DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A Zenit lemészárolta ellenfelét, a legtöbb magyarnak véget ért az EL

A Zenit Szentpétervár csapata hosszabbítás után 8-1-re püfölte el a Dinamo Minszket az Európa Liga-selejtező harmadik fordulójában. Eppel Márton hiába szerzett gólt csapata kiesett csakúgy, mint a többi hét magyar érdekeltségű együttesből négy további.

A Zenit lemészárolta ellenfelét, a legtöbb magyarnak véget ért az EL

A Zenit meglepő 4-0-s vereséggel indított egy héttel ezelőtt Minszkben, ám a visszavágón mindent kiadott magából az orosz együttes. Többek közt Artyom Dzjuba duplájával ledolgozta hátrányát a szentpétervári csapat, majd a hosszabbításban tovább hengerelt, és még egy négyest vágott a fehéroroszoknak, így összesítésben 8-5-tel ment tovább a Zenit. Az Újpestet kiejtő Sevilla ötöt pöttyintett a Zalgiris otthonában.

Ami a magyarokat illeti, Eppel Márton az első félidőben állt be csereként az Elek Ákossal felálló Kajrat Almatiba, és szépítő gólt is szerzett, de az kevésnek bizonyult a továbbjutáshoz. Sallai Roland és Nagy Dominik kezdőként kaptak szerepet csapataikban, ám csak előbbi örülhetett, hiszen az APOEL 5-3-as összesítéssel jutott tovább, míg a Legia Warszawa meglepetésre 4-3-mal esett ki a luxemburgi Dudelange ellen.

Az RB Leipzig szintén ott lesz a következő körben, ám Gulácsi Péter nem volt keretben, Bogdán Ádám viszont ott állt a Hibernian kapujában, mely egy 3-0-s vereségbe szaladt, és ezzel kiesett a Molde ellen. Gyurcsó Ádám szűk félórát kapott a Hajduk Splitben, de véget ért számára is az EL-küzdelem. Lang Ádám és Holman Dávid csak a cserepadról figyelték csapattársaikat.
 

