DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

Litván ellenfele lesz a Fradinak az Európa Liga-playoffban

A Suduva hazai pályán győzött 2-1-re a Maccabi Tel-Aviv ellen, így 4-2-es összesítéssel bejutott az UEFA Európa Liga rájátszásába, ahol a Ferencváros lesz az ellenfele.

Litván ellenfele lesz a Fradinak az Európa Liga-playoffban

Mint arról mi is beszámoltunk, a Ferencváros hazai pályán kapott ki a Dinamo Zagrebtól, így véget ért a BL-menetelés. A zöld-fehéreknek azonban még összejöhet az EL-főtábla, ám ehhez le kell győzni a Suduvát a kétmeccses párharcban.

A litvánok hatalmas bravúrt hajtottak végre, hiszen múlt héten 2-1-re legyőzték a papíron esélyesebb Maccabi Tel-Avivot, ráadásul Izraelben. A Suduva most is jól kezdte a meccset, és a 12. percben Andro Svrljuga találatával megszerezte a vezetést.

A félidő vége előtt egy másik horvát légiós, Andro Svrljuga növelte kettőre az előnyt (összesítésben pedig háromra), így gyakorlatilag eldőlt a továbbjutás kérdése. A vendégek ugyan a második játékrészben bevették a litvánok kapuját, ám a játékvezető érvénytelenítette a találatot. A hajrában összejött a Maccabinak a szépítés, de a litvánok így is 4-2-es összesítéssel jutottak be a playoffba. A Ferencváros jövő hét csütörtökön Litvániában kezd, ezt követően pedig a Groupama Arénában látja vendégül a marijampoleieket.

LABDARÚGÁS, UEFA EURÓPA LIGA, 3. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉS
Helsinki JK (finn) - Riga FC (lett) 2-2 (össz: 3-2)
Dinamo Tbiliszi (grúz) - Feyenoord (holland) 1-1 (össz: 1-5)
Szpartak Moszkva (orosz) - FC Thun (svájci) 2-1 (össz: 5-3)
AIK Stockholm (svéd) - Sheriff Tiraspol (moldov 1-1 (össz: 3-2)
Apollon (ciprusi) - Austria Wien (osztrák) 3-1 (össz: 5-2)
BATE Boriszov (fehérorosz) - Sarajevo (bosnyák) 0-0 (össz: 2-1)
Mlada Boleslav (cseh) - FCSB (román) 0-1 (össz: 0-1)
Suduva (litván) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 2-1 (össz :4-2)
Szoligorszk (fehérorosz) - Torino (olasz) 1-1 (össz: 1-6)
Yehuda (izraeli) - Neftci Baku (azerbajdzsáni) 2-1 (össz: 4-3)
Yeni Malatyaspor (török) - Partizan Belgrád (szerb) 1-0 (össz: 2-3)
Zorja (ukrán) - CSZKA Szófia (bolgár) 1-0 ( össz: 2-1)
Zrinjski (bosnyák) - Malmö (svéd) 1-0 (össz: 1-3)
Hapoel Beer Sheva (izraeli) - Norrköping (svéd) 3-1 (össz: 4-2)
TNS (walesi) - Ludogorec (bolgár) 0-4 (össz: 0-9)
Trabzonspor (török) - Sparta Praha (cseh) 2-1 (össz: 4-3)
AEK Athén (görög) - Craiova (román) 1-1 (össz: 3-1)
Plzen (cseh) - Antwerp (belga) 2-1 *hu. (össz: 2-2,  továbbjutott az Antwerp, idegenben lőtt több góllal.)
Valletta (máltai) - Asztana (kazah) 0-4 (össz: 1-9)
Arisz (görög) - Molde (norvég) 3-1 * hu. (össz: 3-4)
AZ Alkmaar (holland) - Mariupol (ukrán) 4-0 (össz: 4-0)
Frankfurt (német) - Vaduz (liechtensteini) 1-0 (össz: 6-0)
Gent (belga) - AEk Larnaca (ciprusi) 3-0 (össz: 4-1)
PSV Eindhoven (holland) - Haugesund (norvég) 0-0 (össz: 1-0)
Strasbourg (francia) - Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 1-0 (össz: 2-0)
Aberdeen (skót) - Rijeka (horvát) 0-2 (össz: 0-4)
Braga (portugál) - Bröndby (svéd) 3-1 (össz: 7-3)
Glasgow Rangers (skót) - Midtjylland (dán) 3-1 (össz: 7-3)
Wolverhampton (angol) - Pjunyik Jereván (örmény) 4-0 (össz: 8-0)
Espanyol (spanyol) - Luzern (svájci) 3-0 (össz: 6-0)

 


Megtekintések száma: 955 2019-08-15 20:52:39
Élő közvetítések


10 éves a DIGI Sport!

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:00 - Reggeli Start
válogatás
06:50 - Reggeli Start
válogatás
07:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:00 - A nap hőse
08:10 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - Pro Recco, ism.
ÚJ 09:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Ludogorec - Ferencváros, felv.
11:35 - Háromoroszlán
Premier League Magazin, ism.
ÚJ 12:35 - Labdarúgás
Premier League Preview
13:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 13:10 - Labdarúgás
Premier League, Liverpool - Watford
ÉLŐ 15:40 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Bournemouth
18:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:20 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
ÉLŐ 18:45 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - FTC Telekom
20:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - Sampdoria
22:45 - Labdarúgás
Serie A TIM, Brescia - Lecce, ism.
DIGI Sport 2
00:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Tenisz
ATP-világbajnokság, összefoglaló, ism.
08:00 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism.
08:40 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Montpellier, ism.
10:30 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
11:30 - A nap hőse
11:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:45 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Rangers - Young Boys, ism.
ÚJ 13:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
ÚJ 14:05 - Félelem nélkül
Autósmagazin
14:35 - A nap hőse
14:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Brescia - Lecce
17:00 - X-Trial-világbajnokság
Réunion, ism.
ÉLŐ 17:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Parma
ÉLŐ 20:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Angers - AS Monaco
ÚJ 22:00 - Labdarúgás
Premier League, Leicester - Norwich, felv.
23:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 3
07:00 - Szétlövés
Jélgkorong Magazin, ism.
07:40 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Manchester United - AZ Alkmaar, ism.
09:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:40 - A nap hőse
09:50 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Monchengladbach - Basaksehir, ism.
11:40 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Dinamo Kijev - Lugano, ism.
13:30 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Getafe - Krasznodar, ism.
15:20 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism.
16:00 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism.
16:40 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron, ism.
17:05 - A nap hőse
17:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 17:25 - Labdarúgás
Ligue 1, Metz - Marseille
19:35 - A nap hőse
19:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 19:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Brest - Nice
22:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Montpellier, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse