DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
Tenisz

Az első és a második kiemelt is ott van a legjobb nyolc között

Jelina Szvitolina és Johanna Konta is bejutott a Monterreyben, kemény borítson zajló női teniszviadal negyeddöntőjébe, miután előbbi versenyző Olga Govorcovát, míg utóbbi játékos Tatjana Mariát múlta felül két játszmában.

Az első és a második kiemelt is ott van a legjobb nyolc között
(fotó: Twitter)

Szvitolina remek játékkal verte Danka Kovinicset az előző körben, ám Govorcova ellen nem kezdett túl jól, hiszen rögtön az első adogatását elveszítette. Ez azonban nem fogta meg az első helyen rangsorolt ukránt, és a negyedik gémben visszabrékelt, majd 4:3-as vezetésnél újra lecsapott, így összességében magabiztosan húzta be a nyitó etapot.

A folytatásban 2:2-ig nem sok izgalmat tartogatott a meccs, mindkét hölgy gond nélkül szervált. Aztán Szvitolina gyorsan kétszer is játékot nyert fogadóként, és ugyan a fehérorosz csökkenteni tudta hátrányát, egyenlítenie már nem sikerült, így érvényesült a papírforma: a tavalyi US Open-elődöntős biztosította helyét a negyeddöntőben.

Ahol ott lesz majd Johanna Konta is. A második kiemelt az első felvonást – rengeteg kihasználatlan bréklabdát követően – rövidítésben abszolválta, majd a második szettet egyetlen bréknek köszönhetően behúzta, így közel kétórás mérkőzésen kvalifikálta magát a következő fordulóba.

A KONTA - MARIA ÖSSZECSAPÁS HAJRÁJA

A video csak Magyarországi IP címről érhető el!

 

 

TENISZ, WTA-TORNA, MONTERREY, NYOLCADDÖNTŐ
Konta (brit, 2.) - Maria (német) 7:6, 6:3
Rus (holland) - Davis (amerikai) 7:5, 6:0
Szvitolina (ukrán) - Govorcova (fehérorosz) 6:3, 6:4

 


Megtekintések száma: 303 2020-03-06 10:10:51
Hová tűntél?

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
07:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05 - Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - Lazio, ism.
09:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - Fiorentina, ism.
ÉLŐ 12:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Spezia - Sassuolo
14:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:40 - Labdarúgás
Premire League, Tottenham - Newcastle
17:15 - Tenisz
WTA, Az én történetem - Coco Vandeweghe, ism.
17:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone - AC Milan
20:15 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, AS Roma - Juventus
22:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:05 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Strasbourg, ism.
DIGI Sport 2
00:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Nantes, ism.
08:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00 - Labdarúgás
Ligue 1, St. Étienne - Rennes, ism.
10:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Marseille - Metz, ism.
12:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 12:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux - Nice
ÉLŐ 15:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Hellas Verona - Udinese
ÉLŐ 17:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Lorient - Lyon
19:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 19:15 - Vízilabda
Masters Summer Cup, bronzmeccs, felv.
20:00 - A nap hőse
Gála, ism.
20:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Reims - PSG
23:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Genoa, ism.
DIGI Sport 3
06:45 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Erzeni Shijak - Fino Kaposvár VC, ism.
08:30 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, döntő, ism.
10:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:35 - Vízilabda
Masters Summer Cup, 1. elődöntő, ism.
11:20 - Vízilabda
Masters Summer Cup, 2. elődöntő, ism.
12:05 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Dinamo Moszkva, ism.
13:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:55 - Sportlövő Magazin, ism.
14:25 - Gokart
Európa-bajnokság, Wackersdorf, Németország, ism.
14:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 15:00 - Labdarúgás
Ligue 1, AS Monaco - Strasbourg
LIVE 17:00 - Vízilabda
Masters Summer Cup, döntő
17:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 17:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Napoli - Genoa
20:00 - Strandfoci
A válogatott - U21 válogatott, ism.
21:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:15 - Strandfoci
Magyar Kupa, bronzmérkőzés, ism.
22:30 - Strandfoci
Magyar Kupa, döntő, ism.
23:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse