DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Bajnokok Ligája

A Celtic lehet a Ferencváros következő ellenfele a BL-ben

Hétfőn délelőtt rendezték az UEFA Bajnokok Ligája selejtezőinek második körét, ahol eldőlt, hogy ha a Fradi továbbjut, akkor akár a Celtic együttesével is összecsaphat.

A Celtic lehet a Ferencváros következő ellenfele a BL-ben

Mint arról mi is beszámoltunk, a hétvégén tartották a Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának a sorsolását. Itt eldőlt, hogy a magyar együttes hazai pályán csap össze a Djurgardennel. Most azonban az is kiderült, hogy a második körben a zöld-fehérek akár a skót bajnokkal is összecsaphatnak, ha a Celtic legyőzi a KR Reykjavík csapatát, illetve ha Botka Endréék a svéd riválist. Ahogy az első fordulóban, úgy a másodikban is egy mérkőzés dönt a továbbjutás sorsáról. A helyszín egyébként még kérdéses, erről az UEFA a sorsolást követően ad tájékoztatást.
 

UEFA BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG
Celtic FC (skót)/KR Reykjavík (izlandi) - Ferencváros (magyar)/Djurgarden (svéd)
Dinamo Tbiliszi (grúz)/KF Tirana (albán) - Crvena zvezda (szerb)/Europa FC (gibraltári)
Qarabag (azeri)/FK Szileksz (északmacedón) - Sheriff Tiraspol (moldovai)/CS Fola Esch (luxemburgi)
Floriana FC (máltai)/CFR 1907 Cluj (Kolozsvár, romániai) - Dinamo Zagreb (horvát)
Dinamo Breszt (fehérorosz)/Asztana (kazah) - Connah's Quay Nomads (walesi)/FK Sarajevo (bosnyák)
Young Boys (svájci) - KÍ Klaksvík (feröeri)/Slovan Bratislava (szlovák)
Flora Tallinn (észt)/FK Suduva (litván) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli)/Riga FC (lett)
Legia Warszawa (lengyel) - előselejtezős torna győztese: Linfield FC (északír)/FC Drita koszovói) - FC Ararat-Armenia (örmény)/Omonia (ciprusi)
NK Celje (szlovén)/Dundalk FC (ír) - Molde FK (norvég)/KuPS Kuopio (finn)
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)/Ludogorec (bolgár) - Midtjylland (dán)
NEM BAJNOKI ÁG
Lokomotiva Zagreb (horvát) - Rapid Wien (osztrák)
AZ Alkmaar (holland) - Viktoria Plzen (cseh)
PAOK (görög) - Besiktas (török)

 


Megtekintések száma: 641 2020-08-10 12:20:47
Hová tűntél?

DIGI Mobil Oldalsáv


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:35 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - A nap hőse
Gála, ism.
ÚJ 07:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
ÉLŐ 07:55 - Reggeli Start
Extra (benne Sport 24)
09:00 - Labdarúgás
angol Ligakupa, összefoglaló, ism.
09:30 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Lincoln City - Liverpool, ism.
11:20 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Manchester City - Bournemouth, ism.
13:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:20 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Chelsea - Barnsley, ism.
15:10 - Labdarúgás
angol Ligakupa, Fleetwood Town - Everton, ism.
17:00 - Labdarúgás
A Premier League világa, ism.
ÚJ 17:30 - Labdarúgás
Premier League Match Pack
ÉLŐ 18:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 18:15 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin
ÉLŐ 19:15 - Háromoroszlán
Premier League Magazin
ÚJ 20:15 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ÉLŐ 20:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Lille - Nantes
23:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:15 - Lovassport
Díjugratás, FIAT Országos Bajnokság, ism.
DIGI Sport 2
07:00 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Sampdoria, ism.
08:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Torino, ism.
10:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:45 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
ÉLŐ 11:00 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg
13:10 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
13:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 13:30 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, elődöntők
17:30 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmód magazinja - Halper Emese
17:40 - A nap hőse
Gála, ism.
18:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:45 - Strandfoci
Magyar Kupa, bronzmérkőzés, ism.
20:00 - Strandfoci
Magyar Kupa, döntő, ism.
21:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:40 - Csizmaszár
Serie A TIM Magazin, ism.
22:40 - Háromoroszlán
Premier League Magazin, ism.
23:40 - Szélkakas
Ligue 1 Magazin, ism.
DIGI Sport 3
01:40 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
11:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:05 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
11:15 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
13:15 - Labdarúgás
Ligue 1, Marseille - Lille, ism.
15:05 - Reggeli Start, ism.
16:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:40 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Halper Emese
16:50 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, Vasas Óbuda - Dinamo Moszkva, ism.
18:35 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Erzeni Shijak - Fino Kaposvár VC, ism.
20:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:35 - Tenisz
WTA-torna, Strasbourg, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse