DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Fölényben volt a Vilnius, de a Bp. Honvéd jutott tovább

A Bp. Honvéd bejutott az UEFA Európa Liga selejtezőjének második fordulójába, miután a hazai 3-1-es siker után Vilniusban 1-1-es döntetlent játszott.

Fölényben volt a Vilnius, de a Bp. Honvéd jutott tovább

A Bp. Honvéd az odavágón akár nagyobb különbséggel is verhette volna a Vilniust, de Gazdag Dániel kihagyott egy tizenegyest, majd a ráadásban a litvánok szépíteni tudtak.

Úgyhogy nem lehetett teljesen nyugodt Giuseppe Sannino együttese, ráadásul a Honvéd igencsak megilletődötten futballozott. David Ngog révén ugyan voltak nagy lehetőségei a mieinknek, de a vezetést Liviu Antal révén a litvánok szerezték meg, a szilágysomlyói születésű támadó egy beadás után belsőzött a bal sarokba.

Szünet után is fölényben maradt a Vilnius, de Lefkovits Robi bravúrjainak köszönhetően nem tudta megszerezni a második gólt. A Honvéd ellenben egy szöglet után Kamber révén a hálóba talált, ez pedig elég volt a továbbjutáshoz. A kispestiek a következő körben az azeri Sabailt búcsúztató Universitatea Craiovával találkoznak.

Eppel Márton a 79. percben állt be csereként a kazah Kajrat Almatiba, és gólpasszal segítette győzelemhez csapatát. Szalai Attila, az Apollon magyar játékosa gólt szerzett.

UEFA EURÓPA LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Zalgiris Vilnius (litván) - Bp. Honvéd 1-1 - tj: a Bp. Honvéd 4-2-vel
Tobol (kazah) - Jeunesse (luxemburgi) 1-1 - tj: a Jeunesse 1-1-gyel, idegenben lőtt góllal
Kajrat Almati (kazah) - Siroki (bosnyák) 2-1 - tj: a Kajrat 4-2-vel
Makedonija (macedón) - Alaskert (örmény) 0-3 - tj: az Alaskert 6-1-gyel
Teuta (albán) - Ventspils (lett) 1-0 - tj: a Ventspils 3-1-gyel
Inter Turku (finn) - Bröndby (dán) 2-0 - tj: a Bröndby 4-3-mal
Levadia (észt) - Stjarnan (izlandi) 3-2 - h. u. - tj: a Stjarnan 4-4-gyel, idegenben lőtt több góllal
RFS (lett) - Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-2 - tj: a Ljubljana 4-3-mal
Rovaniemi (finn) - Aberdeen (skót) 1-2 - tj: az Aberdeen 4-1-gyel
U. Craiova (román) - Sabail (azeri) 3-2 - tj: a Craiova 6-4-gyel
Dinamo Minszk (fehérorosz) - Liepaja (lett) 1-2 - tj: a Liepaja 3-2-vel
Levszki Szófia (bolgár) - Ruzomberok (szlovák) 2-0 - tj: a Levszki 4-0-val
Apollon (ciprusi) - Kauno Zalgiris (litván) 4-0 - tj: az Apollon 6-0-val
Haugesund (norvég) - Cliftonville (északír) 5-1 - tj: a Haugesund 6-1-gyel
Milsami (moldovai) - FCSB (román) 1-2 - tj: az FCSB 4-1-gyel
Neftchi (azeri) - Speranta (moldovai) 6-0 - tj: a Neftchi 9-0-val
Petrocub (moldovai) - AEK Larnaca (ciprusi) 0-1 - tj: az AEK 2-0-val
Torpedo Kutaiszi (grúz) - Ordabaszi (kazah) 0-2 - tj: az Ordabaszi 3-0-val
Vaduz (liechtensteini) - Breidablik (izlandi) 2-1 - tj: a Vaduz 2-1-gyel
Zrijnski (bosnyák) - Akademija Pandev (macedón) 3-0 - tj: a Zrijnski 6-0-val

 


Megtekintések száma: 800 2019-07-18 20:55:26
REGGELI START FM


10 éves a DIGI Sport!

TV Műsor
DIGI Sport 1
06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Yvonne
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Yvonne
09:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Juventus, ism.
10:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 11:00 - Tenisz
WTA-torna, Moszkva, negyeddöntők
15:00 - Labdarúgás
A Premier League világa, ism.
ÉLŐ 15:30 - Tenisz
WTA-torna, Moszkva, negyeddöntő
ÚJ 17:25 - Labdarúgás
Premier League Match Pack
ÉLŐ 17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 18:10 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin
ÉLŐ 19:10 - Háromoroszlán
Premier League Magazin
ÚJ 20:10 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Ligue 1, Nice - PSG
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:00 - Tenisz
WTA-torna, Luxemburg, ism.
DIGI Sport 2
06:10 - Tenisz
WTA-torna, Luxemburg, ism.
10:10 - A nap hőse
10:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Yvonne
10:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:35 - Reggeli Start, ism.
ÉLŐ 12:00 - Tenisz
WTA-torna, Luxemburg, negyeddöntők
15:55 - A nap hőse
16:05 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Yvonne
16:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:25 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Sanghaj, összefoglaló, ism.
ÉLŐ 17:25 - Tenisz
WTA-torna, Moszkva, negyeddöntő
19:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:45 - Kosárlabda
női Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc - PEAC-Pécs, ism.
21:40 - Labdarúgás
Premier League Match Pack, ism.
22:10 - Csizmaszár
Serie A TIM magazin, ism.
23:10 - Háromoroszlán
Premier League Magazin, ism.
DIGI Sport 3
07:00 - Tenisz
WTA-torna, Moszkva, ism.
11:00 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Luka Bar, ism.
13:40 - A nap hőse
13:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Yvonne
14:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:05 - Reggeli Start, ism.
15:30 - Sportlövészet
Európa-bajnokság, ism.
17:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:20 - Sportlövészet
Európa-bajnokság, ism.
LIVE 18:00 - Tenisz
WTA-torna, Luxemburg, negyeddöntők
22:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:15 - Tenisz
WTA-torna, Moszkva, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse