UEFA Európa Liga

Sadiq vezetésével győzött Kazahsztánban a Partizan

A Partizan Beograd együttese a duplázó Umar Sadiq vezetésével 2-1-re győzött az Asztana otthonában az UEFA Európa Liga csoportkörének 2. fordulójában. A szerb együttes így két kör után négy ponttal áll az L jelű négyesben, míg a kazah gárda második főtáblás meccsét is elbukta.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

UEFA EURÓPA LIGA, L CSOPORT, 2. FORDULÓ
Asztana - Partizan 1-2 (0-1)
Helyszín: Asztana Aréna, Nur-Szultan. Játékvezető: Mohammed Al-Hakim (svéd).
Asztana: Erics - Rukavina, Simunovic, Tomasevics (Posztnyikov, 15.), Somko - Bejszebekov, Majevszkij, Sigurjónsson, Pertsuk - Hiznicsenko (Murtazajev, 46.), Rotariu.
Vezetőedző: Roman Grigorcsuk.
Partizan: Sztojkovics - Miletics, Osztojics, Pavlovics, Urosevics - Soumah (Scsekics, 66.), Zdjelar, Natcho, Tosics (Markovics, 77.) - Aszano, Sadiq.
Vezetőedző: Szavo Milosevics.
Gólszerző: Sigurjónsson (85.) ill. Sadiq (29., 73.)

90+4. perc - Vége a találkozónak!

Három perc a ráadás.

89. perc - Gyors kontra végén Markovics lőtt távolról, a labda azonban méterekkel ment kapu mellé.

85. perc - Góóóól, szépítenek a hazaiak, méghozzá  egy távoli bombával! Sigurjónsson lőtt jó 20 méterről, kissé balról, a labda pedig nagy erővel vágódott a kapu bal oldalába! 1-2!

73. perc - Góóóól, már kettővel vezet a Partizan! Natcho passza után Sadiq hozta magát helyzetbe a labdaátvétellel, majd jobbal, 15 méterről a jobb felsőbe lőtt! 0-2!

72. perc - Somko lőtt távolról, ám a labda jócskán kapu mellé szállt.

57. perc - Tosics került ziccerbe, ám közeli lövését Erics lábbal védett.

47. perc - Souma került ziccerbe, ám túl hosszan tolta meg a labdát, így végül ballal kapu mellé lőtt.

17:52 - Elkezdődött a második játékrész!

45+1. perc - Vége az első félidőnek!

Egy perc a ráadás.

37. perc - Somko lőtt ballal, kissé balról, ám a lapos löket elsuhant a hosszú alsó mellett.

29. perc - Góóóól, vezet a Partizan! Egy szögletet követően nem tudtak felszabadítani a hazaiak, a labda így került a leshatáron álló Sadiq elé, aki hét méterről, estében a kapuba lőtt! 0-1!

27. perc - Gyors bedobást követően Bejszebekov lőtt 18-ról,a lapos próbálkozást könnyedén fogta Sztojkovics.

21. perc - Milosevics lőtt ballal jó 16 méterről, Erics szögletre ütötte a labdát.

20. perc - Az első Partizan-próbálkozás, ám Pavlovics lövése méterekkel suhant el a bal kapufa mellett.

15. perc - Kényszerű csere a hazaiaknál, a megsérülő Tomasevics helyett Posztnyikov lépett pályára.

5. perc - Első hazai helyzetecske, egy balról érkező szögletet követően Tomasevics fejelt kapu mellé.

16:50 - Elkezdődött az összecsapás!

Megtekintések száma: 390 2019-10-03 18:50:48