Az Inter nem tudta kihasználni a Juventus botlását

Az Inter 2-2-es döntetlent játszott a Parma ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában. A milánóiak ugyan megszerezték a vezetést Antonio Candreva révén, de hét perccel később Yann Karamoh és Gervinho találatával már a vendégeknél volt az előny. A második játékrész elején Romelu Lukaku ugyan ledolgozta a hazaiak hátrányát, de több találat nem született a találkozón, így a Nerazzurri továbbra is egy ponttal van lemaradva az éllovas zebrák mögött.

Fotó: Twitter

SERIE A TIM, 9. FORDULÓ
Inter - Parma 2-2 ÉLŐ
Helyszín: Milánó, Giuseppe Meazza. Játékvezető: Daniele Chiffi.
Inter: Handanovic - Skriniar, Godín, Bastoni - Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi - R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Vezetőedző: Antonio Conte.
Parma: Sepe - Darmian, Iacoponi, Gagliolo, Dermaku - Kucka, Scozzarella, Hernani - Kulusevski, Gervinho, Karamoh.
Vezetőedző: Roberto D'Aversa.
Gólszerzők: Candreva (23.), Lukaku (51.) ill. Karamoh (26.), Gervinho (30.)

90+7. perc - Véget ért a meccs.

90+3. perc - Esposito kapáslövése sem talált kaput.

90. perc - Hét percet hosszabbított a játékvezető.

89. perc - De Vrij bólintása kerülte el pár centivel a vendég kaput.

87. perc - Politano először a sorfalat találta telibe, majd rögtön ez után mellé lőtte a labdát.

76. perc - Candreva bal lábbal próbálkozott, nem sokat tévedett.

72. perc - Lautaro Martínez lövése repült fölé.

63. perc - Karamoh tört a kapura, majd Gervinho elé került a labda, de az elefántcsontparti lövése nem jelentett gondot Handanovicnak.

51. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Hosszas videózás után megadták az egyenlítő találatot! Candreva passzolta a labdát középre, amit végül Lukaku juttatott üggyel-bajjal a kapuba. 2-2.

50. perc - Skriniar távoli lövése landolt Sepe kezében.

19:05 - Kezdetét vette a második játékrész.

45. perc -
Véget ért az első félidő.

43. perc - Egy remek beadást  követően Lautaro Martínez fejese repült nem sokkal mellé.

30. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Már vezet a Parma! Brozovic hatalmasat hibázott a középpályánál, aminek köszönhetően Karamoh roboghatott a kapu felé, a francia pedig kihagyhatatlan helyzetbe hozta Gervinhót, aki nem hibázott közelről. 1-2.

26. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Eddig tartott az Inter előnye, ismét döntetlen az állás! Karamoh gondolt egyet, és a tizenhatos vonaláról vette be egykori csapatának a kapuját. 1-1.

23. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet az Inter! Egy szöglet után Dermaku felszabadítása sikeredett rövidre, ami után Candreva egyből célba vette a kaput, majd a labda két védőn is irányt változtatott, így nem tudott hárítani a vendég portás. 1-0.

13. perc - Lautaro Martínez készítette le a labdát Gagliardininek, aki bődületes erővel vette célba a rövid alsó sarkot, a vendégek kapusa azonban hárítani tudott.

10. perc - Egy eladott labda után Dermaku tüzelt távolról, de Handanovic leért az alsó sarokra és szögletre ütötte a játékszert.

8. perc - Egy szögletet követően Karamoh csúsztatta tovább a labdát, amiről Kucka nem sokkal ugyan, de lemaradt.

18:02 - Elkezdődött a meccs.

Megtekintések száma: 956 2019-10-26 19:59:12