Angol labdarúgás

A Burnley szervezett játékkal vitte el a három pontot Manchesterből

A Burnley kissé meglepő 2-0-s sikert aratott a Manchester United otthonában a Premier League 24. fordulójában. Az első félidőt uralta a hazai csapat, ám Chris Wood góljával így is a vendégek kerültek előnybe. A szünet után aktívabban támadt a Burnley, melynek meg is lett az eredménye, Jay Rodriguez egy bombagóllal duplázta meg csapata fórját. A manchesteriek ötlettelenül futballoztak az egész meccsen, így megérdemelt Sean Dyche-ék három pontja.

Fotó: Reuters

PREMIER LEAGUE, 24. FORDULÓ
MANCHESTER UNITED - BURNLEY 0-2
Helyszín: Old Trafford. Manchester. játékvezető: Jonathan Moss.
Manchester: De Gea - Wan-Bissaka, Jones, Maguire, Williams (Shaw, 69.) - Fred, Matics - Pereira (Greenwood, 46.), Mata, James (Lingaard, 69.) - Martial. Menedzser: Ole Gunnar Solskjaer.
Burnley: Pope - Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor - Hendrick, Cork, Westwood, McNeil - Wood, Rodríguez. Menedzser: Sean Dyche.

20 Norwich City 24 4 5 15 24-47 47 17

90+5. perc - Véget ért a mérkőzés.

Négy perc a ráadás.

90. perc - Shaw kis híján szépített, Mata beadását a hosszúba bólíntotta a hátvéd, de lökés miatt anullálták a gólt.

78. perc - Martial két ember között vette a lát a tizenhatoson belül, de a lövése nagyon gyengére sikerült.

75. perc - Képtelen ziccereket kidolgozni az MU, a Burnley pedig egyre jobban lassítja a játékot.

63. perc - James egy igazítás után a hosszú felsőt nézte ki amgának, de centikkel mellé tekert.

57. perc - GÓÓÓÓÓL! Megduplázza előnyét a Burnley! Jay Rodriguez egy gyönyörű összejáték után a rövid felső sarokba bombázta a labdát. 0-2

53. perc - Jobban kezdte ezt a játékrészt a Burnley, de nagy lehetőség nem adódott a gólszerzésre.

22:17 - Elindult a másodi félidő.

45+3. perc - Véget ért az első játékrész.

Két perc a ráadás.

39. perc - GÓÓÓÓL! A semmiből vezetést szerez a Burnley. Egy felívelés után Mee csúsztatott tovább Woodnak, aki állítgatás nélkül a kapuba tette a labdát. 0-1

33. perc - Az eddigi legnagyobb lehetőség maradt ki: Matics pazarul indította Martialt a tizenhatoson belül, de mielőtt a támadó lőhetett volna Taylor becsúszott és a franciára rúgta a labdát.

32. perc - Wan-Bissaka egy csel után beívelte a labdát, melyet James nem túl erősen a felső sarok felé bólintott, Pope szögletre tolta.

28. perc - Az élesen középre tett labdába Mata kacskán ért bele, így nem tudta kapu felé irányítani.

23. perc - Egy középre kipattanó labdát Fred lőtt laposan kapura, de Pope-nak ez nem okozott kellemetlenséget.

20. perc - A Burnley a tőle jól megszokott szervezett, feszes stílust alkalmazza ezúttal is, így a manchesterieknek nincs területük helyzetet kidolgozni.

9. perc - Eddig - ahogy az várható volt - sokkal többet birtokolja a labdát a hazai csapat (70-30%), de veszélyt még nem sikerült teremteni.

21:15 - Elkezdődött a mérkőzés!

Megtekintések száma: 811 2020-01-22 23:35:10