Icardi a hosszabbításban döntötte el a 222. Derby della Madonninát! - VIDEÓKKAL

Sokan már elkönyvelték a gól nélküli döntetlent az Internazionale és a Milan összecsapásán, ám Mauro Icardi kései találatával begyűjtötték a három pontot Luciano Spalletti legényei, az olasz labdarúgó-bajnokság 9. fordulójából. Az első félidőben mindkét csapat betalált, ám les miatt egyik gólt sem adták meg. A második játékrészben úgy tűnt, hogy a Rossoneri és az Inter is megelégszik az egy-egy ponttal, ám a hosszabbításban Donnarumma hibáját a vendéglátók csapatkapitánya használta ki, így a kék-feketék győzelemmel hangoltak a Barcelona elleni BL-összecsapásra.

A MECCS ÖSSZEFOGLALÓJA:

SERIE A TIM, 9. FORDULÓ
Inter - Milan 1-0 (0-0)
Helyszín: Giuseppe Meazza, Milánó. Játékvezető: Marco Guida
Inter: Handanovic - Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah - Vecino, Brozovic - Politano, Nainggolan, Perisic - Icardi.
Vezetőedző: Luciano Spalletti.
Milan: Donnarumma - Calabria, Romagnoli, Musacchio, Rodríguez - Bonaventura, Biglia, Kessié - Suso, Higuaín, Calhanoglu.
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Gólszerző: Icardi (90+2.)

90+4. perc - Véget ért a találkozó.

90+2. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Az utolsó pillanatban vezetést szerez az Inter! Vecino beadását nagyon elnézte Donnarumma, Icardi pedig nem szalasztotta el a lehetőséget. 1-0.

90. perc -
Három percet hosszabbított a játékvezető.

80. perc - Rodríguez félmagas passzát Suso tűzte kapura, Handanovicnak azonban akadt már nehezebb védése is karrierje során.

68. perc - Calhanoglu a tizenhatos sarkáról szánta el magát egy kapáslövésre: Handanovic könnyedén fogta a török kísérletét.

57. perc - Politano kísérlete kerülte el Donnarumma hálóját.

52. perc - Egy lecsorgó labdát Borja Valero tört el, így kirúgással jöhetett a Milan.

21:40 - Kezdetét vette a második félidő.

45+4. perc -
Véget ért az első játékrész.

45. perc - Négy percet hosszabbított a játékvezető.

42. perc - Egy újabb meg nem adott gól, ezúttal a Milannal! Egy középre ívelt labda Romagnoli hátáról került Musacchio elé, aki közvetlen közelről a hálóba juttatta a labdát, de a partjelző - jogosan - lest intett, így maradt 0-0.

39. perc - Politano próbálkozott 22 méterre a kaputól, kísérlete valahol a nézőtéren kötött ki.

33. perc - Egy szöglet után De Vrij húzta kapura a labdát, Donnarummát azonban kisegítette a kapufa.

30. perc - Kényszerű csere az Internél: Nainggolan helyére Borja Valero érkezett.

22. perc - Perisic fejesét Donnarumma tolta szögletre.

12. perc - Egy beívelést követően Icardi belsőzte be a labdát, a játékvezető azonban les miatt érvénytelenítette a találatot.

9. perc - Calhanoglu sikertelen csele után a török előtt maradt a labda, amit pattanásból tüzelt kapura, de a játékszer mellé szállt.

4. perc - Az első lövés Suso nevéhez fűződik, de ez nem jelentett veszélyt Handanovic hálójára.

20:32 - Elkezdődött a városi derbi.

Megtekintések száma: 306 2018-10-21 23:09:28