DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Fölényben volt a Vilnius, de a Bp. Honvéd jutott tovább

A Bp. Honvéd bejutott az UEFA Európa Liga selejtezőjének második fordulójába, miután a hazai 3-1-es siker után Vilniusban 1-1-es döntetlent játszott.

Fölényben volt a Vilnius, de a Bp. Honvéd jutott tovább

A Bp. Honvéd az odavágón akár nagyobb különbséggel is verhette volna a Vilniust, de Gazdag Dániel kihagyott egy tizenegyest, majd a ráadásban a litvánok szépíteni tudtak.

Úgyhogy nem lehetett teljesen nyugodt Giuseppe Sannino együttese, ráadásul a Honvéd igencsak megilletődötten futballozott. David Ngog révén ugyan voltak nagy lehetőségei a mieinknek, de a vezetést Liviu Antal révén a litvánok szerezték meg, a szilágysomlyói születésű támadó egy beadás után belsőzött a bal sarokba.

Szünet után is fölényben maradt a Vilnius, de Lefkovits Robi bravúrjainak köszönhetően nem tudta megszerezni a második gólt. A Honvéd ellenben egy szöglet után Kamber révén a hálóba talált, ez pedig elég volt a továbbjutáshoz. A kispestiek a következő körben az azeri Sabailt búcsúztató Universitatea Craiovával találkoznak.

Eppel Márton a 79. percben állt be csereként a kazah Kajrat Almatiba, és gólpasszal segítette győzelemhez csapatát. Szalai Attila, az Apollon magyar játékosa gólt szerzett.

UEFA EURÓPA LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Zalgiris Vilnius (litván) - Bp. Honvéd 1-1 - tj: a Bp. Honvéd 4-2-vel
Tobol (kazah) - Jeunesse (luxemburgi) 1-1 - tj: a Jeunesse 1-1-gyel, idegenben lőtt góllal
Kajrat Almati (kazah) - Siroki (bosnyák) 2-1 - tj: a Kajrat 4-2-vel
Makedonija (macedón) - Alaskert (örmény) 0-3 - tj: az Alaskert 6-1-gyel
Teuta (albán) - Ventspils (lett) 1-0 - tj: a Ventspils 3-1-gyel
Inter Turku (finn) - Bröndby (dán) 2-0 - tj: a Bröndby 4-3-mal
Levadia (észt) - Stjarnan (izlandi) 3-2 - h. u. - tj: a Stjarnan 4-4-gyel, idegenben lőtt több góllal
RFS (lett) - Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-2 - tj: a Ljubljana 4-3-mal
Rovaniemi (finn) - Aberdeen (skót) 1-2 - tj: az Aberdeen 4-1-gyel
U. Craiova (román) - Sabail (azeri) 3-2 - tj: a Craiova 6-4-gyel
Dinamo Minszk (fehérorosz) - Liepaja (lett) 1-2 - tj: a Liepaja 3-2-vel
Levszki Szófia (bolgár) - Ruzomberok (szlovák) 2-0 - tj: a Levszki 4-0-val
Apollon (ciprusi) - Kauno Zalgiris (litván) 4-0 - tj: az Apollon 6-0-val
Haugesund (norvég) - Cliftonville (északír) 5-1 - tj: a Haugesund 6-1-gyel
Milsami (moldovai) - FCSB (román) 1-2 - tj: az FCSB 4-1-gyel
Neftchi (azeri) - Speranta (moldovai) 6-0 - tj: a Neftchi 9-0-val
Petrocub (moldovai) - AEK Larnaca (ciprusi) 0-1 - tj: az AEK 2-0-val
Torpedo Kutaiszi (grúz) - Ordabaszi (kazah) 0-2 - tj: az Ordabaszi 3-0-val
Vaduz (liechtensteini) - Breidablik (izlandi) 2-1 - tj: a Vaduz 2-1-gyel
Zrijnski (bosnyák) - Akademija Pandev (macedón) 3-0 - tj: a Zrijnski 6-0-val

 


Megtekintések száma: 1041 2019-07-18 20:55:26
Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
01:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 06:55 - Reggeli Start
válogatás
07:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
10:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:15 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
ÚJ 12:15 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sevilla - AS Roma, felv.
14:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 14:10 - Félelem nélkül
autósmagazin
14:40 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
16:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:00 - Tenisz
WTA-torna, Palermo
21:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:10 - Labdarúgás
Premier League 100 - Emile Heskey, ism.
21:40 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
22:10 - Strandfoci
Magyar válogatott - U21-es magyar válogatott, ism.
23:10 - Strandfoci
Magyar Szuperkupa, ism.
DIGI Sport 2
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lecce - Parma, ism.
08:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, SPAL - Fiorentina, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Internazionale/Napoli - Lazio körkapcsolás, ism.
12:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - AS Roma, ism.
14:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Torino, ism.
16:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
18:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:15 - Labdarúgás
Premier League, Leicester - Manchester United, ism.
20:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:15 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Watord, ism.
22:05 - Labdarúgás
Premier League, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
23:05 - Labdarúgás
Premier League Classic, Manchester United - Newcastle 2002/2003, ism.
DIGI Sport 3
00:05 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
00:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
08:45 - Lovassport
Díjugrató GP, 2. forduló, Bábolna, ism.
10:15 - Lovassport
Díjugrató GP, 3. forduló, Nemzeti Lovarda, ism.
12:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:20 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sahtar - Wolfsburg, ism.
14:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Köbenhavn - Basaksehir, ism.
16:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:05 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Manchester United - LASK, ism.
17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:05 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Basel - Frankfurt, ism.
19:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Internazionale - Getafe, ism.
21:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sevilla - AS Roma, ism.
23:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Leverkusen - Rangers, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse