A rómaiaknak a kihagyott tizenegyes is belefért a rangadón

Az AS Roma hazai pályán 2-1-re verte a Napolit a Serie A TIM 11. fordulójának nyitó mérkőzésén. Zaniolo révén a fővárosiak szereztek vezetést, majd Kolarov kihagyott, Veretout pedig belőtt egy tizenegyest. Milik ugyan szépített, de a nápolyiak pont nélkül maradtak.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 11. FORDULÓ
AS ROMA - NAPOLI 2-1 (1-0)
Róma, játékvezető: Gianluca Rocchi
Roma: Pau López - Spinazzola, Cetin, Smalling, Kolarov - Mancini, Veretout - Kluivert (Perotti, 77.), Pastore (Santon, 89.), Zaniolo (Ünder, 81.) - Dzeko.
Vezetőedző: Paulo Fonseca.
Napoli: Meret - Di Lorenzo, Manolasz, Koulibaly, Mario Rui - Callejón (Lozano, 58.), Zielinski, Fabián Ruiz, Insigne (Younes, 83.) - Mertens (Llorente, 65.), Milik.
Vezetőedző: Carlo Ancelotti.
Gólszerző: Zaniolo (19.), Veretout (55. - 11-esből), ill. Milik (72.)
Kiállítás: Cetin (90+5.)

90+7. perc - Ígéretes helyzetből végezhette el Milik a szabadrúgást, de a sorfalról kapu fölé pattant a labda. Ezzel vége is a mérkőzésnek.

90+5. perc - Megfogyatkoznak a hazaiak! Cetin rúgta fel Llorentét, és megkapta a második sárga lapját.

90+1. perc - Zielinski takarásból lőtt, és kevéssel vétette el a bal sarkot.

90. perc - Hat perc a ráadás.

82. perc - Szöglet után Smalling továbbfejelt labdáját Dzeko stukkolta a kapuba, de lesről.

73. perc - Pastore az ötösről fejelt, Meret óriási bravúrral tolta ki a labdát a léc alól. De ha bemegy, vélhetően akkor sem adják meg, mert a beadás előtt les volt.

72. perc - Szépít a Napoli! Lozano söpört el a jobb oldalon, beadását Cetin menteni próbálta, de éppen Milik lábára rúgta, aki közelről a jobb sarokba helyezett. 2-1

59. perc - Most a Napolinak volt szerencséje, Kluivert lövése csattant a felső lécen.

55. perc - Ez már bent van, pedig majdnem hárítani tud ezúttal is Meret! Veretout lőtte fel a jobb felsőbe a labdát. 2-0

54. perc - Újabb tizenegyeshez jut a Roma! Pastore beadásába csapott bele Mário Rui.

49. perc - Mário Rui remek labdáját Milik rosszul vette át, így Pau López végül felszedhette azt a lengyel csatár elől.

16:04 - Elkezdődött a második félidő.

45+2. perc - Vége a játékrésznek.

45. perc - Két perc a ráadás.

41. perc - Mit úszott meg a Roma?! Egy beadás után Milik fejelt az ötösről a felső lécre, a kipattanót pedig Zielinski vágta a jobb kapufára.

35. perc - Insigne lövését tolta kapu mellé Pau López.

33. perc - Mertens készítette le a labdát Milinek, aki centikkel lőtt a bal alsó sarok mellé.

28 perc - Szabadrúgás után Di Lorenzo fejjel célozta meg a hosszú sarkot, Pau López már verve volt, ám Smalling bravúros mozdulattal kihúzta a labdát a gólvonal elől.

26. perc - Kimarad! Kolarov jobb sarokra tartó lövését kivédi Meret!

25. perc - Tizenegyeshez jut a Roma! Callejón mentett kézzel Smalling elől a tizenhatoson belül, Rocchi videózás után mutatott a büntetőpontra.

19. perc - Vezet a Roma! Gyors hazai támadás futott a pályán, a labdát a második hullámban érkező Zaniolo kapta, aki 15 méterről nagy gólt ragasztott a léc alá. 1-0

17. perc - Kolarov szabadított fel rosszul egy beadás után, Milik fejjel próbálta bevenni a kaput, de a labda elment a bal sarok mellett.

9. perc - Újra Kluivert próbálkozott hasonló távolságból, és ezúttal már közelebb járt a lövése a kapuhoz.

4. perc - Egy lapos szögletet röviden mentettek a Napoli-védők, Kluivert 20 méterről lőtt is, de messze célt tévesztett.

15:01 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 881 2019-11-02 17:10:00