A farkasok meg sem izzadtak a Rigamontiban

Az AS Roma csapata - gól nélküli első félidőt követően - 3-0-ra diadalmaskodott a Brescia vendégeként, az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A kék dresszesek a nyitó játékrészben abszolút állták a sarat, ám a fordulás után a fővárosiak felőrölték elfáradó ellenfelüket, és végül sima győzelmet arattak.

(fotó: Twitter)

SERIE A TIM, 32. FORDULÓ

Brescia - Roma 0-3 (0-0)

Helyszín: Brescia,  Stadio Mario Rigamonti. Játékvezető: Gianpaolo Calvarese.
Brescia: Andrenacci - Sabelli, Chancellor, Papetti, Mangraviti (Semprini, 87.) - Ndoj (Dessena, 46.), Tonali, Bjarnason (Donnarumma, 58.) - Spalek (Ghezzi, 78.) - Torregrossa, Skrabb (Zmrhal, 46.)
Vezetőedző: Diego López
Roma: Mirante - Mancini (Spnazzola, 81.), Fazio, Ibanez - Bruno Peres, Veretout (Perotti, 67.), Diawara, Kolarov - Carles Pérez (Villar del Fraile, 67.), Pellegrini (Zaniolo, 67.)- Kalinic (Dzeko, 77.)
Vezetőedző: Paulo Fonseca
Gólszerző: Fazio (48.), Kalinic (62.), Zaniolo (74.)

90+7. perc - Vége a találkozónak.

90+3. perc - Torregrossa életerős próbálkozását tolta fölé Mirante.

90+2. perc - Újra Dzeko és a kapufa: a bosnyák ezúttal elhúzta a játékszert Andrenacci mellett, majd az üres kapu helyett a jobb oldali vasat találta telibe!

90. perc - Öt perc lesz a hosszabbítás.

84. perc - Zaniolo passza után Dzeko tüzelt a tizenhatoson belültől, de a felsőléc megmentette a Bresciát az újabb bekapott góltól!

78. perc - Ott lehetett volna a szépítés, ám Torregrossa közelről, nagy erővel Mirantéba vágta a játékszert!

77. perc - Zmrhal beadása után Chancellor stukkolt mellé.

74. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Ezzel alighanem eldőlt! Perotti ugratta ki laposan Zaniolót, aki betört a tizenhatoson belülre, majd nagy erővel a kapu bal oldalába vágta a labdát, 0-3!

73. perc - Bruno Peres centerezése után Kalinic akrobatikus, ollózó mozdulattal húzta kapura a labdát, amely centikkel pattogott el a porta mellett.

71. perc - Spalek bombájába vetődött bele az utolsó pillanatban Kolarov.

62. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Ott a második! Carles Pérez remekül löbbölt a védők mögé Kalinicnak, ő átvette a labdát, majd a földön fekvő Andrenacci mellett a hálóba belsőzött, 0-2!

54. perc - Majdnem ott az egyenlítés! Tonali sarokrúgása után Mangraviti csúsztatott centikkel a bal felső mellé!

48. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Roma! Egy jobbról érkező szöglet után két védő is hibázott, így a labda Fazio elé került, az ő lövése pedig - ha csak éppen is, de - átcsorgott a gólvonalon, 0-1!

46. perc - Mancini indította Pellegrinit, aki egy picit hosszan vette át a labdát, így a kapujából kimozduló Andrenacci védeni tudott.

20:35 - Elkezdődött a második félidő.

45+1. perc - Vége az első játékrésznek.

45. perc - Egy perc ráadás következik.

39. perc - Kolarov végezhetett el szabadrúgást ígéretes helyről - ballábas tekerését Andenacci tornázta oldalra.

31. perc - Egy remek kiugratást Carles Pérez vett át, majd ballal tüzelt - nem sokkal a bal kapufa mellé.

30. perc - Egy tetszetős támadás végén Bruno peres varázsolta a labdát Kalinic fejére, a ám a horvát csatár kísérlete nem talált kaput.

22. perc - Bruno Peres élesen belőtt labdájába Chancellor nyúlt bele, ami így saját kapuja felé pattant, de Andrenacci résen volt, és szögletre tudta paskolni a játékszert.

15. perc - Kalinic közeli lövését blokkoltqa az utolsó pillanatban Papetti.

8. perc - Egy jobboldali beadás után Kalinic fejelt jócskán a kapu fölé.

4. perc - Andrenacci fogott meg másodszorra egy távoli löketet.

2. perc - Előbb Torregrossa lőtt kevéssel mellé, majd a kirúgást követően a támadó megszerezte a labdát, jól centerezett, de Tonali elől üggyel-bajjal tisztáztak a védők.

19:32 - Kezdetét vette a találkozó.

Megtekintések száma: 462 2020-07-11 21:24:04