Hozta a kötelezőt a Milan az újonc ellen

Az AC Milan 1-0-ra legyőzte a Brescia csapatát az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A TIM) második fordulójában. A milánóiak hamar megszerezték a vezetést: Suso mesteri beadását Hakan Calhanoglu fejelte a kapuba. A Rossoneri innentől nem pörgött a legmagasabb fordulatszámon, de a hajrában sorra alakította ki a helyzeteit. Előbb Krzysztof Piatek a kapufát találta telibe, majd egy szöglet után pár centiméter választotta el a góltól. Ezek a kihagyott ziccerek végül nem bosszulták meg magukat, és a milánóiak megszerezték első győzelmüket az idei szezonban.

Fotó: Twitter

SERIE A TIM, 2. FORDULÓ
Milan - Brescia 1-0 (1-0)
Helyszín: Milánó, San Siro. Játékvezető: Rosario Abisso.
Milan: G. Donnarumma - Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodríguez - Kessié, Bennacer, Calhanoglu (Paqueta, 65.) - Suso, Castillejo, André Silva (Piatek, 61.)
Vezetőedző: Marco Giampaolo.
Brescia: Joronen - Sabelli, Cistana, Chancellor, Martella (Mateju, 14.) - Bisoli, Tonali, Dessena - Spalek (Tremolada, 75.) - Torregrossa (Aye, 46.), A. Donnarumma.
Vezetőedző: Eugenio Corini.
Gólszerző: Calhanoglu (12.)

90+4. perc - Vége a meccsnek.

90. perc - Piatek a rövid alsó sarkot vette célba, Joronen viszont résen volt és szögletre tolta a játékszert. A sarokrúgás után ismét a lengyel veszélyeztett, de a finn kapus ismét a helyén volt. Közben a játékvezető négy percet hosszabbított.

89. perc - Paqueta a kapufát találta telibe, a lecsorgó labdát pedig Suso lőtte a lelátóra.

87. perc - Kessié lövése repült a kapu fölé.

85. perc - Egy kisebb tüzijáték után Piatek előtt adódott ziccer, Joronen azonban jól mozdult ki a kapujából és hárítani tudott.

81. perc - Egy beadást Donnarumma ütött középre, de Dessena lövése elakadt Calabriában.

72. perc - Tonali szabadrúgása csak oldalról találta el a hálót.

58. perc - Egyelőre főleg a középpályán folyik a csata.

19:06 - Kezdetét vette a második játékrész.

45+1. perc -
Véget ért az első félidő.

45. perc - Egy percet hosszabbított a játékvezető.

35. perc - Sabelli lövése Rodríguezen pattant meg, Donnarumma azonban résen volt és bravúrral hárított.

28. perc - Calhanoglu tekerése a nézőtéren landolt.

21. perc - André silva kapott remek labdát, de a portugál támadó nem tudta átemelni a kimozduló hálóőrt.

20. perc - Egy pontrúgás után Sabelli próbálta bekotorni a lecsorgó lövést, de az olasz játékos közvetlen közelről nem tudta eltalálni a kaput.

12. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Suso jobb lábas beadását Calhanoglu rettentően okosan fejelte le a földre, a labda pedig a kapuban kötött ki. 1-0.

18:01 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 1269 2019-08-31 19:59:57

00:25 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, 2013, döntő, összefoglaló, ism.
01:00 - Sport 24
06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Rádonyi Kristóf, ism.
06:55 - Sport 24
07:00 - Reggeli Start
08:00 - Sport 24