EURÓPA LIGA-SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
 Kajrat Almati (kazah)–Sigma Olomouc (cseh) 1-2 (össz.:1-4)
 Progres Niederkorn (luxemburgi)–Ufa (orosz) 2-2 (össz.: 3-4)
 AEK Larnaca (ciprusi)–Sturm Graz (osztrák) 5-0 (össz.:7-0)
 HJK (finn)–Olimpija Ljubljana (szlovén) 1-4 (össz.: 1-7)
 FC Köbenhavn (dán)–CSZKA Szófia (bolgár) 2-1 (össz.: 4-2)
 Universitatea Craiova (román)–RB Leipzig (német) 1-1 (össz.: 2-4)
 APOEL (ciprusi)–Hapoel Beer-Seva (izraeli) 3-1 (össz.: 5-3)
 CFR Cluj (romániai)–Alaskert (örmény) 5-0 (össz.: 7-0)
 Kukësi (albán)–Torpedo Kutaiszi (grúz) 2-0 (össz.: 4-5)
 Midtjylland (dán)–The New Saints (walesi) 3-1 (össz.: 5-1)
 Molde FK (norvég)–Hibernian (skót) 3-0 (össz.: 3-0)
 Suduva (litván)–Spartaks Jurmala (lett) 0-0 (össz.: 1-0)
 Zalgiris Vilnius (litván)–Sevilla (spanyol) 0-5 (össz.: 0-6)
Zenit (orosz)–Dinamo Minszk (fehérorosz) 4-0 (h.u. 8-1) (össz.: 8-5)
 Luzern (svájci)–Olympiakosz Pireusz (görög) 1-3 (össz.: 1-7)
 Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Pjunik (örmény) 2-1 (össz.: 2-1)
 Dinamo Breszt (fehérorosz)–Apollon Limassol (ciprusi) 1-0 (össz.: 1-4)
 LASK Linz (osztrák)–Besiktas (török) 2-1 (össz.: 2-2)
 Atalanta (olasz)–Hapoel Haifa (izraeli) 2-0 (össz.: 6-1)
 FC Basel (svájci)–Vitesse (holland) 1-0 (össz.: 2-0)
 Bröndby (dán)–Szpartak Szubotica (szerbiai) 2-1 (össz.: 4-1)
 F91 Dudelange (luxemburgi)–Legia Warszawa (lengyel) 2-2 (össz.: 4-3)
 Zrinjski (bosnyák)–Ludogorec Razgrad (bolgár) 1-1 (össz.: 1-2)
 Lech Poznan (lengyel)–Genk (belga) 1-2 (össz.: 1-4)
 Maribor (szlovén)–Rangers (skót) 0-0 (össz.: 1-3)
 FCSB (román)–Hajduk Split (horvát) 2-1 (össz.: 2-1)
 Feyenoord (holland)–Trencín (szlovák) 1-1 (össz.: 1-5)
 Gent (belga)–Jagiellonia Bialystok (lengyel) 3-1 (össz.: 4-1)
 Partizan Beograd (szerb)–Nordsjaelland (dán) 3-2 (össz.: 5-3)
 Rapid Wien (osztrák)–Slovan Bratislava (szlovák) 4-0 (össz.: 5-2)
 Bordeaux (francia)–Mariupol (ukrán) 2-1 (össz.: 5-2)
 Burnley (angol)–Istanbul Basaksehir (török)  0-0 (h.u. 1-0, össz.: 1-0)
 HNK Rijeka (horvát)–Sarpsborg (norvég) 0-1 (össz.: 1-2)
 Rosenborg (norvég)–Cork City (ír) 3-0 (össz.: 5-0)
 Valur (izlandi)–Sheriff (moldovai) 2-1 (össz.: 2-2)
 Sporting Braga (portugál)–Zorja Luhanszk (ukrán)  2-2 (össz.: 3-3)

Megtekintések száma: 326 2018-08-17 00:18:06
Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Reggeli Start
válogatás
08:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:10 - Amerikai futball
HFL 2019, Fehérvár Enthroners - Budapest Cowbells, ism.
ÚJ 11:25 - Labdarúgás
Premier League Preview
ÉLŐ 11:55 - Labdarúgás
Strandfoci, negyeddöntők
14:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:15 - Labdarúgás
Strandfoci, negyeddöntők
16:30 - Tenisz
WTA, Az én történetem - Jelina Szvitolina, ism.
16:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 16:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Torino
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Lecce
ÉLŐ 21:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - AC Milan
23:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
06:50 - Tenisz
WTA-torna, Acapulco, döntő, ism.
09:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:50 - Labdarúgás
Ligue 2 - A feljutás, ism.
10:20 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
11:20 - Reggeli Start
válogatás
12:20 - Labdarúgás
Premier League Preview, ism.
12:50 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
14:20 - Labdarúgás
Premier League összefoglaló, ism.
15:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 15:55 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Bournemouth
18:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:10 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
20:00 - Labdarúgás
Premier League 1-11 - Paul Robinson, ism.
20:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Watford
23:00 - Sportlövészet
Európa-bajnokság, 2. nap, ism.
DIGI Sport 3
00:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
08:30 - Labdarúgás
Premier League összefoglaló, ism.
10:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:10 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Luka Bar, ism.
11:40 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Partizan Tirana, ism.
13:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:25 - Tenisz
WTA-világbajnokság 2017, páros döntő, Babos/Hlavacková - Bertens/Larsson, ism.
LIVE 15:55 - Labdarúgás
Premier League, Leicester - Crystal Palace
18:00 - Tenisz
WTA-világbajnokság 2018, páros döntő, Babos/Mladenovic - Krejciková/Siniaková, ism.
20:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:10 - Labdarúgás
Strandfoci, negyeddöntők, ism.
22:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:30 - Labdarúgás
Strandfoci, negyeddöntők, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse