Ronaldo ismét betalált, a Juve esélyt sem adott az újoncnak

Magabiztos győzelemmel hangolt a szerdai, Atlético Madrid elleni BL-nyolcaddöntőre a Juventus, miután a Serie A TIM 24. fordulójának nyitó mérkőzésén 3-0-ra nyert hazai pályán az utolsó előtti Frosinone ellen. A találkozó igazából már bő negyedórát követően eldőlt, ugyanis a listavezető torinóiak ekkor már két góllal vezettek Paulo Dybala remek távoli lövésének és Leonardo Bonucci találatának köszönhetően. A végeredményt Cristiano Ronaldo állította be a második félidőben, a portugál klasszis zsinórban negyedik bajnokiján volt eredményes, és immáron 19 gólos a pontvadászatban.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 24. FORDULÓ
Juventus - Frosinone 3-0 (2-0)
Helyszín: Allianz Stadion, Torinó. Játékvezető: Antonio Guia.
Juventus: Szczesny - Cancelo, Bonucci, Chiellini (Cáceres, 70.), De Sciglio - Khedira (Pjanic, 81.), Bentancur, Emre Can - Dybala, Mandzukic, Ronaldo (Bernardeschi, 64.).
Vezetőedző: Massimiliano Allegri.
Frosinone: Sportiello - Goldaniga, Salamon, Capuano - Zampano (Paganini, 84.), Chibsah (Gori, 79.), Viviani, Cassata, Molinaro - Ciano, Ciofani (Pinamonti, 58.).
Vezetőedző: Marco Baroni.
Gólszerző: Dybala (6.), Bonucci (17.), Ronaldo (63.)

20. Chievo 23 1 9 13 19-47 9

90+3. perc - Vége a találkozónak, nagyon simán hozta a kötelezőt az éllovas!

82. perc - Dybala legurított szabadrúgását Bernardeschi lőtte el ballal, kapásból, ám Sportielló hárított.

75. perc - Ciano végezhetett el szabadrúgást jó helyről, kissé jobbról, 18 méterre a kaputól, ám az olasz támadó lövése elakadt a sorfalban.

63. perc - Góóóól, ott a harmadik hazai találat! Cancelo hosszú inditását Bentancur pöckölte oda Mandzukic elé, aki jobbról remekül centerezett, az érkező Cristiano Ronaldo pedig kapásból, laposan a jobb alsóba lőtt! 3-0!

49. perc - Egy gyors hazai kontrát követően Ronaldo passzolt Khedira elé, ám a német középpályás lövését magabiztosan fogta Sportiello.

21:35 - Elkezdődött a második játékrész, egyik csapat sem cserélt a szünetben.

45+3. perc - Vége az első félidőnek!

45+3. perc -
Ciano szabadrúgása épphogy csak elkerülte a bal felső sarkot, Szczesny nagyon nyugodtan nézte a labdát, tőle be is mehetett volna.

45+1. perc - Ciano távoli szabadrúgását követően Goldaniga csúsztatott kapu jócskán mellé.

38. perc - Ronaldo szabadrúgása szállt nem sokkal kapu fölé.

25. perc - Ronaldo lőtt távolról, a veszélyesen csapódó labda azonban elsuhant a bal alsó mellett.

17. perc - Góóól, már kettővel vezetnek a hazaiak! Dybala szögletét követően Ronaldo csúsztatott középen, a labda épp a hosszún érkező Mandzukic elé került, a horvát közeli fejesét még védte Sportiello, ám a lepattanót Bonucci közvetlen közelről a kapuba talpalta! 2-0!

9. perc - Ronaldo távoli, sorfal alatt elrúgott lapos szabadrúgása nem okozott gondot Sportiellónak.

6. perc - Góóóól, máris vezet a Juve! Ronaldo passzolt Dybalának, aki egy átvétel után ballal, jó 22 méterről hatalmas gólt ragasztott a kapu bal felső sarkába! 1-0!

5. perc - Egy jobbról érkező beadást Ciofani fejelt kapura, ám Szczesny könnyedén húzta le a labdát.

20:32 - Elkezdődött az összecsapás, a vendégek indították útjára a labdát!

Megtekintések száma: 1482 2019-02-15 22:30:58