Az Inter ötöt vágott a Beneventónak

Az Inter együttese 5-2-re verte idegenben a Beneventót az olasz labdarúgó-bajnokság első fordulójának elhalasztott, szerda este pótolt összecsapásán. A milánóiak az első játékrészben kihasználták a hazai védelem kapitális hibáit, és ezzel tulajdonképpen eldöntötték a fontosabb kérdéseket. A piros-sárga dresszesek az egész meccsen mindent beleadtak, de 0-3-nál és 1-5-nél is csak kozmetikázni tudtak az eredményen, így Antonio Conte legényei összességében nagyon simán hozták idei második fellépésüket.

LABDARÚGÁS, SERIE A, 1. FORDULÓ

Benevento - Inter 2-5 (1-4)

Stadio Ciro Vigorito, Benevento. Játékvezető: Francesco Fourneau.
Benevento: Montipo - Maggio (Foulon, 46.), Glik, Caldirola, Barba - Ionita, Schiattarella, Dabo (Hetemaj, 70.) - Insigne (Tuia, 46.), Moncini (Lapadula, 63.), Caprari.
Vezetőedző: Filippo Inzaghi.
Inter: Handanovic - Skriniar, De Vrij, Kolarov - Hakimi, Gagliardini (Eriksen, 81.), Sensi (Brozovic, 65.), Young (Perisic, 66.) - Vidal (Barella, 52.) - Lukaku (Lautaro Martínez, 66.), Alexis Sánchez.
Vezetőedző: Antonio Conte.
Gólszerző: Caprari (34., 76.), illetve Lukaku (1., 28.), Gagliardini (25.), Hakimi (42.), Lautaro Martínez (71.)

90+3. perc - Vége a találkozónak!

90. perc - Három perc hosszabbítás következik.

90. perc - Eriksen gondolt egy merészet, és messziről megpróbálkozott egy okos emeléssel - a ballábas tekerés a felsőlécről pattant vissza a mezőnybe.

84. perc - Lapadula lépett ki teljesen egyedül, de ordító ziccerben Handanovicba lőtte a labdát!

78. perc - Hakimi robogott el a jobb szélen, majd tökéletesen tálalt Perisic elé, a horvát azonban a kapu torkából csúnyán mellé durrantott...

76. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Zárkózik a Benevento! Lapadula kapott remek ütempasszt, középre játszott, ahol Hetemaj elengedte a labdát, melyet így Caprari lőtt el kapásból - egyenesen a kapu jobb oldalába, 2-5!

74. perc - Alexis Sánchez lépett ki védője szorításában, estében leadott próbálkozását Montipo hárította, majd Barella ismételt, az ő lövését pedig Tuia blokkolta!

71. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Az előbb még csak majdnem, most már tényleg ott az ötödik! Alexis Sánchez átadását Lautaro Martínez vette át, egyet tolt rajta, majd szépen lőtt a bal alsóba, 1-5!

70. perc - Kis híján ott az ötödik milánói találat! Egy jobbról érkező beadás után Perisic készítette le a játékszert Gagliardininek, aki jobbal, kapásból szétforgácsolta a keresztlécet!

64. perc - Végre valami: egy tetszetősen kigurigázott akció végén Letizia vette célba a kapu jobb oldalát, Handanovic bravúrral védell, de róla épp az imént beállt Lapadula elé pattant a labda, ám a támadó közelről mellé pofozta a ziccert.

60. perc - A szünet óta - azt az egy szem Benevento-kapufát leszámítva - finoman szólva sem káprázatnak el minket a csapatok, mert bár a mezőnyben nagy a harc, a srácok nem igazán kerülnek helyzetbe.

49. perc - Hatalmas hazai lehetőség! Caprari indításával Moncini lódult meg a jobb oldalon, de nem a középen teljesen üresen érkező Dabónak passzolt, hanem lőtt - életerős lökete a jobb kapufáról csorgott az alapvonalon túlra!

19:06 - Elkezdődött a második játékrész.

45+2. perc - Vége az első félidőnek.

45. perc - Egy szép kontra végén Gagliardini varázsolta a játékszert Vidal fejére, a chilei azonban óriási helyzetben mellé bólintott.

42. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Újra három van közte! Young lapos beadása - és Lukaku apró érintése - után Letizia átvette a labdát, ami tulajdonképpen tökéletes lekészítés volt a vétőtől Hakimi számára, a marokkói pedig köszönte szépen, és közelről a hálóba passzolt, 1-4!

37. perc - Máris itt az első csere: Barba szenvedett apró sérülést, helyette Letizia folytatja.

34. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Megvan a szépítés! Handanovic egy hazaadás után pocsékul találta el a labdát, ami így pont Caprari elé került, ő pedig egy átvétel után a jobb alsóba tüzelt, 1-3!

30. perc - Sensi gyengécske lövést Montipo könnyedén fogta.

28. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Ezzel el is dőlt? Montipo rossz kipassza pont Gagliardinit találta meg, ő laposan bejátszotta a játékszert, Lukaku pedig átvette, majd a rövid alsóba küldte azt, 0-3!

28. perc - Vidal szánta el magát lövésre a tizenhatos előteréből, de kísérlete elzúgott a léc fölött.

27. perc - Hakimi eddig nagyon él: megint az ő kanyarintása teremtett veszélyt, melyet Young húzott a porta fölé.

25. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Ott a második! Hakimi beadását Young készítette le Gagliardininek, aki ballal, kapásból a kapu jobb oldalába vágta a labdát, 0-2!

20. perc - Az utóbbi percekben mindkét gárda megy előre becsülettel, de a kapuk előtt sok a pontatlanság, így helyzeteket nem láthattunk.

13. perc - Alexis Sánchez bombázott szabadrúgásból a bal felső fölé.

6. perc - Sensi hatlmas hibája után Insigne került lövőhelyzetbe, de ballábas próbálkzása nem jelentett veszélyt Handanovic kapujára.

1. perc - GÓÓÓÓÓÓL! 28 másodperc kellett az Internek a vezetés megszerzéséhez! Kolarov hosszú indítása után Hakimi kényszerítőzött Alexis Sánchezzel, majd laposan centerezett, az érkező Lukaku pedig az ötös magasságából a hálóba belsőzött, 0-1!

18:02 - Kezdetét vette a találkozó.

Megtekintések száma: 659 2020-09-30 20:30:08

06:55 - Reggeli Start
07:55 - Sport 24
08:05 - A nap hőse
08:15 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Bolzano, ism.
10:30 - Sport 24
ÚJ 10:40 - S.E.F.T.