DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A Chelsea-vel, a PAOK-kal és a BATE-val találkozik a Vidi!

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elkészítette az UEFA Európa Liga csoportkörének sorsolását: a MOL Vidi a Chelsea-vel, a PAOK-kal és a BATE Boriszovval került azonos kvartettbe.

A Chelsea-vel, a PAOK-kal és a BATE-val találkozik a Vidi!

A  magyar együttest legutolsónak húzták ki a negyedik kalapból, ami azt jelentette, hogy az L-csoportban folytatja a küzdelmeket a Chelsea, a PAOK  és a BATE  Boriszov társaságában.

A  B-jelű kvartettben összejött a Red Bullok csatája, vagyis Szoboszlai Dominik Salzburgja és Gulácsi Péter Lipcséje is ott található. Azonos négyesbe került Kádár Tamás Dinamo Kijevje és Kleinheisler László Asztanája.

A H-csoportban olasz, francia és német együttes is található. A "szomszédba" látogat a Fenerbahce és a Rangers is.

UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR
A-csoport: Leverkusen, Ludogorec, Zürich, AEK Larnaca
B-csoport: Salzburg, Celtic, Leipzig, Rosenborg
C-csoport: Zenit, Köbenhavn, Bordeaux, Slavia Praha
D-csoport: Anderlecht, Fenerbahce, Dinamo Zagreb, Spartak Trnava
E-csoport: Arsenal, Sporting, Qarabag, Vorszkla
F-csoport: Olympiakosz, Milan, Betis, Dudelange
G-csoport: Villarreal, Rapid Wien, Szpartak Moszkva, Rangers
H-csoport: Lazio, Marseille, Frankfurt, Apollon
I-csoport: Besiktas, Genk, Malmö, Sarpsborg
J-csoport: Sevilla, Krasznodar, Standard Liege, Akhisarspor
K-csoport: Dinamo Kijev, Asztana, Rennes, Jablonec
L-csoport: Chelsea, PAOK, BATE Boriszov, MOL Vidi

 


Megtekintések száma: 437 2018-09-01 04:01:02
REGGELI START FM

Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:15 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
ÚJ 07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
09:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
09:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
12:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
14:10 - Tenisz
WTA-torna, Dubaj, döntő, ism.
16:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:50 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő, ism.
ÉLŐ 17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:10 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
ÉLŐ 18:40 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham
ÉLŐ 21:05 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Liverpool
23:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
DIGI Sport 2
00:00 - Reggeli Start
válogatás
06:55 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
07:25 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Norwich, ism.
09:55 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Southampton, ism.
12:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
12:25 - Reggeli Start, ism.
13:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Torino, ism.
15:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
15:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
17:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
17:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
19:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Parma
21:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Juventus
23:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, elődöntők, ism.
07:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, negyeddöntők, ism.
11:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
13:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:55 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
14:05 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, bronzmérkőzés, ism.
15:20 - Reggeli Start, ism.
16:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:25 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
17:55 - Kézilabda
Strandkézilabda, döntők, ism.
LIVE 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Napoli
21:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
LIVE 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Lazio
23:45 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse