Kezd régi fényében tündökölni a Milan, Piatek megállíthatatlan - VIDEÓKKAL

Az AC Milan 3-0-ra legyőzte az Empolit az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának pénteki játéknapján. Az első félidőben nagyon szervezetten védekezett a vendég csapat, de a másodikban a bombaformában lévő Krzysztof Piatek megtörte a jeget. Két perccel később Franck Kessié pazar megoldással duplázta meg az előnyt, a végeredményt pedig az egész meccsen kitűnően futballozó Samu Castillejo állította be. A Milan így már nyolc meccse veretlen a Serie A-ban.

Fotó: Intsagram

SERIE A, 25. FORDULÓ
MILAN - EMPOLI 3-0
Helyszín: San Siro. Milánó. játékvezető: Piero Giacomelli.
Milan: G. Donnarumma - Conti, Romagnoli, Musacchio, Rodríguez - Kessié, Bakayoko, Paqueta - Castillejo, Piatek, Calhanoglu. Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Empoli: Dragowski - Veseli, Silvestre, Dell’Orco - Di Lorenzo, Acquah, Bennacer, Krunic - Pasqual - Farias, Caputo. Vezetőedző: Giuseppe Iachini.
Gólszerzők: Piatek (49.) Kessié (51.) Castillejo (67.)

20. Chievo 24 1 9 14 19-48 9

90+5. perc - Véget ért a találkozó.

Négy perc a ráadás.

90. perc - Ucan valahogy kapura kotorta a labdát az ötösön belül, de Donnarumma leért a sarokra.

79. perc -  A csereként beállt Borini három emberen küzdötte át magát, majd a rövidbe be is lőtte a labdát. Cutrone azonban lesen volt, és a mozgásával zavarta a védőket, így a játékvezető ezt a gólt is érvénytelenítette.

67. perc - GÓÓÓÓL! Castillejo a gólpassza után betalál. Conti középre kanyarintott, a spanyol pedig beletette a lábát, így a labda a rövid alsóban kötött ki. 3-0

60. perc - A gólok óta leült a mérkőzés irama, a Milan tartja az eredményt, az Empoli pedig nem tud veszélyt kialakítani.

51. perc -  GÓÓÓÓÓL! Rögtön ott a második. Castillejo ugratta ki Kessiét, aki elképesztően szemtelenül bökte át a kapust. 2-0

49. perc - GÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Remek támadás végén Calhanoglu gurított középre, ahol ki más, mint Piatek érkezett, és be is passzolta a labdát a kapuba 1-0

48. perc - Krunic maradt egyedül a tizenhatoson belül, de a visszagurított labdát csúnyán mellé lőtte.

21:34 - Elindult a második játékrész.

45+3. perc - Véget ért az első félidő.

45. perc -
Kessié kapta vissza a labdát a tizenhatoson belül, de kiszorított helyzetből csak az oldalhálót találta el.

40. perc - Szervezetten védekezik az Empoli, a hazaiak nehézkesen jutnak csak el a kapuig.

27. perc - Ezúttal is a spanyol tárazott, de most középről és jobbal, de a kapus ezt is szögletre paskolta.

22. perc - Castillejo pazarul vette át a labdát, így azonnal lövőhelyzetbe került, de a hosszúba tartó próbálkozást Dragowski szögletre ütötte.

10. perc -  Ricardo Rodríguez tökéletesen kanyarintott középre, ahol Paqueta érkezett üresen és be is fejelte a labdát a kapuba, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

20:30 - Elindult a mérkőzés.

Megtekintések száma: 1510 2019-02-22 23:30:24

01:50 - Sport 24
06:45 - Labdarúgás