DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Tenisz

Cirstea - Van Uytvanck döntő lesz Taskentben - VIDEÓ

Sorana-Mihaela Cirstea 6:0, 6:3 arányban győzte le Katarina Zavackát a taskenti női tenisztorna elődöntőjében, Alison Van Uytvanck pedig 6:3, 7:5-ös diadalt aratott Kristyna Plísková felett, így román-belga döntő lesz Üzbegisztánban.

Cirstea - Van Uytvanck döntő lesz Taskentben - VIDEÓ
(Instagram)

Miután a pénteki játéknap reggelén Cirstea könnyű győzelmet aratott ukrán ellenfele felett, már csak a másik finalista volt kérdéses. Nem is kellet sokáig várakozni, a harmadik kiemelt Van Uytvanck ugyanis két szettben legyűrte a 2016-os taskenti győztest, Kristyna Plískovát.

A belga-cseh mérkőzés első szettjében egy-egy adogatójátékot hozott Van Uytvanck és Plísková is, majd a harmadik gémben a belga brékelte ellenfelét. A továbbiakban Plískovának nem sikerült egyenlíteni, sőt a kilencedik játékban Van Uytvanck újra elvette a szerváját, és ezzel le is zárta a szettet 6:3-ra.

A második játszma egy hosszú gémmel indult, amelyben bár Plísková igyekezett brékelni ellenfelét, végül nem sikerült. Van Uytvanck viszont összehozta az ellenkezőjét a következő játékban, és ezzel olyan előnyre tett szert, amit Plísková egy darabig nem is tudott ledolgozni. 4:1-nél azt hihettük volna, már a belga zsebében van a meccs, azonban Plísková hozta saját adogatójátékait, és a kilencedik gémben vissza is brékelt. Következő szervajátékaikat mindketten hozták, de a döntő pillanatban, a tizenkettedik gémben Van Uytvanck újra brékelte a csehet, és ezzel a 7:5-ös második szettel le is zárta a mérkőzést.

A VAN UYTVANCK - PLÍSKOVÁ MECCS UTOLSÓ JÁTÉKA

A video csak Magyarországi IP címről érhető el!

 


A döntőben tehát Cirstea és Van Uytvanck küzd majd meg a taskenti trófeáért.
 

TENISZ, WTA, TASKENT, ELŐDÖNTŐK
Cirstea (román, 8.) - Zavacka (ukrán) 6:0, 6:3
Van Uytvanck (belga, 3.) - Plísková (cseh, 5.) 6:3, 5:7

Megtekintések száma: 295 2019-09-27 11:29:04
REGGELI START FM

Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:15 - Lovassport
Díjugrató GP, 1. forduló, Kiskunhalas, ism.
ÚJ 07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
09:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
09:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
12:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
14:10 - Tenisz
WTA-torna, Dubaj, döntő, ism.
16:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:50 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő, ism.
ÉLŐ 17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:10 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
ÉLŐ 18:40 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham
ÉLŐ 21:05 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Liverpool
23:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:40 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
DIGI Sport 2
00:00 - Reggeli Start
válogatás
06:55 - Labdarúgás
Premier League 100 - Mark Schwarzer, ism.
07:25 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Norwich, ism.
09:55 - Labdarúgás
Premier League, Manchester United - Southampton, ism.
12:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
12:25 - Reggeli Start, ism.
13:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Torino, ism.
15:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:20 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
15:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
17:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
17:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Brescia, ism.
19:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, AC Milan - Parma
21:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sassuolo - Juventus
23:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, elődöntők, ism.
07:00 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, negyeddöntők, ism.
11:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:25 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
13:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:55 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
14:05 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, bronzmérkőzés, ism.
15:20 - Reggeli Start, ism.
16:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:25 - Labdarúgás
Strandfoci, Magyar Kupa, döntő, ism.
17:55 - Kézilabda
Strandkézilabda, döntők, ism.
LIVE 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Napoli
21:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Kerekes Dániel
LIVE 21:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Lazio
23:45 - Labdarúgás
Premier League, Newcastle - Tottenham, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse