Donnarumma büntetőt hárított, a Milan hozta a kötelezőt!

A Milan 2-0-ra legyőzte a Frosinone gárdáját az olasz labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában. Az első félidő nem hozott sok helyzetet, majd a második játékrész elején büntetőhöz jutottak a vendégek. A tizenegyest Camillo Ciano próbálta gólra váltani, de Gianluigi Donnarumma végül hárította a kísérletet. Innentől a Rossoneri uralta a mezőnyt, és Krzysztof Piatek szemfüles találatával, valamint Suso mesteri szabadrúgásával begyűjtötte a három pontot Gennaro Gattuso csapata. A milánóiak így pontszámban beérték, és a jobb egymás elleni eredménynek köszönhetően megelőzték az Atalantát. A bergamóiak este a Juventus otthonában lépnek pályára.

Fotó: Twitter

SERIE A TIM, 37. FORDULÓ
Milan - Frosinone 2-0 (0-0)
Helyszín: Milánó, San Siro. Játékvezető: Gianluca Manganiello
Milan: Donnarumma - Abate (Conti, 84.), Musacchio, Romagnoli, Rodríguez - Kessié, Bakayoko (Cutrone, 51.), Calhanoglu - Suso, Piatek (Castillejo, 81.), Borini.
Vezetőedző: Gennaro Gattuso
Frosinone: Bardi - Goldaniga, Ariaudo, Brighenti - Zampano, Paganini, Maiello, Sammarco, Beghetto (Valzania, 75.) - Trotta (Dionisi, 65.), Ciano (Ciofani, 77.).
Vezetőedző: Marco Baroni.
Gólszerző: Piatek (57.), Suso (66.)

90+3. perc - Véget ért a találkozó.

90. perc - Három percet hosszabbított a játékvezető.

88. perc - A csereként beállt Valzania kapáslövését Donnarumma védte óriási bravúrral.

84. perc - A szezon végén 10 év után távozó Abatét állva tapsolja a közönség, akit Conti váltott.

79. perc - A Milan magabiztosan őrzi a kétgólos előnyét.

66. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Ott a második! Suso végezhetett el szabadrúgást a kaputól kb. 20 méterre, amit védhetetlenül bombázott a kapu bal felső sarkába. 2-0.

57. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Borini gyenge lövési kísérletébe Piatek tette bele a jobb lábát, ezzel megzavarta a vendég hálóőrt, aki már nem tudott hárítani. 1-0.

52. perc - Borini kapott remek labdát, de ahelyett, hogy közvetlen közelről kapura fejelte volna a beadást, megpróbálta visszafejelni, így nem lett veszély belőle.

50. perc - Donnarumma kivédte Ciano büntetőjét! Marad a 0-0.

48. perc - HOPPÁ! Büntetőhöz jutott a Frosinone. Abate szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig gondolkodás nélkül a büntetőpontra mutatott.

46. perc -
Piatek került rögtön helyzetbe, de a lengyel lökete nem talált végül kaput.

19:02 - Elkezdődött a második játékrész.

45. perc -
Véget ért az első félidő.

37. perc - Kessié veszített labdát a saját kapuja előtt, de szerencséjére Sammarco nem találta el a kaput.

30. perc - Egy rövid vendég felszabadítást követően Bakayoko tüzelt kapásból a tizenhatos vonaláról, de a francia kísérlete nem talált kaput.

23. perc - Susu középre tett labdája centiméterekkel ugyan, de hosszú volt Borininek.

10. perc - Borini közeli lövését blokkolták a védők.

18:00 - Elkezdődött a meccs.

Megtekintések száma: 475 2019-05-19 20:01:20
00:35 - Sport 24
00:50 - Reggeli Start
ÚJ 06:45 - S.E.F.T.