DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Tenisz

A Stosur, Csang duó nyerte a csütörtöki nap ki-ki meccsét

A Samantha Stosur, Csang Suaj kettős két játszmában legyőzte a Barbora Krejciková, Katerina Siniaková duót a WTA Finals Lila csoportjának harmadik fordulójában, így bejutott az elődöntőbe. Gabriela Dabrowski és Szu Ji-Fan szuper tie-brekes sikerrel búcsúzott.

A Stosur, Csang duó nyerte a csütörtöki nap ki-ki meccsét

A csütörtöki nap egyértelműen a Stosur, Csang – Krejciková, Siniaková csata ígérkezett izgalmasabbnak, hiszen a hölgyek abban a tudatban futottak ki a pályára, hogy aki nyer, az a már biztos továbbjutó Barbora Strycová és Hszieh Szu-vej mellett kvalifikálja magát a legjobb négy közé.

Úgy tűnik, az ausztrál, kínai kettős készült fel jobban feladatra, hiszen a hetedik kiemelt páros az első etapban háromszor is brékelni tudott, és mivel a túloldalról erre csak egy válasz jött, Stosurék előnybe kerültek. A folytatásban Krejcikováék már nagyobb ellenállást tanúsítottak, ám elbukták kettős brékelőnyüket, majd rövidítésben a mérkőzést is, így Stosur és Csang jutott be a negyeddöntőbe.

A másik összecsapáson csak annyi kérdés volt, hogy Dabrowski és Szu legalább szépen búcsúzik-e e további küzdelmektől, és a válasz végül igen lett: a kanadai, kínai duó szuper tie-breakben bizonyult jobbnak az így is csoportelső Hszie, Strycová  párosnál.
 

A DABROWSKI, SZU - HSZIE, STRYCOVÁ CSATÁT ELDÖNTŐ SZUPER TIE-BREAK

A video csak Magyarországi IP címről érhető el!

 

 

TENISZ, WTA FINALS, PÁROS, LILA CSOPORT, 3 .FORDULÓ
Stosur, Csang (ausztrál, kínai, 7.) - Krejciková, Siniaková (csehek, 6.) 6:3, 7:6
Dabrowski, Szu (kanadai, kínai, 4.) - Hszie, Strycová (tajvani, cseh, 2.) 2:6, 6:4, 11-9


CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Hszie, Strycová 3 2 1 5:4 2 pont
2. Stosur, Csang 3 2 1 5:3 2
3. Krejciková, Siniaková 3 1 2 3:4 1
4. Dabrowski, Szu 3 1 2 3:5 1

 


Megtekintések száma: 198 2019-10-31 16:55:24
REGGELI START FM

Élő közvetítések


10 éves a DIGI Sport!

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:10 - Reggeli Start
válogatás
06:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40 - A nap hőse
08:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
09:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Sampdoria - Parma, ism.
10:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Torino - Fiorentina, ism.
12:40 - A nap hőse
12:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
13:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:10 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Juventus, ism.
15:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Udinese - Napoli, ism.
16:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:55 - A nap hőse
17:05 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
ÚJ 17:15 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló
ÉLŐ 18:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 19:00 - Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Südtirol
22:00 - Sportlövészet
Világkupa, Putian, ism.
23:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
00:00 - Labdarúgás
Premier League, összefoglaló, ism.
07:00 - Jégkorong
EBEL, Fehérvár AV19 - Moser Medical Graz99ers, ism.
09:30 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - Pro Recco, ism.
11:05 - A nap hőse
11:15 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
11:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:30 - Reggeli Start, ism.
12:55 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism.
13:50 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Nantes, ism.
16:20 - Tenisz
WTA Magazin, ism.
17:20 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, 1. elődöntő, Isner - Auger-Aliassime, ism.
19:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:40 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, 2. elődöntő, Federer - Shapovalov, ism.
21:15 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, döntő, Isner - Federer, ism.
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:00 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, összefoglaló, ism.
DIGI Sport 3
00:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:30 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, 1. elődöntő, Isner - Auger-Aliassime, ism.
08:35 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, 2. elődöntő, Federer - Shapovalov, ism.
10:10 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, döntő, Isner - Federer, ism.
11:40 - A nap hőse
11:50 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
12:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:05 - Tenisz
ATP 1000-es torna, Miami, összefoglaló, ism.
13:05 - Labdarúgás
Ligue 1, összefoglaló, ism.
14:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Nimes - Lyon, ism.
15:50 - Reggeli Start, ism.
17:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:25 - A nap hőse
17:35 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Molnár Áron
17:45 - Labdarúgás
Ligue 1, Montpellier - PSG, ism.
19:35 - SuperEnduro-vb
Krakkó, ism.
21:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:50 - X-Trial-világbajnokság
Réunion, ism.
22:50 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Manchester City - Southampton, ism.
TV Műsor

FILMEK EGÉSZ NAP - MINDEN NAP

DIGI FULL CSOMAG


Facebook


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse