Kosárlabda

Városi riválisa sem tudta megállítani a Fenert, fontos győzelmet aratott a Milano!

A Fenerbahce továbbra is hibátlan a saját közönsége előtt, miután 84-66-ra legyőzte az Anadolu Effest a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 24. fordulójában. Az Olimpia Milano a Himki Moszkva otthonában diadalmaskodott 90-88 arányban.

(fotó: euroleague.net)

A FENERBAHCE - ANADOLU EFES PÁRHARC UTOLSÓ PERCEI

Az egyik legizgalmasabb találkozóra Isztambulban került sor, ahol a listavezető Fenerbahce fogadta a városi rivális Anadolu Efest. Az eddigi 23 meccséből 20-at megnyerő Fener már biztosan ott lesz a rájátszásban, és egy újabb sikerrel a hazai pálya előnyét is bebiztosíthatta a playoffra. Erre, vagyis a győzelemre minden esélye meg is volt Jan Veselyéknek, hiszen legutóbbi hat Euroliga találkozójukból ötöt megnyertek, míg hazai pályán még hibátlanok voltak a mostani idényben (12 meccs, 12 győzelem).

Az első negyed még kiegyenlített csatát hozott, ám a második játékrészben a tavalyi döntős együttes 11 ponttal többet hozott össze ellenfelénél, így a félidőben 43-29 állt az eredményjelzőn.

A harmadik etapban az Anadolu Effes picit jobban célzott, ám az utolsó felvonás ismét a Fenerről szólt. A sárga-kékek 27 egységet hoztak össze, míg a vendégek 19-et, így a hazaiak továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát.

A HIMKI MOSZKVA - OLIMPIA MILANO MECCS HAJRÁJA

Nagy csata volt várható Moszkvában, ahol a nyolcba kerülésért hajtó Himki fogadta a hatodik Olimpia Milano gárdáját. Az olaszok négymeccses győzelmi sorozattal érkeztek az orosz fővárosba, és egy újabb diadal rendkívül fontos lett volna a számukra, ám igaz ez a hazaiakra is, így egy igazán izgalmas mérkőzésre volt kilátás a Mityiscsi Arénában.

Az első két negyedben az oroszok céloztak jobban, aminek köszönhetően kilencpontos előnyre tettek szert. A harmadik etapban sikerült is őrizni az előnyt, ám az utolsó felvonásban az olaszokat mintha kicserélték volna. Ennek az lett az eredménye, hogy egy rendkívül izgalmas végjátékot követően végül két egységgel többet szereztek a milánóiak, így magabiztosan őrzik a tabellán a hatodik helyüket.

05:55 - Labdarúgás
Ligue 1 Classic Rennes - Nantes 2015/2016, ism.
07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Blázsik Zsófia, ism.
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
09:00 - Sport 24
09:10 - S.E.F.T.
09:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, SPAL - Udinese, ism.
11:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Hellas Verona - Internazionale, ism.
22:15 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Manchester United, ism.
Premier League, Bournemouth - Tottenham, ism.
14:45 - Labdarúgás
Premier League, Sheffield United - Wolverhampton, ism.
16:35 - Sport 24
16:45 - Labdarúgás
Premier League, Manchester City - Newcastle, ism.
18:35 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Slovan Bratislava, ism.
21:05 - Sport 24
21:20 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
23:10 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
spanyol Szuperkupa, Atlético Madrid - Real Madrid, ism.
15:20 - Tenisz
WTA-világbajnokság, 2017, páros döntő, Babos/Hlavácková - Bertens/Larsson, ism.
17:50 - Tenisz
WTA-világbajnokság, 2018, páros döntő, Babos/Mladenovic - Krejciková/Siniaková, ism.
19:50 - Sport 24
20:05 - Amerikai Futball