UEFA Európa Liga

Loftus-Cheek triplázott, a Chelsea a BATE-t is legyőzte - VIDEÓKKAL

A Chelsea együttese a három gólt szerző Ruben Loftus-Cheek vezetésével győzött 3-1-re hazai pályán a BATE ellen az UEFA Európa Liga L csoportjában. A londoniak így három fordulót követően hibátlan mérleggel, 5-1-es gólkülönbséggel továbbra is magabiztosan állnak a kvartett élén. A négyes másik találkozóján a Vidi FC meglepetésre 2-0-ra nyert a PAOK otthonában.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

UEFA EURÓPA LIGA, L CSOPORT, 3. FORDULÓ
Chelsea - BATE 3-1 (2-0)
Stamford Bridge, London. Játékvezető: Paolo Mazzoleni (olasz).
Chelsea: Kepa - Zappacosta, Christensen, Cahill, Emerson - Fabregas, Kovacic (Kanté, 78.) , Loftus-Cheek - Willian (Moses, 57.), Giroud, Pedro (Hudson-Odoi, 61.).
Menedzser: Maurizio Sarri.
BATE: Scserbickij - Rios, Filipovics, Filipenko, Vologyko - Baga (Jablonszkij, 77.), Dragun, Hleb (Ivanics, 59.) - Szkavis, Szignevics (Tuominen, 72.), Sztaszevics.
Vezetőedző: Alekszej Baga.
Gólszerző: Loftus-Cheek (2., 8., 54.) ill. Rios (79.)
A többi, 21:00-kor kezdődő találkozóról itt olvashattok.

90+3. perc - Vége a találkozónak, simán nyert az angol együttes.

90+1. perc -
A mindössze 17 éves Hudson-Odoi próbálkozott, ám Scserbickij nem tudott túljárni a fiatal angol játékos.

79. perc - Góóól, szépítenek a vendégek! Sztaszevics balról beívelt szabadrúgására Rios robbant be a hosszú saroknál, és miután senki nem ment vele, így közvetlen közelről nem volt nehéz dolga! 3-1!

67. perc -
Zappacosta tüzelt kapura jó 20 méterről, a jobb sarokba tartó labdát azonban bravúrral védte a vendégek hálóőre.

62. perc - A nemrég beálló Moses lőtt ballal, ám Scserbickij könnyedén hárított.

54. perc - Ott a harmadik, és ismét Loftus-Cheek! Az angol középpályás hozta fel labdát, majd paszsolt Pedrónak, aki belevezette a labdát védőjébe, ám a játékszer épp Loftus-Cheek elé pattant, aki kapásból, okosan a bal alsóba belsőzött! 3-0!

22:04 - Elkezdődött a második játékrész!

45+2. perc - Vége az első félidőnek!

44. perc -
Willian lőtt egy remek szólót követően, ám a vendégek kapusa résen volt és könnyedén hárított.

38. perc - Egy remek ívelést követően Zappacosta tette egyből középre a labdát jobbról, az alapvonal közeléből, az érkező Loftus-Cheek azonban kapu mellé bólintott.

30. perc - Loftus-Cheek tette tovább a labdát Kovacic elé a kaputól 17 méterre, ám egy visszaérő hátvéd tisztázni tudott a horvát középpályás elől.

14. perc - Pedro próbálkozott, ám lövését fogta Scserbickij.

8. perc - Góóól, már kettő a kékek előnye! Egy jobbról beívelt szögletre Loftus-Cheek érkezett remekül középen, és az ötösről szép mozdulattal a hálóba lőtte a labdát! 2-0!

2. perc - Góóól, máris vezetnek a hazaiak! Zappacosta remekül játszott középre jobbról, az üresen érkező Loftus-Cheek pedig kapásból, 11 méterről jobbal  a kapuba lőtt! 1-0!

21:02 - Elkezdődött az összecsapás!

Megtekintések száma: 273 2018-10-26 08:13:56