DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A fehérváriak tavalyi BL-ellenfele idegenben verte a Skendiját

A Dudelange együttese – hátrányból fordítva – 2-1-es sikert aratott a Skendija vendégeként, a labdarúgó Európa Liga második selejtezőkörének első összecsapásán. Az andorrai bajnok kihúzta döntetlenre az Asztana ellen.

A fehérváriak tavalyi BL-ellenfele idegenben verte a Skendiját

A MOL Fehérvár FC a Bajnokok Ligája selejtezőjének 2018/19-es kiírásában nagyon megszenvedett a luxemburgi aranyérmessel (akkor még MOL Vidi FC néven), de végül továbbjutott – aztán pedig mindkét gárda az EL csoportköréig verekedte magát. 

A Dudelange-nak idén is hamar véget ért a kaland a legrangosabb európai kupasorozatban (a Ferencvárossal megmérkőző Valletta búcsúztatta az együttest az előző körben), ám a miniállam alakulata az EL-főtáblát ebben az esztendőben is célba vette: hiába volt hátrányban a Skendija ellen, végül 2-1-re nyert Észak-Macedóniában, így nagyon kedvező helyzetből várhatja a visszavágót.

Kleinsheisler László korábba kenyéradója, az Asztana toronymagas esélyesként érkezett Andorrába, a Santa Coloma otthonába (nemcsak a párharcot, de az első felvonást tekintve is), a kiscsapat azonban hősiesen helytállt, és 0-0- döntetlent ért el. Ez az egy hét múlva esedékes, kazahsztáni randevúra aligha lesz elég, de egy kalapemelést mindenképpen megérdemel. A Suduva kiütötte a Tre Pennét, az Ararat-Armenia magabiztosan intézte el a Lincolnt, míg a HB Tórshavn négygólos meccsen ikszelt a Linfielddel. 
 

LABDARÚGÁS, UEFA EURÓPA LIGA, 2. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
Ararat-Armenia (örmény) - Lincoln (gibraltári) 2-0
HB Tórshavn (feröeri) - Linfield (észak-ír) 2-2
Skendija (észak-macedón) - Dudelange (luxemburgi) 1-2
FC Santa Coloma (andorrai) - Asztana (kazah) 0-0
Tre Penne (San Marinó-i) - Suduva (litván) 0-5

 


Megtekintések száma: 1113 2019-07-23 22:55:44
Hová tűntél?

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
02:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Fino Kaposvár VC - Erzeni Shijak, ism.
09:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
09:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 10:00 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg
16:00 - Sporlövő Magazin, ism.
ÉLŐ 16:30 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg
18:30 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
ÚJ 19:25 - Labdarúgás
A Premier League világa
19:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 20:10 - Labdarúgás
angol Ligakupa, összefoglaló
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Manchester City - Bournemouth
22:45 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Leicester - Arsenal, ism.
DIGI Sport 2
06:10 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
07:40 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Leicester - Arsenal, ism.
ÚJ 09:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
09:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:45 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Chelsea - Barnsley, ism.
11:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
11:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:50 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Fleetwood Town - Everton, ism.
13:40 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
14:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
14:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:30 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Brighton, ism.
16:20 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Crystal Palace, ism.
18:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
ÉLŐ 18:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - Crotone, ism.
20:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Lincoln City - Liverpool
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:00 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Fino Kaposvár VC - Erzeni Shijak, ism.
DIGI Sport 3
06:00 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
10:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
10:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:15 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Dinamo Moszkva, ism.
13:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
13:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
14:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - Crotone, ism.
16:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
16:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Bologna, ism.
18:40 - A nap hőse
Gála, ism.
19:25 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
21:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:40 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse