DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Kleinheislerék és Gulácsiék is a csoportkörben; Langék otthon is kikaptak a Dudelange-tól

A Kleinheisler Lászlót foglalkoztató Asztana hatalmas csatában, tizenegyespárbajt követően búcsúztatta a ciprusi APOEL gárdáját az UEFA Európa Liga play-off körében. Kleinheisler kezdőként lépett pályára és a 99. percben lecserélték, a vendégeknél Sallai Roland végig a pályán volt, míg a nemrég igazolt Balogh Norbert nem volt kerettag.

Kleinheislerék és Gulácsiék is a csoportkörben; Langék otthon is kikaptak a Dudelange-tól

Az Asztana egy hete 1-0-ra kikapott Cipruson, ám ezt a hátrányát már nagyon hamar ledolgozta a kazah együttes. Pedro Henrique 16. percben értékesített büntetőjét követően azonban sem a rendes játékidőben, sem pedig a hosszabbításban nem született több gól, így jöhettek a 11-esek.

Az idegek harcát végül a hazaiak bírták jobban és nyerték meg vegül 2-1-re, így az Asztana lesz ott a csoportkörben. Kleinheisler kezdőként lépett pályára és a 99. percben lecserélték, a ciprusiaknál Sallai Roland végig a pályán volt, míg a nemrég igazolt Balogh Norbert nem volt kerettag.

Nagyon megizzadt a továbbjutásért Gulácsi Péter együttese, az RB Leipzig is. A Gulácsi Pétert nélkülöző németek az idegenbeli 0-0 után ugyan hamar vezetést szereztek a Zorja ellen, ám az ukránok még az első félidőben egyenlítettek, a szünet után pedig már náluk volt az előny.

Ám a hazaiak nem adták fel, Jean-Kévin Augustin egalizáltak, majd pedig a 90. percben egy kezezést követően büntetőhöz jutottak, Emil Forsberg pedig nem hibázott, így végül a hazai együttes jutott tovább.

A Lang Ádámot is foglalkoztató CFR Cluj nehéz helyzetből várhatta a visszavágót, miután 2-0-ra kikapott a Dudelange otthonában. Ám kiderült, hogy ez lehet egyáltalán nem is volt akkora meglepetés, ugyanis a luxemburgi bajnok Kolozsváron is nyert 3-2-re (méghozzá úgy, hogy már 3-0-ra is vezetett), így végül kettős sikerrel ment tovább. A magyar válogatott hátvéd végigjátszotta a találkozót.

Korcsmár Zsolt csapata, a dán Midtjylland az idegenbeli 2-2 után otthon esett ki, miután 2-0-ra kikapott a Malmö együttesétől. Nagy meglepetésre Atalanta is búcsúzott, az olasz gárdát a dán Köbenhavn búcsúztatta 11-esekkel. Az Apollon legyőzte és idegenben lőtt több góllal kiejtette a Baselt, kikapott Norvégiában, de továbbment a Zenit, kiesett a korábban a Ferencvárost is búcsúztató Maccabi Tel-Aviv.

A Bordeaux és a Celtic is hazai pályán harcolta ki a továbbjutást az idegenbeli döntetlen után: a francia együttes a Gentet verte 2-0-ra, míg a skót bajnok a litván Suduva ellen nyert 3-0-ra. A Sevilla is könnyedén nyert három góllal a Sigma Olomouc ellen, így a spanyolok 4-0-s összesítéssel jutottak tovább.

UEFA EURÓPA LIGA, PLAY-OFF, VISSZAVÁGÓ
Asztana (kazah)–APOEL (ciprusi) 1-0 (összesítésben 1-1, 11-esekkel 2-1)
Ufa (orosz)–Rangers (skót) 1-1 (össz.: 1-2)
AEK Larnaca (ciprusi)–Trencín (szlovák) 3-0 (össz.: 4-1)
FC Köbenhavn (dán)–Atalanta (olasz) 0-0 (össz.: 0-0, 11-esekkel 4-3)
RB Leipzig (német)–Zorja Luhanszk (ukrán) 3-2 (össz.: 3-2)
Apollon Limasszol (ciprusi)–Basel (svájci) 1-0 (össz.: 3-3, idegenben lőtt több góllal)
CFR Cluj (romániai)–F91 Dudelange (luxemburgi) 2-3 (össz.: 2-5)
Ludogorec (bolgár)–Torpedo Kutaiszi (grúz) 4-0 (össz.: 5-0)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Sarpsborg (norvég) 2-1 (össz.: 3-4)
Molde FK (norvég)–Zenit (orosz) 2-1 (össz.: 3-4)
Qarabag (azeri)–Sheriff (moldovai) 3-0 (össz.: 3-1)
Midtjylland (dán)–Malmö FF (svéd) 0-2 (össz.: 2-4)
Besiktas (török)–Partizan Beograd (szerb) 3-0 (össz.: 4-1)
Shkëndija (macedón)–Rosenborg (norvég) 0-2 (össz.: 1-5)
Bröndby (dán)–Genk (belga) 2-4 (össz.: 4-9)
FCSB (román)–Rapid Wien (osztrák) 2-1 (össz.: 3-4)
Spartak Trnava (szlovák)–Olimpija Ljubljana (szlovén) 1-1 (össz.: 3-1)
Bordeaux (francia)–Gent (belga) 2-0 (össz.: 2-0)
Burnley (angol)–Olympiakosz (görög) 1-1 (össz.: 2-4)
Celtic (skót)–Suduva (litván) 3-0 (össz.: 4-1)
Sevilla (spanyol)–Sigma Olomouc (cseh) 3-0 (össz.: 4-0)

Megtekintések száma: 243 2018-08-30 23:48:26
REGGELI START FM

Élő közvetítések


10 éves a DIGI Sport!

TV Műsor
DIGI Sport 1
02:15 - Reggeli Start
válogatás
06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
09:00 - Kosárlabda
férfi Európa Kupa, Körmend - Ventspils, ism.
10:40 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - Pro Recco, ism.
12:15 - A nap hőse
12:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
12:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:40 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Nantes, ism.
15:10 - Sportlövészet
Világkupa, Putian, ism.
15:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:55 - X-Trial-világbajnokság
Réunion, ism.
16:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism.
ÉLŐ 17:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 18:05 - Labdarúgás
A Premier League világa
ÉLŐ 18:35 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Standard Liége - Arsenal
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Manchester United - AZ Alkmaar
ÉLŐ 23:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló
23:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
06:55 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
07:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
08:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - AC Milan, ism.
10:45 - A nap hőse
10:55 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
11:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:10 - Reggeli Start, ism.
12:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - AS Roma, ism.
14:25 - A nap hőse
14:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
14:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Torino - Fiorentina, ism.
16:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Juventus, ism.
18:40 - A nap hőse
ÉLŐ 18:50 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Getafe - Krasznodar
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Mönchengladbach - Basaksehir
23:00 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Monte-Carlo, döntő, Lajovics - Fognini, ism.
DIGI Sport 3
00:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Monte-Carlo, 1. elődöntő, Lajovics - Medvegyev, ism.
08:50 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Monte-Carlo, 2. elődöntő, Fognini - Nadal, ism.
10:40 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Monte-Carlo, döntő, Lajovics - Fognini, ism.
12:40 - A nap hőse
12:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
13:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:10 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Monte-Carlo, összefoglaló, ism.
14:10 - #csakaHonved
Magazinműsor, ism.
14:40 - Reggeli Start, ism.
16:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:15 - A nap hőse
16:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
16:35 - Tenisz
WTA-világbajnokság, Sencsen, páros, döntő, ism.
18:20 - Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - Pókerarcok, ism.
LIVE 18:50 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Dinamo Kijev - Lugano
LIVE 20:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Rangers - Young Boys
23:00 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Standard Liége - Arsenal, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse