Sensi fejese döntött, harmadszor is nyert az Inter

Megőrizte hibátlan mérlegét a bajnokságban az Internazionale együttese, miután a Serie A TIM 3. fordulójában 1-0-ra nyert hazai pályán az Udinese ellen. A győztes találatot - a mindössze 168 centiméter magas - Stefano Sensi fejelte az első félidő legvégén. Ekkor már emberelőnyben játszottak a milánóiak, ugyanis Rodrigo De Pault a 34. percben kiállította a játékvezető, miután az argentin játékos kiosztott egy pofont Antonio Candrevának.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 3. FORDULÓ
Internazionale - Udinese 1-0 (1-0)
Helyszín: Giuseppe Meazza, Milánó. Játékvezető: Maurizio Mariani.
Internazionale: Handanovic - Godin, De Vrij, Skriniar - Candreva, Barella (Gagliardini, 46.), Brozovic, Sensi, Asamoah - Politano (Sánchez, 79.), Lukaku (Martínez, 65.).
Vezetőedző: Antonio Conte.
Udinese: Musso - Becao, De Maio, Opoku - Stryger-Larsen, Jajalo (Barak, 71.), Walace (Mandragora, 81.), Fofana, Sema (Pussetto, 81.) - De Paul - Lasagna.
Vezetőedző: Igor Tudor.
Gólszerző: Sensi (44.)
Kiállítva: De Paul (34.)

90+4. perc - Vége a találkozónak, harmadik bajnokiját is megnyerte az Inter!

Négy perc a ráadás.

84. perc - Martínez pörgetett remekül Candreva elé, aki betört a 16-oson belülre, majd jobbról a középen érkező Sánchezt akarta megjátszani, a beadásba belevetődőtt egy vendégvédő, ám a labda így is a chilei elé került, ám közeli lövésébe védte Musso.

80. perc - Barak szögletét követően Becao fejelt jócskán kapu mellé.

76. perc - Sensi kissé balról, 17 méterről elvégzett szabadrúgását ütötte szögletre Musso.

70. perc - Ismét Gagliardini lőtt, ezúttal ballal, a labda azonban kapu mellé szállt.

60. perc - Gagliardini dőlt rá jó 20-ról, Musso szögletre ütötte a léc alá tartó labdát.

57. perc - Politano cselezte be magát jobbról a 16-oson belülre, majd ballal lőtt, Musso résen volt.

52. perc - Jajalo ugratta ki remekül Lasagnát, aki előbb megtartotta a labdát, majd közelről lőtt, de Handanovic védett.

21:54 - Elkezdődött a második játékrész! Egyet cseréltek a szünetben a hazaiak, Barella helyett Gagliardini lépett pályára.

45+3. perc - Vége az első félidőnek!

Három perc a ráadás.

44. perc - Góóóóól, máris kihasználja emberelőnyét az Inter! Az előrehúzódó Godin ívelt középre, a berobbanó Sensi pedig öt méterről, a felső léc segítségével a kapuba fejelt! 1-0!

43. perc
- Egy gyorsan elvégzett szöglet után Sensi lőtt laposan, Musso azonban magabiztosan fogta a rövid alsóba tartó labdát.

34. perc  - Megfogyatkoznak a vendégek! De Paul adott egy pofont Candrevának, a játékvezető nem látta az esetet, ám a VAR segítségével végül felmutatta - jogosan - a piros lapot a vendégek támadójának! Az argentin butasága nagyon sokba kerülhet az Udinesének!

25. perc - De Paul jobbra ívelt szabadrúgását Becao fejelt vissza középre a 15 méterről, az érkező Walace kapásból lőtt, Handanovic magabiztosan védett.

15. perc - Sensi passzolt volna Lukakuhoz, ám a labda egy védőről épp saját maga elé pattant vissza, az olasz játékos pedig kapásból kapura bombázott, Musso remekül védett.

4. perc - Politano lőtt ballal, 20 méterről, a lapos löket a bal kapufát érintve hagyta el a játékteret.

20:49 - Elkezdődött a találkozó, a hazaiak kezdték az összecsapást!