DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A fehérváriak tavalyi BL-ellenfele idegenben verte a Skendiját

A Dudelange együttese – hátrányból fordítva – 2-1-es sikert aratott a Skendija vendégeként, a labdarúgó Európa Liga második selejtezőkörének első összecsapásán. Az andorrai bajnok kihúzta döntetlenre az Asztana ellen.

A fehérváriak tavalyi BL-ellenfele idegenben verte a Skendiját

A MOL Fehérvár FC a Bajnokok Ligája selejtezőjének 2018/19-es kiírásában nagyon megszenvedett a luxemburgi aranyérmessel (akkor még MOL Vidi FC néven), de végül továbbjutott – aztán pedig mindkét gárda az EL csoportköréig verekedte magát. 

A Dudelange-nak idén is hamar véget ért a kaland a legrangosabb európai kupasorozatban (a Ferencvárossal megmérkőző Valletta búcsúztatta az együttest az előző körben), ám a miniállam alakulata az EL-főtáblát ebben az esztendőben is célba vette: hiába volt hátrányban a Skendija ellen, végül 2-1-re nyert Észak-Macedóniában, így nagyon kedvező helyzetből várhatja a visszavágót.

Kleinsheisler László korábba kenyéradója, az Asztana toronymagas esélyesként érkezett Andorrába, a Santa Coloma otthonába (nemcsak a párharcot, de az első felvonást tekintve is), a kiscsapat azonban hősiesen helytállt, és 0-0- döntetlent ért el. Ez az egy hét múlva esedékes, kazahsztáni randevúra aligha lesz elég, de egy kalapemelést mindenképpen megérdemel. A Suduva kiütötte a Tre Pennét, az Ararat-Armenia magabiztosan intézte el a Lincolnt, míg a HB Tórshavn négygólos meccsen ikszelt a Linfielddel. 
 

LABDARÚGÁS, UEFA EURÓPA LIGA, 2. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
Ararat-Armenia (örmény) - Lincoln (gibraltári) 2-0
HB Tórshavn (feröeri) - Linfield (észak-ír) 2-2
Skendija (észak-macedón) - Dudelange (luxemburgi) 1-2
FC Santa Coloma (andorrai) - Asztana (kazah) 0-0
Tre Penne (San Marinó-i) - Suduva (litván) 0-5

 


Megtekintések száma: 1060 2019-07-23 22:55:44
REGGELI START FM

Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:15 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
ÚJ 07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
09:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
09:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
12:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
14:10 - Tenisz
WTA-torna, Dubaj, döntő, ism.
16:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:50 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő, ism.
ÉLŐ 17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:10 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
ÉLŐ 18:40 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham
ÉLŐ 21:05 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Liverpool
23:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
DIGI Sport 2
00:00 - Reggeli Start
válogatás
06:55 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
07:25 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Norwich, ism.
09:55 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Southampton, ism.
12:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
12:25 - Reggeli Start, ism.
13:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Torino, ism.
15:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
15:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
17:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
17:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
19:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Parma
21:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Juventus
23:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, elődöntők, ism.
07:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, negyeddöntők, ism.
11:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
13:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:55 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
14:05 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, bronzmérkőzés, ism.
15:20 - Reggeli Start, ism.
16:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:25 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
17:55 - Kézilabda
Strandkézilabda, döntők, ism.
LIVE 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Napoli
21:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
LIVE 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Lazio
23:45 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse