DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse
UEFA Európa Liga

A Standard vagy a Vojvodina várhat a Fehérvárra, ha túljut a Reimson

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni főhadiszállásán megtartották az UEFA Európa Liga playoff-körének sorsolását.

A Standard vagy a Vojvodina várhat a Fehérvárra, ha túljut a Reimson

A kisebbik európai kupasorozatban egyetlenként állva maradt MOL Fehérvárnak a play-off-szereplésért még el kell búcsúztatnia a francia Reimst, és ha ez sikerül, akkor a Standard Liege-Vojvodina párharc győztesével csap össze.

Könnyűnek tűnő ellenfelet kapott a BL-ből érkező Dinamo Zagreb, amely a máltai Florianával vagy az észt Flora Tallinn-nal találkozik.

A Dunaszerdahely, amennyiben túllép a Linzen, a Sportinggal vagy az Aberdeennel meccsel.

Részletes táblázat hamarosan.

UEFA EURÓPA LIGA, A PLAY-OFF PÁROSÍTÁSAI
BAJNOKI ÁG
Young Boys (svájci) - FK Tirana (albán)
Dinamo Zagreb (horvát) - Floriana (máltai) v. Flora Tallinn (észt)
Djurgården (svéd) v. CFR Cluj (román) - KuPS (finn) v. Sūduva (litván)
Ararat-Armenia (örmény) v. Celje (szlovén) - Crvena zvezda (szerb)
Dinamo Breszt (fehérorosz) - Ludogorec (bolgár)
Sarajevo (bosnyák) v. Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) - Riga (lett) v. Celtic (skót)
Legia (lengyel) v. Drita (koszovói) - Qarabağ (azeri)
Sheriff (moldovai) v Dundalk (ír) - KÍ (feröeri) v. Dinamo Tbiliszi (grúz)
NEM BAJNOKI ÁG
Hapoel Beer Seva (izraeli) v. Motherwell (skót) - Viktoria Plzeň (cseh) v. SönderjyskE (dán)
Rosenborg (norvég) v. Alanyaspor (török) - Mura (szlovén) v PSV Eindhoven (holland)
St. Gallen (svájci) v. AEK Athens (görög) - Wolfsburg (német) v. Destna (ukrán)
Basel (svájci) v. Anorthoszisz (ciprusi) - CSZKA Szófia (bolgár) v. B36 (feröeri)
Sporting CP (portugál) v. Aberdeen (skót) - LASK (osztrák) v. Dunaszerdahely (szlovákiai)
Charleroi (belga) v. Partizan Beograd (szerb) - Apollon Limasszol (ciprusi) v. Lech Poznan (lengyel)
Beşiktaş (török) v. Rio Ave (portugál) - AC Milan (olasz) v Bodö Glimt (norvég)
Köbenhavn (dán) v. Piast Gliwice (lengyel) - Rijeka (horvát) v. Kolosz Kovalivka (ukrán)
Malmö (svéd) - Lokomotiva Zagreb (horvát) - Granada (spanyol) v. Lokomotive Tbiliszi (grúz)
Shkëndija (észak-macedón) v. Tottenham (angol) - Rosttov (orosz) v. Maccabi Haifa (izraeli)
FCSB (román) v. Slovan Liberec (cseh) - APOEL (ciprusi) v. Zrinjski (bosnyák)
Standard Liège (belga) v. Vojvodina (szerb) - Fehérvár (magyar) v. Reims (francia)
Willem II (holland) v. Rangers (skót) - Galatasaray (török) v. Hajduk Split (horvát)

 


Megtekintések száma: 662 2020-09-18 15:01:17
DIGI Mobil Oldalsáv

Hová tűntél?


DIGI Sport Kvíz

TV Műsor
DIGI Sport 1
00:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:55 - Reggeli Start
válogatás
07:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05 - A nap hőse
08:15 - Labdarúgás
Ligue 1, Lorient - Marseille, ism.
10:05 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:15 - A nap hőse
10:25 - Labdarúgás
Ligue 1, PSG - Dijon, ism.
12:20 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 12:25 - Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - Crotone
14:40 - A nap hőse
14:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 14:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Benevento - Napoli
ÚJ 17:05 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin
17:35 - A nap hőse
17:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 17:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Fiorentina - Udinese
ÉLŐ 20:00 - Labdarúgás
Premier League, Arsenal - Leicester
22:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:35 - Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Lille, ism.
DIGI Sport 2
07:00 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, ism.
09:00 - A nap hőse
09:10 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:20 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, ism.
11:20 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism.
12:00 - S.E.F.T.
A DIGI Sport életmódmagazinja - Szabó Melinda, ism.
12:25 - Sportlövő magazin, ism.
12:55 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:00 - A nap hőse
13:10 - Labdarúgás
Ligue 1, Rennes - Angers, ism.
ÉLŐ 15:00 - Labdarúgás
Premier League, Southampton - Everton
ÉLŐ 17:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Nice - Lille
19:00 - A nap hőse
19:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, összefoglaló, ism.
19:50 - A nap hőse
20:00 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga Magazin, ism.
20:30 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÉLŐ 20:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Juventus - Hellas Verona
22:45 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:55 - Labdarúgás
Serie A TIM, Cagliari - Crotone, ism.
DIGI Sport 3
06:50 - Labdarúgás
Serie A TIM, Genoa - Internazionale, ism.
09:20 - Labdarúgás
Serie A TIM, Lazio - Bologna, ism.
11:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:55 - A nap hőse
12:05 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, Fino Kaposvár - C.S.M. Arcada Galat, ism.
14:15 - A nap hőse
14:25 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
LIVE 14:30 - Tenisz
WTA-torna, Ostrava, döntő
16:30 - Tenisz
WTA Magazin, ism.
17:00 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Villarreal - Sivasspor, ism.
18:50 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
ÚJ 19:00 - Labdarúgás
Ligue 1, Bordeaux - Nimes, felv.
LIVE 20:55 - Labdarúgás
Ligue 1, Lyon - AS Monaco
23:00 - Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Leverkusen - Nice, ism.
TV Műsor


DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel A Nap Hőse