Újra csak gól nélküli döntetlenre futotta a Napolitól!

A múlt heti bajnokihoz hasonlóan ismét 0-0-s döntetlent játszott a Napoli, ezúttal a Torino ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában. A meccset végig a nápolyiak uralták, de a helyzeteket nem tudták kihasználni. A legközelebb Lorenzo Insigne járt a gólhoz, de mesteri tekerése a kapufáról kifelé pattant. A délieknek így már 13 pontos a lemaradásuk a listavezető Juventusszal szemben.

Fotó: Reuters

SERIE A TIM, 24. FORDULÓ
Napoli - Torino 0-0
Helyszín: Nápoly, San Paolo. Játékvezető: Michael Fabbri.
Napoli: Ospina - Malcuit, Makszimovics, Koulibaly, Hysaj - Callejón (Mertens, 69.), Allan, Fabián Ruiz (Verdi, 70.), Zielinski - Insigne, Milik.
Vezetőedző: Carlo Ancelotti.
Torino: Sirigu - Izzo, N’Koulou, Moretti - Aina, Lukics, Rincón (Meité, 55.), De Silvestri - Ansaldi (Parigini, 78.), Berenguer (Baselli, 63.) -Belotti.
Vezetőedző: Walter Mazzarri.

90+6. perc - Véget ért a találkozó.

90+2. perc - Allannek előbb felmutatta a második sárga lapot a játékvezető, de a videózás után törölte az ítéletet és Malcuit kapott figyelmeztetést.

90+1. perc - Mertens szabadrúgása sorfalról pattant szögletre.

90. perc - Négy percet hosszabbított a játékvezető.

87. perc - Koulibaly fejese kerülte el a kaput.

80. perc - Verdi lövését lábbal is átvehette volna Sirigu, de inkább megfogta.

74. perc - Insigne mesteri tekerését az egész San Paolo bent látta már, ám a kapufa ezúttal nem a hazaiakkal volt.

68. perc - Újabb Milik lövés, újabb Sirigu védés.

61. perc - Egy remek kontra után Milik veszélyeztetett, de Sirigu eszén most sem tudott túl járni.

52. perc - Fabián Ruiz a tizenhatosról vette célba a jobb alsó sarkot, de Sirigu remekül hárította a kísérletet.

21:37 - Kezdetét vette a második játékrész.

45+3. perc -
Véget ért az első félidő.

45. perc - Két percet hosszabbított a játékvezető.

33. perc - Milikhez ezúttal eljutott a lapos labda, de közvetlen közelről mellé lőtte a játékszert

28. perc -
Insigne erősen tüzelt a kapura, de középre tartott a labda, Sirigu nem merte fogni, és szögletre tolta a játékszert.

23. perc - Malcuit beadása picit magas volt Miliknek, a lengyel azonban így is kapura fejelte, de Sirigu gond nélkül fogta meg a labdát.

21. perc - Insigne ezúttal a rövid sarkot célozta meg, de Sirigu résen volt.

19. perc - Zielinski passza ezúttal pontos volt a honfitársának, de Milik kísérlete középre tartott, így könnyedén fogta azt Sirigu.

18. perc - Insigne tört be a bal oldalról, tekerése azonban nem jelentett veszélyt a kapura.

16. perc - Majdnem összejött a lengyel gól a Napolinál: Zielinski beadásáról Milik maradt le pár centivel.

3. perc - Allan nevéhez fűződött az első lövés, de ettől egyik tábor pulzusa sem emelkedett meg.

20:31 - Elkezdődött a meccs.