DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Tenisz

Simán elbukta az első szettet, mégis továbbment a harmadik kiemelt

Elsőként Belinda Bencic biztosította helyét a moszkvai WTA-tenisztorna negyeddöntőjébe, miután három játszmában győzött Polona Hercog ellen.

Simán elbukta az első szettet, mégis továbbment a harmadik kiemelt

A BENCIC-HERCOG MECCS HAJRÁJA

Bencic harmadik kiemeltként csak a második fordulóban kapcsolódott be a moszkvai küzdelmekbe, és azzal a Polona Hercoggal kellett összecsapnia, aki egy sima meccsen már túlvolt Oroszországban Katerina Siniaková ellen.

A két teniszező öt és fél éve vívta eddigi egyetlen meccsét, akkor Rómában a svájci teniszező diadalmaskodott. Moszkvában viszont Hercog kezdett jobban, 5:0-ra elment, Bencic mindössze egy játékot volt képtelen nyerni.

A másodikban Bencic több bréklabdát is veszni hagyott, de 4:3 után már sikerült brékelnie, majd kiszerválta a szettet. A záró felvonásban Hercog hiába került brékelőnybe, 3:0 után sorozatban öt játékot bukott el, és ez végzetesnek bizonyult. A harmadik kiemelt így várhatja a Kirsten Flipkens-Dajana Jasztremszka párharc győztesét.

TENISZ, WTA-TORNA, MOSZKVA, 2. FORDULÓ
Bencic (svájci, 3.) - Hercog (szlovén) 1:6, 6:3, 6:4
Flipkens (belga) - Jasztremszka (ukrán, 5.) 6:3, 3:6, 6:3
Alekszandrova (orosz, 8.) - Kalinszkaja (orosz) 6:1, 6:1

 


Megtekintések száma: 311 2019-10-16 12:10:54
Hová tűntél?

Élő közvetítések

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:05 - Félelem nélkül
Autrósmagazin, ism.
07:00 - Reggeli Start
válogatás
08:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:10 - Labdarúgás
Premier League Netbusters, ism.
08:40 - Labdarúgás
Premier League Match Pack, ism.
09:10 - Labdarúgás
Premier League, Norwich - West Ham United, ism.
11:00 - Labdarúgás
Premier League, Brighton - Manchester City, ism.
12:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 12:55 - Kézilabda
Strandkézilabda, női, elődöntő
13:40 - Félelem nélkül
Autósmagazin, ism.
14:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:20 - Kézilabda
Strandkézilabda, férfi, elődöntők
15:15 - Sportlövő Magazin, ism.
15:45 - Labdarúgás
Ligue 2, A feljutás, ism.
ÉLŐ 16:15 - Kézilabda
Strandkézilabda, női, döntő
17:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - SPAL
19:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Hellas Verona
ÉLŐ 21:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - AC Milan
23:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Sassuolo, ism.
09:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:35 - Labdarúgás
Serie A TIM, Brescia - AS Roma, ism.
11:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Atalanta, ism.
14:10 - Labdarúgás
Ligue 1, szezonvisszatekintő 2019/2020, ism.
ÉLŐ 15:10 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Crystal Palace
ÉLŐ 17:15 - Kézilabda
Strandkézilabda, férfi, döntő
18:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:15 - Labdarúgás
Strandfoci, döntő, ism.
19:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:55 - Labdarúgás
Premier League, Bournemouth - Leicester
ÚJ 22:00 - Lovassport
Díjugrató GP, 2. forduló, felv.
DIGI Sport 3
00:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Kézilabda
Strandkézilabda, ism.
10:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:10 - Amerikai futball
HFL 2018, Nyíregyháza Tigers - Budapest Eagles, ism.
13:10 - Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Graz, ism.
15:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:40 - Jégkorong
szlovák Extraliga, MAC Újbuda - Trencin, ism
18:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:25 - Félelem nélkül
Autósport Magazin, ism.
18:55 - Sportlövő Magazin, ism.
LIVE 19:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Sampdoria
21:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:40 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Nantes - Vasas Óbuda, ism.
23:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Juhár Tamás, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse