Az Atalanta és a Lecce után a Cagliari is pontot rabolt az Intertől!

Az Inter együttese 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a Cagliari ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A milánóiak az első félidőben többet próbálkoztak, és egy szabálytalannak tűnő, ám a játékvezető által érvényesnek ítélt góllal előnnyel mehettek szünetre. A fordulás után a kék-feketék nem tudták bevinni a második döfést, míg a szárdok - Radja Nainggolan szerencsés lövésével - a hajrában egalizáltak. Az Inter innen már nem tudott váltani, így be kellett érnie egy ponttal, sorozatban már harmadszor, ráadásul a gárda az utolsó pillanatokban kiállított Lautaro Martínezt is elveszítette, legalább egy mérkőzés erejéig.

LABDARÚGÁS, SERIE A TIM, 21. FORDULÓ

Inter - Cagliari 1-1 (1-0)

Stadion Giuseppe Meazza, Milánó. Játékvezető: Gianluca Manganiello.
Inter: Handanovic - Skriniar (Godín, 17.), De Vrij, Bastoni - Young, Barella, Borja Valero, Sensi (Sánchez, 82.), Biraghi (Dimarco, 85.) - Lukaku, Lautaro Martínez.
Vezetőedző: Antonio Conte.

Cagliari: Cragno - Farago, Walukiewicz, Klavan, Pellegrini (Mattiello, 76.) - Nández, Oliva (Castro, 74.), Ionita - Nainggolan (Cigarini, 86.), João Pedro - Simeone.
Vezetőedző: Rolando Maran.

Gólszerző: Lautaro Martínez (29.), illetve Nainggolan (78.)

90+4. perc - Heves közjáték közepette vége a találkozónak.

90+4. perc - Úgy tűnik, a milánóiak emberhátrányban fejezik be a meccset: Lautaro Martínez reklamált olyan indulatosan egy le nem fújt szabálytalanságot, hogy a játékvezető pár másodpercen belül két sárgát is felmutatott az argentinnak!

90. perc - Négy perc hosszabbítás vár ránk.

89. perc - Lukaku keresztlabdáját Dimarco lőtte el a levegőből - egyenesen a lelátóra.

84. perc - Lucas Castro pazar megmozdulások után Mattiellóhoz játszott, aki befelé tolta a játékszert, majd kinézte magának a bal felsőt, de fölé durrantott.

81. perc - Óriási hazai lehetőség maradt ki! Lukaku vezette át a labdát gyakorlatilag az egész pályán, majd amikor a tizenhatoson belülre ért, ballal, laposan lőtt, de kísérlete centikkel elsuhant a bal alsó mellett!

78. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Ott az egyenlítés! João Pedro labdaszerzése után a brazil visszagurított, Lucas Castro átlépte a játékszert, így Nainggolan tüzelt - a lövés Bastonin megpattanva a jobb alsóba került, 1-1!

76. perc - Egy jobbról érkező szabadrúgásba De Vrij tette bele a fejét, de a bólintás nem talált kaput.

64. perc - Nainggolan szögletét Bastoni kis híján a saját kapujába csúsztatta.

62. perc - Sensi most nagyon aktív: egy rossz felszabadítás után megint a hazaiak 12-ese szeretett volna gólt lőni, de jobb lábas tekerése mellé szállt.

60. perc - Megint Sensi került helyzetbe, de éles szögből leadott próbálkozását Cragno lábbal védte, a kipattanót pedig Borja Valero vágta kapásból mellé.

59. perc - Sensi cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd ballal lőtt - kevéssel a jobb alsó mellé.

57. perc - Nainggolan nagyon helyről elvégzett, veszélyesnek tűnő szabadrúgása a csapattárs, Simoeone sarkán felpattanva kerülte el a hazai portát.

50. perc - Lukaku visszapassza után Martínez kísérletezett egyből, Cragno magabiztosan védett.

49. perc - Lukaku talált lövőhelyzetet Klavan mellett, majd célba vette a rövid alsót, de próbálkozása az oldalhálóban kötött ki.

13:37 - Elkezdődött a második félidő.

45+4. perc - Vége az első játékrésznek.

45+4. perc - Nainggholan szabadrúgása után Farago fejelhetett - Handanovic nagyot tornázva oldalra tolta a labdát.

45. perc - Három perc hosszabbítás következik.

41. perc - Martínez forgatta Klavant, majd ballal, közelről tüzelt - Cragno lábbal védett!

36. perc - Simeone lekészítését követően Nainggolan bombázott kapásból a kapu fölé.

29. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Vezet az Inter! Ashley Young kapott labdát a jobb oldalon, megigazította a játékszert, majd jobbal középre adott, Lautaro Martínez pedig az ötös magasságából a hálóba bólintott. Úgy tűnt, a csatár előtte ellökte Walukiewiczet, de a játékvezető megadta a találatot, 1-0!

23. perc - Godín indítása után Martínez egy testcsellel becsapta Walukiewiczet, majd kissé kiszorított pozícióból lőtt, Cragno azonban bravúrral hárított!

20. perc - A szögletet követően Lukaku csúsztatott kevéssel a kapu fölé.

19. perc - Lukaku ugratta ki zseniálisan Sensit, ő betört a tizenhatoson belülre, de az utolsó pillanatban a visszafutó Farago szerelni tudta.

17. perc - Máris itt az első csere, méghozzá úgy tűnik, kényszerű okból: Skriniar nem tudja folytatni a játékot, helyette Godín a pályán.

9. perc - Nández fordult le szépen Biraghiról, majd középre adott, ahol az érkező Simeone átvette a játékszert, majd jobbal a léc fölé durrantott.

3. perc - Sensi végezhetett el szabadrúgást jó helyről, de erős lövése jócskán fölé szállt.

12:32 - Kezdetét vette a találkozó.

Megtekintések száma: 805 2020-01-26 14:30:45