érthetően megfogta a rómaiakat, míg az Inter mindent megtesz azért, hogy  megőrizze a számára tökéletes eredményt.

81. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Mi van itt?!?! Már az Inter vezet! Brozovic jobb oldalról elvégzett szögletét Vecino bólintotta a jobb felsőbe, 2-3! Jelen pillanatban az Inter áll BL-indulást érő negyedik helyen!

79. perc - Hoppá! Megfogyatkozik a Lazio!Lulic kaszálta el Brozovicot a félpályánál, amiért megkapta második sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni!

78. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egy labdaszerzés után Icardi kapott remek labdát a tizenhatoson belül, megcsinált egy cselt, De Vrij pedig elkésett a belépővel, így Gianluca Rocchi ismét a büntetőpontra mutatott - és ezúttal nem változtattott az ítéleten. A labda mögé Icardi állt oda, és a bal alsóba vágta azt, 2-2! Egy gólra a BL-től a milánóiak!

71. perc - Brozovic rossz szöglete után Marusics borzalmasan találta el a labdát, ami így Milinkovics-Szavics vállára pattant. A játékvezető elsőre büntetőt ítélt, de a videobíró segítsége után - jogosan - visszavonta döntését.

66. perc - Lucas Leiva passzolt Felipe Andersonhoz, ő felnézett, majd célba vette a kapu jobb oldalát - próbálkozása nem sokkal ment mellé...

64. perc - A csereként beszálló Eder tekert a tizenhatos előteréből, nem sokkal a kapu fölé.

60. perc - Brozovic indítása után Perisic tört kapura, de a kilépő Strakosha levarázsolta a labdát a horvát lábáról.

57. perc - Ismét Perisic fejelhetett, kísérlete ezúttal mellé ment.

56. perc - Candreva beadását követően Perisic bólintott, Strakosha védett.

52. perc - Luiz Felipe sistergős lökete nem sokkal kerülte el Handanovic kapuját.

21:50 - Kezdetét vette a második játékrész.

45+3. perc - Vége az első félidőnek.

45+1. perc - De Vrij rossz felszabadítása után Perisic lőhetett, de kísérlete kapu fölé szállt.

41. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Felipe Anderson pöckölte tovább a labdát Lulicnak a saját tizenhatosánál, majd egy hatalmas sprint után már ziccerben kilépve kapta vissza azt, a tizenhatoshoz érve pedig jobbal, okosan kilőtte a jobb alsót, 2-1!

35. perc - Az egyenlítő gól óta sem lett lassabb a tempó, de a kapuk az utóbbi percekben nem forogtak veszélyben.

29. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Brozovic sarokrúgásáa eljutott a hosszún érkező D'Ambrosio elé, aki elsőre nem tudta a hálóba juttatni a játékszert, ám másodjára - estében a kapuba húzta azt, 1-1!

25. perc - Kis híján ott a második! Milinkovics-Szavics körülbelül 20 méterről, szabadrúgásból leadott tekerése a bal kapufáról pattant vissza a mezőnybe!

22. perc - Joao Cancelo előzte meg Lulicot, majd nagyszerűen indította Icardit, aki kapura tört, de nagy helyzetben csúnyán mellé durrantott...

15. perc - Vecino fordult rá nagyjából 25 méterről, majd célba vette a jobb alsót - Strakosha könnyedén hárított.

9. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Lazio! Milinkovics-Szavics tartotta meg a labdát Perisic mellett, majd visszatette azt Marusics elé, aki kapásból lőtt - a labda Perisic fejéről vágódott a jobb alsóba, 1-0!

7. perc - Óriási helyzet maradt ki! Lulic indítását Immobile tökéletesen centerezte, az érkező Felipe Anderson azonban az ötösről az égbe lőtte a labdát!

6. perc - Marusic próbálkozott ballal, a kísérlet Mirandaról csorgott szögletre.

5. perc - Candreva szerzett labdát, egy csellel becsapta Lulicot, majd lőtt - bombája elpatttogott a kapu mellett.

06:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kandó Tamás, ism.
06:25 - Sport 24
06:30 - Reggeli Start
07:30 - Labdarúgás
Serie A Classic Lazio - AS Roma 2014/2015, ism.
09:20 - Sport 24
09:30 - S.E.F.T.
09:40 - Labdarúgás
Serie A Classic Torino - Juventus 2014/2015, ism.
11:30 - Labdarúgás
Serie A Classic Lazio - AS Roma 2015/2016, ism.
13:20 - Sport 24
13:30 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga 2015/2016, Tottenham - AS Monaco, ism.
15:20 - Sport 24
15:30 - S.E.F.T.
15:40 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga 2015/2016, Sion - Liverpool, ism.
17:30 - Sport 24
17:40 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin - Az UEFA Kupa és Az Európa Liga története, ism.
21:15 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga 2016, döntő, Liverpool - Sevilla, ism.
00:30 - Sport 24
06:35 - X-Trial-világbajnokság
Budapest, ism.
07:35 - Sport 24
07:45 - Amerikai futball
HFL 2018, Miskolc Steelers - Budapest Cowbells, ism.
10:45 - Sport 24
10:55 - S.E.F.T.
11:05 - Amerikai futball
HFL 2018, Nyíregyháza Tigers - Budapest Eagles, ism.
14:05 - Labdarúgás
A Premier League világa - Best of, ism.
14:35 - Labdarúgás
Premier League Classic Manchester United - Arsenal 2015/2016, ism.
15:05 - Labdarúgás
Premier League-nagyinterjú Ryan Gigs, ism.
15:40 - Jégkorong
EBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Graz, ism.
18:05 - Sport 24
18:15 - S.E.F.T.
18:25 - Jégkorong
szlovák Extraliga, MAC Újbuda - Trencín, ism.
21:00 - Sport 24
21:15 - Szabadprogram, ism.
21:45 - S.E.F.T.
21:55 - Sport 24
22:10 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Slovan Bratislava, ism.
01:20 - Sport 24
06:30 - Tenisz
WTA-világbajnokság 2017, páros döntő, Babos/Hlavacková - Bertens/Larsson, ism.
09:00 - Sport 24
09:10 - Tenisz
WTA-világbajnokság 2018, páros döntő, Babos/Mladenovic - Krejciková/Siniaková, ism.
11:10 - Tenisz
WTA, Az én történetem - Coco Vandeweghe, ism.
11:25 - Tenisz