DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Döntetlennel jutott tovább a Debrecen és a Fehérvár is

Bejutott az UEFA Európa Liga selejtezőjének második fordulójába a Debrecen és a MOL Fehérvár is, mindkét csapat döntetlent játszott a visszavágón.

Döntetlennel jutott tovább a Debrecen és a Fehérvár is

A Debrecen az odavágón 3-0-ra verte az albán Kukesit, így jó esélyekkel várhatta az idegenbeli meccset. Azonban Herczeg András csapata nem kezdett jól, a 17. percben Valon Ethemi nyolc méterről lőtt a kapuba.

A hajdúságiaknak voltak helyzeteik, Tőzsér Dániel szabadrúgásból a kapufát találta el. Az 58. percben pedig összejött az egyenlítés is, egy szöglet után Szatmári Csaba volt közelről eredményes. A Debrecen 4-1-es összesítéssel harcolta ki a továbbjutást, és várhatja a Torino elleni meccset.

A MOL Fehérvár Montenegróban már bebiztosította a továbbjutását az 5-1-es győzelmével, de a Zeta elleni hazai meccsen már nem sikerült a gála. A hálók egyszer sem rezdültek meg, a montenegróiak az utolsó negyedórát emberhátrányban játszották le.

Hatalmas csatában jutott tovább a Dunaszerdahely, amely Krakkóban hosszabbítás után, idegenben lőtt több góllal búcsúztatta a Cracoviát.

UEFA EURÓPA LIGA, SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Kukesi (albán) - Debrecen 1-1 - tj: a Debrecen 4-1-gyel
MOL Fehérvár - Zeta (montenegrói) 0-0 - tj: a MOL Fehérvár 5-1-gyel
Cracovia (lengyel) - DAC (szlovákiai) 2-2 - h. u. - tj: a DAC 3-3-mal, idegenben lőtt több góllal
Hapoel Beer Seva (izraeli) - Laci (albán) 1-0 - tj: a Hapoel 2-1-gyel
Progres (luxemburgi) - Cork City (ír) 1-2 - tj: a Progres 3-2-vel
Engordany (andorrai) - Dinamo Tbiliszi (grúz) 0-1 - tj: a Dinamo 7-0-val
B36 (feröeri) - Crusaders (északír) 2-3 - tj: a Crusaders 5-2-vel
Hajduk Split (horvát) - Gzira (máltai) 1-3 - tj: a Gzira 3-3-mal, idegenben lőtt több góllal
Hibernians (máltai) - Szoligorszk (fehérorosz) 0-1 - tj: a Szoligorszk 2-0-val
Mura (szlovén) - Maccabi Haifa (izraeli) 2-3 - tj: a Maccabi 5-2-vel
Norrköping (svéd) - St. Patrick's (ír) 2-1 - tj: a Norrköping 4-1-gyel
Skupi (macedón) - Pjunik (örmény) 1-2 - tj: a Pjunik 5-4-gyel
Vityebszk (fehérorosz) - KUPS Kuopio (finn) 1-1 - tj: a KUPS 3-1-gyel
Ballymena (északír) - Malmö (svéd) 0-4 - tj: a Malmö 11-0-val
Buducsnoszt (montenengrói) - Narva (észt) 4-1 - tj: a Buducsnoszt 6-1-gyel
Domzale (szlovén) - Balzan (máltai) 1-0 - tj: a Domzale 5-3-mal
Rangers (skót) - St. Josephs (gibraltári) 6-0 - tj: a Rangers 10-0-val
Kilmarnock (skót) - Connah's Quay (walesi) 0-2 - tj: a Connah's 3-2-vel
Radnicski Nis (szerb) - Flora (észt) 2-2 - tj: a Flora 4-2-vel
KR (izlandi) - Molde (norvég) 0-0 - tj: a Molde 7-1-gyel
Legia (lengyel) - Europa (gibraltári) 3-0 - tj: a Legia 3-0-val
Shamrock Rovers (ír) - Brann (norvég) 2-1 - tj: a Shamrock 4-3-mal
Trnava (szlovák) - Radnik (bosnyák) 2-0 - 11-esekkel: 3-2 - tj: a Trnava 2-2-vel, tizenegyesek után

 

 


Megtekintések száma: 583 2019-07-18 21:49:09
Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
01:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 06:55 - Reggeli Start
válogatás
07:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
10:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:15 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
ÚJ 12:15 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sevilla - AS Roma, felv.
14:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 14:10 - Félelem nélkül
autósmagazin
14:40 - Tenisz
WTA-torna, Palermo, ism.
16:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:00 - Tenisz
WTA-torna, Palermo
21:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:10 - Labdarúgás
Premier League 100 - Emile Heskey, ism.
21:40 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
22:10 - Strandfoci
Magyar válogatott - U21-es magyar válogatott, ism.
23:10 - Strandfoci
Magyar Szuperkupa, ism.
DIGI Sport 2
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lecce - Parma, ism.
08:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, SPAL - Fiorentina, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Internazionale/Napoli - Lazio körkapcsolás, ism.
12:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - AS Roma, ism.
14:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Torino, ism.
16:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
18:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:15 - Labdarúgás
Premier League, Leicester - Manchester United, ism.
20:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:15 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Watord, ism.
22:05 - Labdarúgás
Premier League, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
23:05 - Labdarúgás
Premier League Classic, Manchester United - Newcastle 2002/2003, ism.
DIGI Sport 3
00:05 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
00:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
08:45 - Lovassport
Díjugrató GP, 2. forduló, Bábolna, ism.
10:15 - Lovassport
Díjugrató GP, 3. forduló, Nemzeti Lovarda, ism.
12:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:20 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sahtar - Wolfsburg, ism.
14:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Köbenhavn - Basaksehir, ism.
16:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:05 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Manchester United - LASK, ism.
17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:05 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Basel - Frankfurt, ism.
19:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Internazionale - Getafe, ism.
21:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Sevilla - AS Roma, ism.
23:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Leverkusen - Rangers, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse