DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Tenisz

A US Open-győztes és a címvédő is továbbjutott Pekingben

Az ötödik helyen kiemelt Bianca Andreescu három szettben győzött Aliakszandra Szasznovics ellen a pekingi tenisztorna első fordulójában, így Elise Mertensszel találkozik a következő körben.

A US Open-győztes és a címvédő is továbbjutott Pekingben
(fotó: Reuters)

AZ ANDREESCU-SZASZNOVICS MECCS HAJRÁJA

Andreescu először lépett pályára a US Open megnyerése óta, és a kanadai klasszisnak az első körben azt az Aliakszandra Szasznovicsot kellett legyőznie, akivel korábban még sosem csapott össze.

Bár az ifjú kanadai egy elbukott adogatással kezdett, 1:2 után sorozatban öt játékot nyerve hozta a szettet. A második felvonás is Andreescu elbukott adogatásával indult, és bár most is visszabrékelt, 2:2 után már csak Szasznovics nyerte a játékokat. Jöhetett a döntő szett, ahol Andreescu 3:0-val indított, majd a folytatásban még egy játékot nyert fogadóként, így ő készülhet Elise Mertens ellen.

Anasztaszija Pavljucsenkova egy 6:0-val indított Veronika Kudermetyova ellen, de aztán igencsak meg kellett küzdenie a továbbjutásért. Kudermetyova ugyanis hozta a második szettet, majd a harmadik felvonás tie-breakjáben 4:2-es előnyre tett szert. A következő öt labdamenetet azonban Pavljucsenkova nyerte, így ő lesz ott a második körben.

Utolsóként a címvédő Caroline Wozniacki biztosította helyét a második körben, a korábbi világelső dán teniszező Lauren Davist verte két szettben, és készülhet egy másik amerikai, Christina McHale ellen.

TENISZ, WTA-TORNA, PEKING, 1. FORDULÓ
Andreescu (kanadai, 5.) - Szasznovics (fehérorosz) 6:2, 2:6, 6:1
Keys (amerikai, 11.) - Muchová (cseh) 6:4, 7:6
Wozniacki (dán, 16.) - Davis (amerikai) 6:1, 6:3
Pavljucsenkova (orosz) - Kudermetyova (orosz) 6:0, 3:6, 7:6
Brady (amerikai) - Anisimova (amerikai) 6:7, 7:6, 6:3
Mertens (belga) - Martic (horvát) 6:2, 6:3

 


Megtekintések száma: 365 2019-09-30 10:22:31
REGGELI START FM

Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
01:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
05:55 - Labdarúgás
Ligue 1 Classic Nice - Marseille 2016/2017, ism.
07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
09:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
09:20 - X-Trial-világbajnokság
Budapest, ism.
10:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Bologna - Cagliari, ism.
12:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Brescia, ism.
14:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
14:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:15 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Sassuolo, ism.
16:05 - Labdarúgás
Serie A TIM, SPAL - AC Milan, ism.
ÉLŐ 17:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:10 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
ÉLŐ 19:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Atalanta - Napoli
ÉLŐ 21:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - Udinese
23:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
00:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Premier League, West Ham - Chelsea, ism.
09:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
09:45 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, 1. elődöntő, Valencia - Real Madrid, ism.
11:35 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
12:05 - Reggeli Start, ism.
13:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:10 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, 2. elődöntő, Barcelona - Atlético Madrid, ism.
15:00 - Labdarúgás
spanyol Szuperkupa, döntő, Atlético Madrid - Real Madrid, ism.
18:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:25 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
ÉLŐ 18:55 - Labdarúgás
Premier League, Sheffield United - Tottenham
21:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:15 - Vízilabda
Benedek Tiborra emlékezünk Masters-vb, 2017, Oazis SC - Millennium, ism.
22:45 - Vízilabda
Benedek Tiborra emlékezünk Masters-vb, 2017, döntő, Millennium - St. Petersburg, ism.
DIGI Sport 3
07:00 - Amerikai futball
HFL 2017, Budapest Cowbells - Budapest Wolves, ism.
09:30 - Amerikai futball
HFL 2017, Eger Heroes - Miskolc Steelers, ism.
12:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
12:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:50 - Tenisz
WTA-torna, Indian Wells 2019, döntő, Kerber - Andreescu, ism.
15:25 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
15:55 - Reggeli Start, ism.
16:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Túróczi Réka, ism.
17:10 - Tenisz
WTA-torna, Acapulco, döntő, ism.
20:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:15 - Jégkorong
EBEL, Hydro Fehérvár AV19 - Linz, ism.
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:00 - Jégkorong
szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék - Michalovce, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse