Megint Rebic lett a Milan nyerőembere

Az AC Milan együttese a csereként beszálló Ante Rebic szerencsés góljával 1-0-ra felülmúlta idegenben a Bresciát, a labdarúgó Serie A 21. fordulójában. A kezdeti tapogatózást követően a hazaiak abszolút irányították, mind a szünetig, mind a fordulás után, de az Udinese ellen duplázó horvát szélső a 71. percben betalált, és a kék dresszesek hiába tettek meg mindent az egyenlítésért, Stefano Pioli legényei mindhárom pontot elvitték a Stadio Mario Rigamontiból.

(fotó: acmilan.com)

LABDARÚGÁS, SERIE A TIM, 21. FORDULÓ

Brescia - Mlian 0-1 (0-0)

Stadio Mario Rigamonti, Brescia. Játékvezető: Paolo Valeri.
Brescia: Joronen - Sabelli, Cistana, Chancellor, Mateja - Bisoli (Skrabb, 88.), Tonali, Dessena (Ndoj, 70.) -Romulo - Torregrossa, Aye (Donnarumma, 78.).
Vezetőedző: Eugenio Corini.
Milan: Donnarumma - Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernández - Castillejo, Kessié, Bennacer, Calhanoglu (krunic, 77.) - Ibrahimovic, Rafael Leão (Rebic, 58.).
Vezetőedző: Stefano Pioli.
Gólszerző: Rebic (71.)

90+4. perc - Vége a találkozónak.

90. perc - Négy perc hosszabbítás vár ránk.

86. perc - Majdnem eldőlt minden! Hernández vezette végig a labdát tulajdonképpen az egész pályán, majd a tizenhatoshoz érve lőtt - sistergős kísérlete a kapufáról pattant vissza a mezőnybe!

85. perc - Egy érdekes szabadrúgás-variáció során Tonali próbálkozott - lövése egy védőről vágódott szögletre.

75. perc - Aye nem szándékos lekészítését Ndoj állítgatás nélkül tűzte kapura, de Donnarumma újfent védett.

71. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan, gyakorlatilag a semmiből! Calhanoglu indítását Ibrahimovic játszotta középre, ahol némi flipperezés után Rebic találta magát órdító helyzetben, és közelről az üres kapuba lőtt, 0-1!

71. perc -Tonali szögletét megcsúsztatták a röviden, így pont jó lett Chancellornak, ő pedig kapásból mellé perdített.

64. perc - Calhanoglu nézte meg magának a bal alsót a tizenhatos elől, te jobblábas bombája kevéssel elkerülte a kaput.

60. perc - Megint a hazaiak 11-ese tesztelte Donnarummát, aki ezúttal bravúrral tolta szögletre Torregrossa életerős löketét.

59. perc - Tonali passza után Torregrossa tisztára játszotta magát, majd ballal, laposan kísérletezett - Donnarumma magabiztosan fogta a játékszert.

55. perc - Tonali szabálytalannak tűnő labdaszerzése után a középpályás jól indított, Bisoli kissé kisodródva lőtt is, de Donnarumma lábbat védett.

51. perc - Kis híján vezet a Brescia! Tonali beadása után Aye fejelte fel a labdát, Torregrossa pedig estében, a levegőből, akribatikus mozdulattal lőtt - nem sokkal a kapu mellé!

21:49 - Kezdetét vette a második félidő.

45+1. perc - Vége az első játékrésznek.

45. perc - Egy perc ráadás következik.

40. perc - Óriási lehetőség maradt ki! Ibrahimovic tette ki a labdát Hernándeznek, aki egyből, laposan középre passzolt, pont az érkező svédnek, aki egyből lőtt - centikkel a kapu mellé!

35. perc - Tonali beadását Sabelli éles szögből fejelte kapura, de Donnarumma leért, és hárítani tudott.

33. perc - Messze az eddigi legnagyobb helyzet! Tonali szögletére Torregrossa robbant be, és nem sokkal a jobb alsó mellé bólintott!

31. perc - Egy élesen középretekert labdáról Aye lemaradt, a hosszún érkező Dessena pedig nem számított erre, így belebotlott a játékszerbe...

25. perc - Calhanoglu szabadrúgása után sem Kjaer, sem Ibrahimovic nem tudott beleérni a labdába, ami így elappogott az alapvonalon túlra...

19. perc - Egy jobbról érkező beadást Ibrahimovic (vagy védője?) fejelte kapura, Joronen nagyot vetődve védett.

17. perc - Egy rosszul kifejelt labda után bennacer tüzelt, ballábas kísérlete az oldalhálót találta el.

16. perc  -Egy hazai szöglet után Cistana perdített, de próbálkozása felpattant egy bekken, és így Donnarumma kezében között ki.

10. perc - Nagy lendülettel kezdtek a felek, de a kapuk - az első perces lehetőséget leszámítva -ceddig még nem forogtak veszélyben.

1. perc - Ibrahimovic passza után Kessié tologatta a labdát, majd lőtt, a játékszer egy védőről csorgott szögletre.

20:46 - Kezdetét vette a találkozó.