Rendkívül fordulatos meccsen szerezte meg első idei győzelmét az Inter!

Az Inter 4-3-ra győzött a Fiorentina ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában. A violáknak három perc kellett a vezetéshez, majd a hazaiak az első félidő végén egyenlítettek ki. A második játékrészben fordított a Nerazzurri, de a lilák hat percen belül kétszer is bevették Samir Handanovic kapuját. A hajrában azonban a milánóiak találtak be egymás után kétszer, így győzelemmel indították a mostani szezont.

Fotó: Reuters

SERIE A TIM, 2. FORDULÓ
Inter - Fiorentina 4-3 (1-1)
Helyszín: Milánó, Giuseppe Meazza. Játékvezető: Gianpaolo Calvarese.
Inter: Handanovic - D’Ambrosio, Bastoni, Kolarov - Young (Hakimi, 65.), Barella (Nainggolan, 74.), Brozovic (Vidal, 74.) , Perisic (Alexis Sánchez, 79.) - Eriksen (Sensi, 65.) - R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Vezetőedző: Antonio Conte.
Fiorentina: Dragowski - Milenkovics, Ceccherini, Cáceres - Chiesa (Lirola, 69.), Amrabat, Castrovilli, Bonaventura (Borja Valero, 61.), Biraghi - Kouamé (Vlahovics, 61.), Ribéry (Cutrone, 83.)
Vezetőedző: Giuseppe Iachini.
Gólszerzők: Martínez (45+2.), Ceccherini (52. öngól) ill. Kouamé (3.), Castrovilli (57.), Chiesa (63.), Lukaku (87.), D'Ambrosio (89.)

90+4. perc - Véget ért ez a fordulatos meccs.

90. perc - Négy perc maradt ebből a remek párharcból.

89. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! És már vezet az Inter! Egy kis szöglet után Alexis Sánchez beadását D'Ambrosio fejelte a kapuba. 4-3. Hihetetlen mérkőzés!

87. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Ismét döntetlen a meccs! Alexis Sánchez ívelte ki a szélre a labdát Hakiminek, aki középre passzolt, Lukaku pedig ezt már nem hibázta el. 3-3.

81. perc - Vlahovics dönthette volna el a meccset, de közvetlen közelről mellé tüzelt.

73. perc - Dragowski ezúttal Barella távoli lövsését hárította bravúrral.

72. perc - Lukaku ezúttal ziccerben ugorhatott ki, de a vendég kapus hárított.

68. perc - Lukaku az ötösön belül lövőhelyzetbe, de kaput nem talált a belga.

63. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Már a Fiorentinánál van az előny! Ribéry ezúttal is az előkészítésben jeleskedett, Chiesa pedig rettentően higgadtan pöckölte el a labdát Handanovic mellett. 2-3.

57. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egyenlít a Fiorentina! Castrovilli passzolta le a labdát Ribérynek, aki addig tartotta a játékszert, amíg Castrovilli teljesen üresen érkezett, majd az olasz magabiztosan lőtt a kapuba. 2-2.

52. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! EGy öngóllal fordít az Inter! Lautaro Martínez tartotta meg a labdát Amrabattal szemben, majd az afrikai játékoson meg is pattant az argentin beadása, végül pedig Ceccheriniről pattant be a labda a Fiorentina kapujába. 2-1.

21:53 - Kezdetét vette a második játékrész.

45+3. perc -
Véget ért az első félidő.

45+2. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! A szünet előtt egyenlít az Inter! Egy remek támadás után Lautaro Martínez került szembe Milenkoviccsal, aki kiválóan tolta meg a labdát a szerb mellett, majd védhetetlenül tekerte a labdát a hosszú sarokba. 1-1.

45. perc - Két percet hosszabbított a játékvezető.

42. perc - Kouamé lába már lövésre lendült a büntető területen belül, Handanoviccsal szemben állva, Ashley Young azonban egy kiváló becsúszással megakadályozta, hogy csapata kétgólos hátrányba kerüljön.

37. perc - Ashley Young veszélyesen kanyarodó beadását öklözte ki Dragowski.

24. perc - Milenkovics fejese kerülte el nem sokkal az Inter kapuját.

18. perc - Bár Calvarese határozottnak tűnt, amikor büntetőt ítélt az Internek, de a visszajátszásokból látszódott, hogy Cáceres a labdát találta el a szerelésnél, így a játékvezető visszavonta ítéletét.

17. perc - Kouamé ugorhatott ki egy az egyben, ám Handanovic már közel volt a Fiorntina támadójához, így végül bravúrral védett a szlovén.

15. perc - Barella beadásáról csak pár centivel maradt le Brozovic a hosszú oldalon.

3. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Máris vezet a Fiorentina! Biraghi kiváló beadását követően Kouaméról Bonaventura elé került a labda, aki visszapasszolta a játékszert csapattársának, a fiatal csatár pedig az üres kapuba gurított. 0-1.

20:49 - Elkezdődött a meccs.