Csak döntetlent játszott, ez a BL-be kerülhet az AS Romának

Nem bírt egymással a Sassuolo és az AS Roma a Serie A TIM 37. fordulójának szombat esti mérkőzésén. Az első játékrész kevés eseményt hozott, a másodikban azonban már több helyzetet alakítottak ki a felek, ám gól nem született. Legalábbis érvényes találat nem, Fazio gólját ugyanis Dzeko lesállása miatt nem adta meg a játékvezető.

(fotó: Twitter)

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 37. FORDULÓ
SASSUOLO-AS ROMA 0-0
Reggio Emilia, játékvezető: Fabio Maresca
Sassuolo: Consigli - Lirola, Ferrari, Demiral, Rogerio - Locatelli (Adjapong, 90+2.), Manganelli, Duncan - Berardi, Djuricsics (Brignola, 77.), Boga (Di Francesco, 81.).
Vezetőedző: Roberto De Zerbi.
Roma: Mirante - Florenzi, Fazio, Juan Jesús, Kolarov - Cristante, Nzonzi - Ünder (Kluivert, 65.), Zaniolo (Pastore, 65.), El Shaarawy (Perotti, 77.) - Dzeko.
Vezetőedző: Claudio Ranieri.

90+7. perc - Vége a mérkőzésnek.

90+3. perc - Dzeko tette le a labdát, Fazio pedig kilőtte a jobb sarkot, a játékvezető azonban les miatt nem adta meg a találatot. Jó döntés.

90. perc - Öt perc a ráadás.

89. perc - Berardi szabadrúgásból, majd az azt követő ismétlésből is a sorfalba lőtt, utána pedig Lirola lövése zúgott el a jobb sarok mellett.

86. perc - Kolarov szöglete után Fazio fejelt kapu mellé.

79. perc - Dzeko ballábas lövését könnyedén fogta Consigli.

75. perc - Mit hagyott ki a Roma?! Egy balról érkező beadást Kluivert és Rogerio közösen juttatott a kapufára, a hazaiak szerencséjére a labda kifelé pattant.

70. perc - Florenzi szöglete után Fazio fejelt a bal sarok mellé.

68. perc - Dzeko lövése tisztán találta középen Pastorét, ám az argentin játékos lövésébe bele tudott vetődni Demiral.

65. perc - Kettőt cserél Ranieri, Kluivert és Pastore is érkezik.

61. perc - Egy balról érkező beadásra remekül érkezett Cristante, a középpályás fejesét bravúrral védte Consigli.

60. perc - El Shaarawy szépen készítette le Dzekónak a labdát, a bosnyák támadó lövése a kapufát súrolva került ki az alapvonalon túlra.

57. perc - Mit hagyott ki El Shaarawy?! A támadóhoz némi szerencsével jutott el a labda, ő viszont a kaputól tíz méterre tisztán állva a jobb sarok mellé lőtt.

55. perc - Ezúttal Boga tekert a balról a hosszú sarok mellé.

54. perc - Locatelli lágy emelése hullott a kapu fölé.

21:37 - Elkezdődött a második félidő.

45+3. perc - Vége a játékrésznek.

45+2. perc - Djuricsics kapott remek kiugratást, kissé kisodródva lőtte el a labdát, Mirante azonban lábbal szögletre mentett.

45. perc - Három percet tesz rá Maresca.

38. perc - Kolarov a balösszekötő helyéről kínálta meg Consiglit, a kapus szögletre tolta a labdát a rövid sarok előtt.

33. perc - Maresca rövid időn belül kétszer is megállítja a meccset a szurkolók miatt, de folytatódik a játék.

29. perc - Kolarov beadását El Shaarawy fejelte jócskán a jobb sarok mellé.

24. perc - Ünder beadása után Kolarov érkezett, ám Berardi szorításában megcsúszott, így csúnyán kapu fölé vágta a labdát.

8. perc - Ünder a jobbösszekötő helyéről próbálkozott lövéssel, Consigli kiütötte a labdát.

20:32 - Elkezdődött a mérkőzés.