DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Olasz labdarúgás

Megvan a Serie A menetrendje, Juve – Napoli rögtön a második fordulóban

Hétfő este elkészítették az olasz labdarúgó-bajnokság 2019/20-as idényének sorsolását. Az első fordulót augusztus 24-25-én rendezik, a címvédő Juventus a Parma otthonában kezd.

Megvan a Serie A menetrendje, Juve – Napoli rögtön a második fordulóban
AZ eslő forduló beosztása. Fotó: Twitter

Kevesebb, mint egy hónap van hátra a Serie A 2019/20-as szezon rajtjáig, így ideje volt elkészíteni a sorsolást is. A címvédő Juventus a tavaly meglepően jól teljesítő Parma otthonában kezdi az idényt, míg a 18/19-es ezüstérmes Napoli a Fiorentinánál. Az Inter az újonc Leccét fogadja, míg az Atalanta a SPAL-hoz látogat.

Ígéretesnek hangzik a Sampdoria – Lazio párharc, az AS Roma pedig a Genoát fogadja, míg az AC Milan Udinébe utazik.

Nem kell sokat várnunk a tavalyi első két helyezett rangadójára, hiszen rögtön a második fordulóban láthatjuk majd a Juventus – Napoli összecsapást, melynek a visszavágója majd januárban, a 22. játékhéten lesz esedékes. Szintén ezeken a hétvégéken élvezhetjük a fővárosi derbiket is, azaz a Lazio – Roma ütközetet.

A téli szünet ezúttal 2019. december 23-tól 2020 január ötödikéig tart majd, az utolsó fordulót pedig május 24-én játsszák. Négyszer marad ki játéknap ebben az esztendőben válogatott szünet miatt, a szeptember nyolcadikai, az október 13.-i, a novemberi 17.-i és a március 29.-i hétvégéken.

A 2019/20-AS SZEZON TELJES MENETRENDJE:

1. FORDULÓ

Cagliari-Brescia

Fiorentina-Napoli

Verona-Bologna

Inter-Lecce

Parma-Juventus

Roma-Genoa

Sampdoria-Lazio

SPAL-Atalanta

Torino-Sassuolo

Udinese-Milan
 

2. FORDULÓ

Atalanta-Torino

Bologna-SPAL

Cagliari-Inter

Genoa-Fiorentina

Juventus-Napoli

Lazio-Roma

Lecce-Verona

Milan-Brescia

Sassuolo-Sampdoria

Udinese-Parma
 

3. FORDULÓ

Brescia-Bologna

Fiorentina-Juventus

Genoa-Atalanta

Verona-Milan

Inter-Udinese

Napoli-Sampdoria

Parma-Cagliari

Roma-Sassuolo

SPAL-Lazio

Torino-Lecce
 

4. FORDULÓ

Atalanta-Fiorentina

Bologna-Roma

Cagliari-Genoa

Juventus-Verona

Lazio-Parma

Lecce-Napoli

Milan-Inter

Sampdoria-Torino

Sassuolo-SPAL

Udinese-Brescia
 

5. FORDULÓ

Brescia-Juventus

Fiorentina-Sampdoria

Genoa-Bologna

Verona-Udinese

Inter-Lazio

Napoli-Cagliari

Parma-Sassuolo

Roma-Atalanta

SPAL-Lecce

Torino-Milan
 

6. FORDULÓ

Cagliari-Verona

Juventus-SPAL

Lazio-Genoa

Lecce-Roma

Milan-Fiorentina

Napoli-Brescia

Parma-Torino

Sampdoria-Inter

Sassuolo-Atalanta

Udinese-Bologna
 

7. FORDULÓ

Atalanta-Lecce

Bologna-Lazio

Brescia-Sassuolo

Fiorentina-Udinese

Genoa-Milan

Verona-Sampdoria

Inter-Juventus

Roma-Cagliari

SPAL-Parma

Torino-Napoli
 

8. FORDULÓ

Brescia-Fiorentina

Cagliari-SPAL

Juventus-Bologna

Lazio-Atalanta

Milan-Lecce

Napoli-Verona

Parma-Genoa

Sampdoria-Roma

Sassuolo-Inter

Udinese-Torino
 

9. FORDULÓ

Atalanta-Udinese

Bologna-Sampdoria

Fiorentina-Lazio

Genoa-Brescia

Verona-Sassuolo

Inter-Parma

Lecce-Juventus

Roma-Milan

SPAL-Napoli

Torino-Cagliari
 

10. FORDULÓ

Brescia-Inter

Cagliari-Bologna

Juventus-Genoa

Lazio-Torino

Milan-SPAL

Napoli-Atalanta

Parma-Verona

Sampdoria-Lecce

Sassuolo-Fiorentina

Udinese-Roma
 

11. FORDULÓ

Atalanta-Cagliari

Bologna-Inter

Fiorentina-Parma

Genoa-Udinese

Verona-Brescia

Lecce-Sassuolo

Milan-Lazio

Roma-Napoli

SPAL-Sampdoria

Torino-Juventus
 

12. FORDULÓ

 

Brescia-Torino

 

Cagliari-Fiorentina

Inter-Verona

Juventus-Milan

Lazio-Lecce

Napoli-Genoa

Parma-Roma

Sampdoria-Atalanta

Sassuolo-Bologna

Udinese-SPAL
 

13. FORDULÓ

Atalanta-Juventus

Bologna-Parma

Verona-Fiorentina

Lecce-Cagliari

Milan-Napoli

Roma-Brescia

Sampdoria-Udinese

Sassuolo-Lazio

SPAL-Genoa

Torino-Inter
 

14. FORDULÓ

Brescia-Atalanta

Cagliari-Sampdoria

Fiorentina-Lecce

Genoa-Torino

Verona-Roma

Inter-SPAL

Juventus-Sassuolo

Lazio-Udinese

Napoli-Bologna

Parma-Milan
 

15. FORDULÓ

Bologna-Milan

Inter-Roma

Lazio-Juventus

Lecce-Genoa

Sampdoria-Parma

Sassuolo-Cagliari

SPAL-Brescia

Torino-Fiorentina

Udinese-Napoli
 

16. FORDULÓ

Bologna-Atalanta

Brescia-Lecce

Cagliari-Lazio

Fiorentina-Inter

Genoa-Sampdoria

Verona-Torino

Juventus-Udinese

Milan-Sassuolo

Napoli-Parma

Roma-SPAL
 

17. FORDULÓ

Atalanta-Milan

Fiorentina-Roma

Inter-Genoa

Lazio-Verona

Lecce-Bologna

Parma-Brescia

Sampdoria-Juventus

Sassuolo-Napoli

Torino-SPAL

Udinese-Cagliari
 

18. FORDULÓ

Atalanta-Parma

Bologna-Fiorentina

Brescia-Lazio

Genoa-Sassuolo

Juventus-Cagliari

Lecce-Udinese

Milan-Sampdoria

Napoli-Inter

Roma-Torino

SPAL-Verona
 

19. FORDULÓ

Cagliari-Milan

Fiorentina-SPAL

Verona-Genoa

Inter-Atalanta

Lazio-Napoli

Parma-Lecce

Roma-Juventus

Sampdoria-Brescia

Torino-Bologna

Udinese-Sassuolo
 

20. FORDULÓ

 

Atalanta-SPAL

 

Bologna-Verona

Brescia-Cagliari

Genoa-Roma

Juventus-Parma

Lazio-Sampdoria

Lecce-Inter

Milan-Udinese

Napoli-Fiorentina

Sassuolo-Torino

 

21. FORDULÓ

 

Brescia-Milan

 

Fiorentina-Genoa

Inter-Cagliari

Napoli-Juventus

Parma-Udinese

Roma-Lazio

Sampdoria-Sassuolo

SPAL-Bologna

Torino-Atalanta

Verona-Lecce
 

22. FORDULÓ

 

Atalanta-Genoa

 

Bologna-Brescia

Cagliari-Parma

Juventus-Fiorentina

Lazio-SPAL

Lecce-Torino

Milan-Verona

Sampdoria-Napoli

Sassuolo-Roma

Udinese-Inter
 

23. FORDULÓ

 

Brescia-Udinese

 

Fiorentina-Atalanta

Genoa-Cagliari

Inter-Milan

Napoli-Lecce

Parma-Lazio

Roma-Bologna

SPAL-Sassuolo

Torino-Sampdoria

Verona-Juventus
 

24. FORDULÓ

 

Atalanta-Roma

 

Bologna-Genoa

Cagliari-Napoli

Juventus-Brescia

Lazio-Inter

Lecce-SPAL

Milan-Torino

Sampdoria-Fiorentina

Sassuolo-Parma

Udinese-Verona
 

25. FORDULÓ

 

Atalanta-Sassuolo

 

Bologna-Udinese

Brescia-Napoli

Fiorentina-Milan

Genoa-Lazio

Inter-Sampdoria

Roma-Lecce

SPAL-Juventus

Torino-Parma

Verona-Cagliari
 

26. FORDULÓ

 

Cagliari-Roma

 

Juventus-Inter

Lazio-Bologna

Lecce-Atalanta

Milan-Genoa

Napoli-Torino

Parma-SPAL

Sampdoria-Verona

Sassuolo-Brescia

Udinese-Fiorentina
 

27. FORDULÓ

 

Atalanta-Lazio

 

Bologna-Juventus

Fiorentina-Brescia

Genoa-Parma

Inter-Sassuolo

Lecce-Milan

Roma-Sampdoria

SPAL-Cagliari

Torino-Udinese

Verona-Napoli
 

28. FORDULÓ

 

Cagliari-Torino

 

Brescia-Genoa

Juventus-Lecce

Lazio-Fiorentina

Milan-Roma

Napoli-SPAL

Parma-Inter

Sampdoria-Bologna

Sassuolo-Verona

Udinese-Atalanta
 

29.FORDULÓ

 

Atalanta-Napoli

 

Bologna-Cagliari

Genoa-Juventus

Fiorentina-Sassuolo

Inter-Brescia

Lecce-Sampdoria

Roma-Udinese

SPAL-Milan

Torino-Lazio

Verona-Parma
 

30. FORDULÓ

Cagliari-Atalanta

Brescia-Verona

Inter-Bologna

Juventus-Torino

Lazio-Milan

Napoli-Roma

Parma-Fiorentina

Sampdoria-SPAL

Sassuolo-Lecce

Udinese-Genoa
 

31. FORDULÓ

 

Atalanta-Sampdoria

 

Bologna-Sassuolo

Fiorentina-Cagliari

Genoa-Napoli

Lecce-Lazio

Milan-Juventus

Roma-Parma

SPAL-Udinese

Torino-Brescia

Verona-Inter
 

32. FORDULÓ

 

Brescia-Roma

 

Cagliari-Lecce

Fiorentina-Verona

Genoa-SPAL

Inter-Torino

Juventus-Atalanta

Lazio-Sassuolo

Napoli-Milan

Parma-Bologna

Udinese-Sampdoria
 

33. FORDULÓ

 

Atalanta-Brescia

 

Bologna-Napoli

Lecce-Fiorentina

Milan-Parma

Roma-Verona

Sampdoria-Cagliari

Sassuolo-Juventus

SPAL-Inter

Torino-Genoa

Udinese-Lazio
 

34. FORDULÓ

Brescia-SPAL

Cagliari-Sassuolo

Fiorentina-Torino

Genoa-Lecce

Juventus-Lazio

Milan-Bologna

Napoli-Udinese

Parma-Sampdoria

Roma-Inter

Verona-Atalanta
 

35. FORDULÓ

Atalanta-Bologna

Inter-Fiorentina

Lazio-Cagliari

Lecce-Brescia

Parma-Napoli

Sampdoria-Genoa

Sassuolo-Milan

SPAL-Roma

Torino-Verona

Udinese-Juventus
 

36. FORDULÓ

Bologna-Lecce

Brescia-Parma

Cagliari-Udinese

Genoa-Inter

Juventus-Sampdoria

Milan-Atalanta

Napoli-Sassuolo

Roma-Fiorentina

SPAL-Torino

Verona-Lazio
 

37. FORDULÓ

Cagliari-Juventus

Fiorentina-Bologna

Inter-Napoli

Lazio-Brescia

Parma-Atalanta

Sampdoria-Milan

Sassuolo-Genoa

Torino-Roma

Udinese-Lecce

Verona-SPAL
 

38. FORDULÓ

Atalanta-Inter

Bologna-Torino

Brescia-Sampdoria

Genoa-Verona

Juventus-Roma

Lecce-Parma

Milan-Cagliari

Napoli-Lazio

Sassuolo-Udinese

SPAL-Fiorentina


Megtekintések száma: 705 2019-07-29 21:30:29
REGGELI START FM


10 éves a DIGI Sport!

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:15 - Reggeli Start
válogatás
ÚJ 06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
09:00 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
09:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Metz, ism.
11:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:50 - A nap hőse
12:00 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
12:30 - Tenisz
ATP-világbajnokság, ism.
14:30 - A nap hőse
14:40 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
14:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 15:00 - Tenisz
ATP-világbajnokság
17:05 - Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Bordeaux, ism.
18:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Brest - PSG, ism.
20:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 21:00 - Tenisz
ATP-világbajnokság
23:00 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
DIGI Sport 2
06:50 - Köz/vetítők
A sportos filmmagazin - Egy kosaras naplója, ism.
07:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
08:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Bologna, ism.
10:40 - A nap hőse
10:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
11:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:05 - Reggeli Start, ism.
12:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Brescia - Torino, ism.
14:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Genoa, ism.
16:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:20 - A nap hőse
16:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
16:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Hellas Verona, ism.
18:35 - A nap hőse
ÉLŐ 18:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:00 - Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Panaceo
22:00 - Amerikai futball
Magyarország - Spanyolország, ism.
DIGI Sport 3
00:00 - Labdarúgás
A Premier League világa, ism.
07:00 - Tenisz
ATP-világbajnokság, ism.
11:00 - Tenisz
WTA-világbajnokság, Sencsen, páros, döntő, ism.
13:00 - Tenisz
WTA-világbajnokság, Sencsen, egyéni, döntő, ism.
15:00 - A nap hőse
15:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja
15:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:30 - Reggeli Start, ism.
16:55 - Sportlövészet
Sportlövő Világkupa, ism.
19:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:10 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Partizani Tirana - Vasas Óbuda, ism.
23:10 - Kosárlabda
női Euro Kupa, Aluinvent DVTK - Landes, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse