A Milan fontos rangadón brusztolta ki a sikert Rómában
SERIE A TIM

Az AC Milan együttese 2-1-re legyőzte az AS Romát az olasz labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában. A milánóiak két vesztes bajnoki után nyertek ismét, s így a városi rivális Interrel karöltve sikerült az üldözőket kissé leszakítani a tabellán.

Ismét elrabolt egy pontot a Verona a Juventustól
SERIE A TIM

A Juventus 1-1-es döntetlent játszott a Hellas Verona ellen a Serie A TIM 24. fordulójában.

Hiába vezetett két góllal, most sem tudott nyerni a Parma, Bolognában égett meg a Lazio
SERIE A TIM

A Spezia kétgólos hátrányt ledolgozva játszott 2-2-es döntetlent a Parma együttesével a Serie A TIM 24. fordulójában. A Lazio Bolognában kapott ki 2-0-ra.

Csizmaszár - Serie A TIM Magazin
SERIE A TIM

Tekintse meg a DIGI Sport olasz labdarúgással foglalkozó magazinműsorát Egri Viktorral, Juhár Tamással és Mártha Bencével.

Hét Toro-játékos is koronavírusos, elmarad a Sassuolo elleni bajnoki
SERIE A TIM

A Torino csapatát sújtó koronavírus-fertőzések miatt elhalasztották a pénteki Torino - Sassuolo mérkőzést a Serie A TIM 24. fordulójából.

Pirlo ígéri, a Juventus a végsőkig küzd majd a bajnoki címért
SERIE A TIM

Ahogy azt hétfőn este a DIGI Sport 1-en láthatták, a Juventus 3-0-ra legyőzte a Crotonét a Serie A TIM 23. fordulójának záró mérkőzésén. Így értékelték a meccset a szakvezetők.

A Juventus biztosan győzte le a sereghajtót
SERIE A TIM

A Juventus 3-0-ra legyőzte a Crotonét a Serie A TIM 23. fordulójában. Sokáig nem pörgött teljes fordulatszámon a címvédő, ám az első félidő végén Cristiano Ronaldo kétszer is fejjel volt eredményes. A fordulást követően támadásban maradtak a zebrák, és egy szöglet után Weston McKennie állította be a háromgólos differenciát. A torinóiak ezzel feljöttek a tabella harmadik helyére.

Serie A TIM, a 23. forduló összefoglalója
SERIE A TIM

Az Inter nyerte a milánói derbit - Gólgazdag meccsen diadalmaskodott az Atalanta a Napoli felett - Gól nélküli döntetlenre futotta a Romától az újonc Benevento otthonában - Egygólos győzelemmel hangolt a Lazio a BL-címvédő elleni találkozóra - Öt döntetlen után nyert meccset a Torino.

Az Atalanta hatgólos meccsen verte a Napolit; a Roma emberelőnyben sem bírt az újonccal
SERIE A TIM

A gól nélküli első félidőt követően az Atalanta végül 4-2-re győzött a Napoli ellen, a Serie A TIM 23. fordulójában. Az AS Roma hiába játszott a hosszabbítással együtt közel negyven percet emberelőnyben a Benevento ellen, végül 0-0-val zárult az összecsapás a Ciro Vigorítóban.

A Derby della Madonninát is behúzta, ezzel négy pontra növelte előnyét az éllovas Inter
SERIE A TIM

A listavazető Internazionale a duplázó Lautaro Martínez és Romelu Lukaku vezetésével magabiztosan verte 3-0-ra a városi rivális AC Milan együttesét, a Serie A TIM 23. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Hiába az egyórányi emberelőny, a Sassuolo csak ikszelt a Bolognával
SERIE A TIM

Bár a Bologna együttese Aaron Hickey kiállítása miatt a 30. perctől hátrányban futballozott a Sassuolo otthonában a labdarúgó Serie A 23. fordulójában, el tudott csípni egy pontot (1-1) az Emilia-Romagna-i rangadón. Négygólos meccsen játszott döntetlent egymással a Genoa és a Hellas Verona.

A Lazio nem sziporkázott, de így is legyűrte a Sampot
SERIE A TIM

A Lazio gárdája – Luis Alberto találatával – 1-0-ra felülmúlta hazai pályán a Sampdoriát, az olasz labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának első szombati összecsapásán.

Konzolon már lejátszották a Derby della Madonninát
SPORT 24

A legjobb barátok között is akadnak néha nézeteltérések. Főleg, ha a vita tárgya az, hogy a Milan vagy az Inter nyeri a vasárnapi Derby della Madonninát, vagyis a milánói derbit az olasz bajnokságban. Séra Attila az Inter, Szalai Péter a Milan drukkere, akik a különleges összecsapások előtt, igyekeznek rendszeresen borsot törni egymás orra alá.

A Torino mérte az újabb csapást a Cagliarira, a Fio simán verte a Speziát
SERIE A TIM

Tovább folytatódott a Cagliari mélyrepülése, miután a gárda a Torinótól is kikapott hazai pályán (0-1) az olasz labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. Ezzel a szárdok immáron 16 mérkőzés óta nyeretlenek a ligában. A Fiorentina 3-0-val küldte haza a Speziát.

SERIE A TIM

Tekintse meg a DIGI Sport olasz labdarúgással foglalkozó magazinműsorát Egri Viktorral, Juhár Tamással és Szeiler Józseffel.

Belotti nyáron Milánóba költözhet?
SERIE A TIM

Az olasz Tuttosport értesülései szerint a Serie A-ban szereplő AC Milan a 2020/21-es idény végén szeretné megkaparintani a Torino gólvágóját, Andrea Belottit.

Veronában is folytatódott a Parma rossz sorozata
SERIE A TIM

A Hellas Verona két vesztes meccs után újra három ponttal gazdagodott, miután hazai pályán 2-1-re legyőzte a kiesőjelölt Parma együttesét.