A Fiorentina keretbe foglalta a meccset, pontot rabolt az Intertől

Nem akármilyen fordulatokat hozott a Serie A TIM 25. fordulójának záró mérkőzése, a Fiorentina ugyanis 3-3-at játszott az Interrel. A firenzeiek már az első percben vezetést szereztek, ám az Inter fordított, és kétgólos előnyre is szert tett. A ráadás legvégén egy véleményes tizenegyest azonban Veretout értékesített, így a Fiorentina pontot mentett.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 25. FORDULÓ
FIORENTINA-INTER 3-3 (1-2)
Firenze, játékvezető: Rosario Abisso
Fiorentina: Lafont - Laurini (Dabo, 79.), Ceccherini, Vitor Hugo, Biraghi - Benassi (Pjaca, 58.), Edmilson Fernandes, Veretout - Gerson, Simeone (Muriel, 58.), Chiesa.
Vezetőedző: Stefano Pioli.
Inter: Handanovic - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Dalbert (Asamoah, 62.) - Vecino, Brozovic - Politano (Candreva, 77.), Nainggolan (Borja Valero, 89.), Perisic - Lautaro Martínez.
Vezetőedző: Luciano Spalletti.
Gólszerző: De Vrij (1.-öngól), Muriel (74.), Vereout (90+11.-11-esből), ill. Vecino (6.), Politano (40.), Perisic (53.-11-esből)

90+13. perc - Vége a mérkőzésnek.

90+11. perc - Egyenlít a Fiorentina! Veretout a jobb sarokba lőtt. 3-3

90+6. perc - Egy beadás után D'Ambrosióról pattant le a labda. A játékvezető tizenegyest ítélt. Hosszú videózás után marad az ítélet.

90. perc - Veretout szabadrúgása után az éppen beállt Borja Valero rosszul szabadított fel, Chiesa lövése viszont csúnyán kapu fölés szállt. Hét perc a ráadás.

85. perc - Chiesa lőtt keresztbe a kapu előtt.

74. perc - Ez viszont már szabályos! Muriel végzett el szabadrúgást, és hatalmas erővel bombázott a jobb felső sarokba. 2-3

65. perc - Egy Fiorentina-szabadrúgás két interesen is megpattant, Nainggolanról alig ment a bal sarok mellé.

60. perc - D'Ambrosio röviden szabadított fel Muriel elől, érkezett Biraghi, akinek lövése megpattant De Vrijen, és a hálóba vágodott. A játékvezető videózés után nem adta meg a találatot, mert Muriel szabálytalankodott.

52. perc - Növelte előnyét az Inter! Perisic a jobb sarokba lövi a büntetőt. 1-3

51. perc - Abisso megállítja a játékot, majd kimegy videózni. A visszajátszások alapján Fernandes kezezett a saját tizenhatosán belül, tizenegyes az ítélet.

21:37 - Elkezdődött a második félidő.

45+3. perc - Chiesa jócskán kapu mellé tekert, ezzel vége is a játékrésznek.

44. perc - Martínez határozottan elvette a labdát Ceccherinitől, szépen szolgálta ki a balösszekötő helyén robogó Perisicet, a horvát szélső azonban a kapu fölé lőtt.

40. perc - Már az Inter vezet! Politano a ballába felé tolta a labdát, majd a jobbösszekötő helyéről ellőtte, Lafont belakapott a labdába, de hárítani nem tudott. 1-2

29. perc - Vecino labdavesztése után Gerson egy kényszerítőt követően visszakapta a labdát, cselesen a jobb sarokba akart tekerni, de jó egy méterrel célt tévesztett.

20. perc - A gyors gólváltás óta nem láttunk helyzetet, mezőnyben folyik a játék.

6. perc - Máris egyenlít az Inter! Egy kacska felszabadítás után Nainggolan visszalőtte a labdát, Vecino belsőzésébe Lafont belekapott, de védeni nem tudott. 1-1

1. perc - Vezet a Fiorentina! 17 másodperc telt el a meccsből, Chiesa ugrott ki a jobb oldalon, beadását Simeone továbbpörgette, a labda végül De Vrijről került a hálóba. 1-0

20:32 - Elkezdődött a mérkőzés.