DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A szerb negyedik kitömte az örmény bronzérmest

A Cukaricki csapata 5-0-ra nyert a Banants ellen, így 8-0-s összesítéssel továbbjutott az UEFA Európa Liga selejtezőinek második fordulójában. Szintén ott lesz még a második körben a CSZKA Szófia, valamint a Klasvik.

A szerb negyedik kitömte az örmény bronzérmest

A szerbek hazai pályán 3-0-ra győztek az odavágón, így jó helyzetből várhatták a visszavágót. A 3. percben betaláltak déli szomszédaink, amivel gyakorlatilag már el is dőlt a továbbjutás sorsa. A Cukaricki játékosai azonban nem vették félvállról a találkozót, így végül kettős győzelemmel, 8-0-s összesítéssel kvalifikálták magukat a következő körbe.

A másik két meccsen nem született gól, amivel a a CSZKA Szófia, és a Klasvik készülhet a következő körre.
 

LABDARÚGÁS, UEFA EURÓPA LIGA, 1. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉS
Banants (örmény) - Cukaricki (szerb) 0-5 (össz 0-8)
Klasvik (feröeri) - Riteriai (litván) 0-0 (össz: 1-1, idegenben szerzett több góllal a Klasvik jutott tovább.)
Titograd (montenegrói) - CSZKA Szófia (bolgár) 0-0 (össz: 0-4)

 


Megtekintések száma: 562 2019-07-16 23:08:08

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
09:00 - Labdarúgás
Premier League, Liverpool - Manchester United, ism.
11:30 - Labdarúgás
Premier League, Burnley - Leicester, ism.
13:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:30 - A nap hőse
13:40 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
13:50 - Labdarúgás
Premier League, Brighton - Aston Villa, ism.
15:40 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Chelsea, ism.
ÉLŐ 17:30 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló
19:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:15 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - SPAL
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Sampdoria, ism.
DIGI Sport 2
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - AS Roma, ism.
08:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lecce - Internazionale, ism.
10:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:50 - A nap hőse
11:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
11:10 - Reggeli Start, ism.
12:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Parma, ism.
15:05 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Udinese, ism.
16:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:05 - A nap hőse
17:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
17:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Fiorentina, ism.
19:15 - SuperEnduro-vb
Riesa, ism.
22:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:15 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
23:45 - Reggeli Start
válogatás
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Nantes, ism.
08:50 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Alba Blaj, ism.
11:00 - Teqball
Világbajnokság 2019, ism.
13:35 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - FTC, ism.
15:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:20 - A nap hőse
15:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Harangozó Anita
15:40 - Reggeli Start, ism.
17:05 - Tenisz
WTA-torna,Hobart, elődöntők, ism.
21:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:20 - Tenisz
WTA-torna,Hobart, döntő, ism.
23:20 - Labdarúgás
Ligue 1, Amiens - Reims, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse