All Access - WTA Magazin
TENISZ

2020 egy rendkívül nehéz év volt a női teniszezők számára is, de ők ígérik, 2021-ben még erősebben térnek vissza. Idei első teniszmagazinunkban szó lesz Arina Szabalenka felemelkedéséről, itt lesz Onsz Dzsabur és foglalkozunk a melbourne-i versenyekkel is.

A negyedik kiemelt továbbment, a nyolcadik elvérzett Lyonban
TENISZ

Kristina Mladenovic 6:4, 6:2 arányban győzött Margarita Gaszparjan ellen, a Lyonban zajló WTA-torna második fordulójában. Arantxa Rus viszont búcsúzott a viadaltól, miután három szettben kikapott Greet Minnentől.

A tavalyi finalista az első elődöntős Dohában
TENISZ

A negyedik helyen kiemelt Petra Kvitová három szettben nyert Anett Kontaveit ellen, a dohai WTA-torna negyeddöntőjében.

Szvitolina könnyedén vette az első akadályt Dohában
TENISZ

Elina Szvitolina 6:1, 6:2 arányban diadalmaskodott Miszaki Doi ellen a Dohában zajló WTA-torna második fordulójában.

Babos számára véget ért a lyoni kaland
TENISZ

Babos Tímea 6:2, 6:3 arányban kikapott a dán Clara Tausontól a lyoni WTA-torna második fordulójában.

Mladenovic nagy csatában gyűrte le Buzarnescut
WTA-TORNA, LYON

Kristina Mladenovic szetthátrányból fordítva múlta felül Mihaela Buzarnescut, a lyoni kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

Az AusOpen elődöntőse könnyedén vette az első akadályt Dohában is
WTA-TORNA, DOHA

Jessica Pegula két játszmában felülmúlta Vang Csiangot a Dohában, kemény borításon zajló női teniszviadal első fordulójában.

Babos továbbjutott Lyonban
TENISZ

Bejutott a Lyonban zajló WTA-torna második fordulójába Babos Tímea, miután három szettben legyőzte Varvara Gracsevát. A fiatal Clara Tauson meglepetésre búcsúztatta az első helyen kiemelt Jekatyerina Alekszandrovát.

A második fordulóra készülhet Dohában a kétszeres Grand Slam-bajnok
TENISZ

Továbbjutott a Dohában zajló női teniszviadal első fordulójából Garbine Muguruza, miután kétszettes győzelmet aratott Veronika Kudermetova felett.

Swiatek a vártnál jóval simábban nyerte meg pályafutása második WTA-tornáját
TENISZ

A lengyel Iga Swiatek 6:2, 6:2 arányban győzött Belinda Bencic ellen az Adelaide-ben zajló WTA-torna döntőjében.

Swiatek és Bencic döntőzik Adelaide-ben
WTA-TORNA, ADELAIDE

Iga Swiatek és Belinda Bencic vívja az Adelaide-ben, kemény borításon zajló női teniszviadal fináléját, miután előbbi versenyző Jil Teichmannt, míg utóbbi játékos Coco Gauffot verte kettő, illetve három játszmában a maga elődöntőjében.

Bencic simán búcsúztatta a torna egyik meglepetésemberét, Gauff vár rá az elődöntőben
TENISZ

A második helyen kiemelt Belinda Bencic bejutott az Adelaide-ben zajló WTA-torna elődöntőjébe, miután 6:2, 6:4 arányban győzött Storm Sanders ellen. A legjobb négy között az amerikai Cori Gauff vár a svájci kiválóságra.

Collins a kisebb rontások ellenére is magabiztosan búcsúztatta a világelsőt
TENISZ

Meglepetésre máris véget ért az Adelaide-ben zajló WTA-torna a címvédő és világelső Ashley Barty számára, miután Danielle Collins két szettben legyőzte az ausztrál kiválóságot.

Konta gyorsan búcsúzott Adelaide-ben
TENISZ

Konta Johanna számára a második forduló jelentette a végállomást az Adelaide-ben zajló WTA-tenisztornán, miután két sima szettben kikapott Shelby Rogerstől. Iga Swiatek, Petra Martic és Julija Putyinceva továbbjutott az első körből.

Fucsovics három helyet rontott, Babos kilencet javított
TENISZ VILÁGRANGLISTA

Az AusOpent megnyerő Novak Djokovics tovább erősítette első pozícióját a férfi teniszezők világranglistáján, míg döntőbeli ellenfele, Danyiil Medvegyev feljött a harmadik helyre. A hölgyeknél továbbra is Ashleigh Barty áll az élen, őt pedig már nem Simona Halep, hanem a melbourne-i GS-trófeát másodszor elhódító Oszaka Naomi követi.

Collins egy szoros és egy sima szettben múlta felül Csenget

Daneille Collins lesz Ashleigh Barty ellenfele az Adelaide-ben, kemény borításon zajló női teniszviadal második körében, miután az első fordulóban – két játszmában – felülmúlta Cseng Szaj-szajt.

Djokovics lett az Australian Open bajnoka
TENISZ

A világelső Novak Djokovics kilencedszer diadalmaskodott az Australian Openen, miután a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte Danyiil Medvegyevet.

Négyből négy, Oszaka másodszor lett Melbourne királynője!
AUSTRALIAN OPEN

Oszaka Naomi negyedik Grand Slam-döntőjéből a negyediket is megnyerve hódította el pályafutása második Australian Open-trófeáját, miután a szombati fináléban – két játszmában – felülmúlta Jennifer Bradyt.

Kaszatkina szetthátrányból nyerte meg a melbourne-i tornát
TENISZ

Pályafutása harmadik WTA-tornagyőzelmét aratta Darija Kaszatkina, aki három szettben győzött Marie Bouzková ellen a Phillip Island Trophy elnevezésű viadalon.

07:00 - Sport 24
07:10 - Jégkorong
ICE, Hydro Fehérvár AV19 - Salzburg, ism.
09:20 - Labdarúgás