Immobile is betalált, kétgólos sikerrel nyitott a Lazio

A Lazio együttese 2-0-ra nyert a Cagliari vendégeként a Serie A TIM 2. fordulójában. A bajnokságban most debütáló rómaiak Manuel Lazzari révén már a meccs elején megszerezték a vezetést, a végeredményt a 74. percben a tavalyi szezon gólkirálya, Ciro Immobile állította be.

(fotó: Twitter)

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 2. FORDULÓ
Cagliari - Lazio 0-2 (0-1)
Helyszín: Sardegna Arena, Cagliari. Játékvezető: Davide Massa.
Cagliari: Cragno - Faragò (Zappa, 79.), Walukiewicz, Klavan, Lykojannisz (Tripaldelli, 87.) - Nandez, Marin (Caligara, 70.), Rog - Sottil (Pavoletti, 79.), Simeone (Deszpodov, 80.), Joao Pedro.
Vezetőedző: Eusebio Di Francesco.
Lazio: Strakosha - Patric, Acerbi, Radu (Parolo, 89.) - Lazzari, Milinkovics-Szavics (Akpa Akpro, 71.), Leiva (Escalante, 63.), Luis Alberto (Cataldi, 89.), Marusics - Correa (Caicedo, 71.), Immobile.
Vezetőedző: Simone Inzaghi.
Gólszerző: Lazzari (4.), Immobile (74.)

90+5. perc - Vége a találkozónak!

90+4. perc
- Egy jobbról érkeező szögletet követően Pavoletti fejelt kapu fölé.

Négy perc a ráadás.

74. perc - Góóóóóóóól, kettővel vezet a Lazio! Pazar labdaátvétellel, sarokkal szöktette magát Marusics a baloldalon, majd remekül passzolt Immobile elé, aki futtából, jobbal 15 méterről a kapuba lőtt! 0-2!

65. perc - Milinkovics-Szavics tekert középről, 17 méterről, Cragno bravúrral ütötte szögletre a labdát.

48. perc - Joao Pedro lőtt jó 22 méterről, a jobb alsóba tartó labdát csak ütni tudta Strakosha, ám a kipattanót kapu fölé vágta Simeone.

19:03 - Elkezdődött a második játékrész!

45+1. perc - Vége az első félidőnek!

45. perc -
Remek helyről, a kaputól 17 méterre végezhetett el szabadrúgást a Cagliari, ám Joao Pedro lövése elsuhant a bal felső sarok mellett.

42. perc - Labdaszerzést követően Luis Alberto passzolt Immobiléhoz, az olasz támadó 10 méterről jobbal tekert kapura, a bal alsóba tartó labdát remekül védte Cragno.

34. perc - Immobile próbálkozott jó 20-ról, Cragno könnyedén fogta a labdát.

25. perc - Hosszú idő után végre valami: Strakoshának kellett nagyot védenie, a vendégek albán kapusa Rog próbálkozását hárította bravúrral.

4. perc - Góóóól, máris vezet a Lazio! Ezúttal a baloldalon szereplő Marusics kapott remek kiugratást, majd az alapvonalról laposan középre adott, az ott teljesen üresen álló Lazzari pedig közvetlen közelről a kapuba lőtt! 0-1!

18:01 - Elkezdődött a találkozó!

Megtekintések száma: 397 2020-09-26 20:00:46

06:55 - Reggeli Start
07:55 - Sport 24
08:05 - A nap hőse
08:15 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Bolzano, ism.
10:30 - Sport 24
ÚJ 10:40 - S.E.F.T.