Zsinórban harmadik meccsét is elbukta a Lazio!

A Sassuolo hátrányból felállva győzte le a Laziót 2-1-re, az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Egy igencsak vitatható gólt nem adott meg a játékvezető a vendégeknek, majd a 33. percben Luis Alberto juttatta előnyhöz a fővárosiakat. A második félidőben előbb Raspadori kiegyenlített, majd a hosszabbításban a csereként beálló Caputo megszerezte a három pontot az együttesének.

Fotó: Twitter

SERIE A TIM, 32. FORDULÓ
Lazio - Sassuolo 1-2 (1-0)
Helyszín: Róma, Stadio Olimpico. Játékvezető: Marco Di Bello
Lazio: Strakosha - Bastos, Acerbi, Radu - Lazzari, Milinkovics-Savics (Lucas Leiva, 67.), Parolo, Luis Alberto, J. Lukaku (Jony, 46.) - Immobile, Caicedo (Cataldi, 62.)
Vezetőedző: Simone Inzaghi.
Sassuolo: Consigli - Toljan (Muldur, 46.), Marlon, Ferrari, Kiriakopulosz - Bourabia, Djuricsics (Haraslin, 68.), Locatelli - Traoré (Caputo, 46.), Raspadori, Boga
Vezetőedző: Roberto De Zerbi.
Gólszerző: Luis Alberto (33.) ill. Raspadori (52.), Caputo (90+2.)

90+5. perc - Véget ért a meccs.

90+2. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Megfordítja a meccset a Sassuolo! Egy bal oldalról érkező beadást Ferrari fejelt tovább, majd Caputo senkitől sem zavartatva az üres kapuba bólintotta a labdát. 1-2.

90. perc - Még öt percük maradt a csapatoknak, hogy eldöntsék a találkozót.

84. perc - Bastos fejese repült kicsivel fölé.

76. perc - Egyelőre főleg a középpályán folyik a harc.

66. perc - Immobile távoli tekerése kerülte el pár centivel a vendég kaput.

60. perc - Muldur lövését hárította bravúrral Strakosha, majd a kipattanót Djuricsics lőtte mellé.

52. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egyenlít a Sassuolo! Bourabia remek ütemben ugratta ki a csereként beálló Caputót, aki kihagyhatatlan ziccerbe hozta Raspadorit, a fiatal olasz pedig könnyedén gurított az üres kapuba. 1-1.

18:21 - Kezdetét vette a második játékrész.

45+4. perc -
Véget ért az első félidő.

45. perc - Négy percet hosszabbított a játékvezető.

43. perc - Kiriakopulosz futott fel egy támadással, de a lövése nem jelentett veszélyt a hazai ketrecre.

38. perc - Boga hagyott ott három Lazio-játékost, majd a tizenhatos vonaláról eleresztett lövése nem sokkal kerülte e Strakosha kapuját.

33. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Lazio! Lazzari ismét remekül futott el a jobb oldalon, majd kiválóan tette középre a labdát Luis Albertónak, akinek a lövése még megpattant Locatellin, így Consigli már nem tudott hárítani. 1-0.

32. perc - Milinkovics-Szavics bombaerős lökete kerülte el a vendég kaput.

23. perc - Parolo buktatta Djuricsicset. Jutalmul megkapta a meccs első sárga lapját.

12. perc - Újabb Sassuolo-helyzet! Djuricsics lövését a felsőléc segítetségével hárította Strakosha.

8. perc -  Raspadori nagyon higgadtan gurította a labdát a hálóba, ám a játékvezető végül les miatt érvénytelenítette a találatot, pedig úgy tűnt, hogy a játékszer Parolo lábáról került a fiatal támadó elé. Mindenesetre maradt a 0-0.

4. perc - Lazzari tökéletesen passzolta le a labdát Immobilének, ám az olasz gólvágó pár centit tévedett, így nem lett gól rögtön az első kapura lövésből.

17:15 - Elkezdődött a meccs.

Megtekintések száma: 640 2020-07-11 19:23:16