A Juve nem bírta kihasználni az üldözők botlásait

A Napoli 2-1-re legyőzte az éllovas Juventust az olasz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A torinóiak kifejezetten ötlettelenül futballoztak az egész mérkőzésen, így megérdemelten kerültek előnybe a nápolyiak Piotr Zielinski találatával. A hajrában Lorenzo Insigne duplázta meg a hazaiak fórját, melyre Cristiano Ronaldo még válaszolt, de így is Gennaro Gattuso csapata örülhetett a végén.

Fotó: Reuters

SERIE A, 21. FORDULÓ
NAPOLI - JUVENTUS 2-1
Helyszín: Stadio San Paolo. Nápoly. játékvezető: Maurizio Mariani.
Napoli: Meret - Hysaj, Manolasz, Di Lorenzo, Mario Rui - Fabian Ruiz, Demme (Lobotka, 69.), Zielinski (Elmasz, 81.) - Callejón, Milik, Insigne. Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Juventus: Szczesny - Cuadrado, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro - Bentancur, Pjanic (Rabiot, 50.), Matuidi (Douglas Costa, 72.) - Dybala (Bernardeschi, 72.), Higuaín, Cristiano Ronaldo. Vezetőedző: Maurizio Sarri.
Gólszerzők: Zielinski (63.), Insigne (86.) ill. Cristiano Ronaldo (90.)

20 Brescia 21 4 3 14 19-39 15

90+4. perc - Higuaín tetszetős ollózása volt az utolsó momentum a mérkőzésen, a játékvezető lefújta a találkozót.

Négy perc a ráadás.

90. perc - GÓÓÓÓL! Szépít a Juventus! Cristiano Ronaldo futotta be az előre ívelt labdát, majd Meretet megelőzve a rövid alsóba pöccintett. 2-1

86. perc - GÓÓÓÓL! Meduplázza előnyét a Napoli. Callejón tökéletesen tekerte középre a labdát Insignének, aki a kapásból, egy kis szerencsével a kapuba lőtte azt. 2-0

75. perc - Callejón beadását Insigne ollózta fölé méterekkel.

74. perc - Láthatóan magsabb fokozatra kapcsoltak a vendégek, de lövésig nem jutottak el.

63. perc - GÓÓÓÓÓL! Vezet a Napoli! Insigne csapodó lövését Szczesny pont az érkező Zielinski elé ütötte, aki az üres kapuba passzolt. 1-0

62. perc - Egy gyors kontratámadást vezetett végig a Juventus, Ronaldo Higuaínt hozta helyzetbe, az argentin pedig a hosszú alsót nézte ki magának, de Meret leért.

53. perc - Higuaín óriási lesen volt, de a partjelző hagyta végigmenni a támadást, melyet Cristiano Ronaldo góllal fejezett be. Ezt követően viszont emelkedett a zászló.

21:50 - Elindult a második játékrész.

45+1. perc - Vége az első félidőnek.

Egy perc lesz a ráadás.

41. perc - Továbbra sem adódott komolyabb gólszerzési lehetőség egyik oldalon sem. Főként a mezőnyben zajlik a játék.

30. perc - A Juventus még lövésig is alig tudott eljutni, egyelőre ötlettelennek tűnik a vendégek támadójátéka.

19. perc - Eddig aktívabb a Napoli, ezúttal Mario Rui gondolt egyet és próbálkozott egy átlövéssel, de a labda elszállt a kapu fölött.

8. perc - Milik csúsztatott kapura egy szögletből, de a kaput nem találta el.

20:49 - Elindult a találkozó.

Megtekintések száma: 1621 2020-01-26 23:00:29