Ruse a torna első kiemeltjével csap össze a palermói fináléban
TENISZ

Elena Gabriela Ruse 6:7, 7:6, 6:1 arányban győzött Oceane Dodin ellen a palermói WTA-torna elődöntőjében. A román játékos ellenfele Danielle Rose Collins lesz, aki két szettben búcsúztatta Suaj Csangot.

„Kimerített ez az elmúlt két hét
SPORT 24

„Kimerített ez az elmúlt két hét"

Gálfi Dalma profi karrierje talán legjobb két hetén van túl, hiszen egy franciaországi ITF tenisztornán döntőt, míg a hazai rendezésű budapesti WTA-versenyen elődöntőt játszhatott. A 22 esztendős teniszező így 11 nap alatt 9 mérkőzés alatt 7 győzelmen volt túl.

Bondár a negyeddöntőben búcsúzott Gdyniában
TENISZ

A negyeddöntő jelentette a végállomást Bondár Anna számára a Gdyniában zajló WTA-tenisztornán, a magyar teniszező ugyanis két szettben vereséget szenvedett Tamara Korpatschtól.

Az első kiemelt Inglis ellen sem fékezett
TENISZ

Danielle Rose Collins nagyon magabiztosan, két játszmában múlta felül Maddison Inglist a Palermóban, salakon zajló női teniszviadal második fordulójában.

Kawa hazai pályán ejtette ki a harmadik kiemeltet
TENISZ

Katarzyna Kawa 6:2, 6:4-es sikert aratott Irina-Camelia Begu felett a gdyniai WTA-torna nyolcaddöntőjében. A hatodikként kiemelt Aljakszandra Szasznovics szintén búcsúzott.

Friss Grand Slam-elődöntőssel kezd Fucsovics az olimpián
TENISZ

Elkészült a férfiak teniszprogramja is az olimpiára, ahol szerencsére Fucsovics Mártonnak is szurkolhatunk. A magyar játékos az első fordulóban rögtön egy erős ellenfelet kapott.

A hatodik kiemelt továbbjutott, a harmadik visszalépett
TENISZ

Második meccsét is két szettben nyerte meg Océane Dodin a Palermóban zajló WTA-tenisztornán. Jill Teichmann ellenben játék nélkül feladta az Elena-Gabriela Ruse elleni mérkőzését.

Bondár az első negyeddöntős Lengyelországban
TENISZ

Bondár Anna a második akadályt is sikerrel vette a Gdyniában zajló WTA-tenisztornán, így bejutott a negyeddöntőbe.

Az első kiemelt sikerrel vette az első akadályt Szicília szigetén
TENISZ

Danielle Rose Collins két játszmában felülmúlta Katharina Gerlachot a Palermóban, salakon zajló női teniszviadal első fordulójában.

Simán hozta a kötelezőt a harmadik kiemelt Lengyelországban
TENISZ

Irina-Camelia Begu 6:1, 6:2-re kiütötte Ysaline Bonaventure-t a gdyniai WTA-torna első fordulójában. A harmadik kiemelt kiválóan adogatott a meccsen, így nem nagyon volt kérdés, hogy ott lesz-e a második körben.

Teichmann szetthátrányból felállva jutott be a második körbe
TENISZ

Jil Teichmann 3:6, 6:4, 6:1 arányban győzött Marina Bassols ellen a palermói WTA-torna első fordulójában.

Bondár sikerrel vette az első akadályt Gdyniában
TENISZ

Bondár Anna hozta a kötelezőt, és két játszmában legyőzte Valerija Oljanovszkaját a Gdyniában, salakon zajló női teniszviadal első fordulójában.

Az uraknál változatlan a TOP 10, a hölgyeknél egy helycsere történt
TENISZ

Mint ahogy a sokatmondó címből kiderül, továbbra is Novak Djokovics áll az élen a férfi teniszezők világranglistáján, míg a női mezőnyben Ashleigh Barty nevével kezdődik a sor. Előbbi tabellán Fucsovics Márton egy helyet javítva a 38., míg utóbbi ranglistán babos Tímea egy pozíciót rontva a 122. helyet tudhatja magáénak.

Babos kiesésével Jani sem lehet ott az olimpián
SPORT 24

Jani Réka jelenleg az előrehozott pihenőjét tölti Horvátországban, pedig eredetileg csak augusztus végén, a tokiói olimpia után került volna sor a nyaralásra. Párostársa, Babos Tímea azonban pénteken bejelentette - csípősérülése miatt nem tud részt venni az ötkarikás játékokon - így végül a világranglista 186. teniszező sem utazik Japánba.

Burel közel állt a bravúrhoz, de végül Zidansek örülhetett Lausanne-ban
TENISZ

Tamara Zidansek nyerte a Lausanne-ban, salakon rendezett női tenisztornát, miután a döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte Clara Burelt.

Krejcíková rajt-cél győzelmet aratott Prágában
TENISZ

Barborá Krejcíková sikerével zárult a Prágában, kemény borításon rendezett női teniszviadal, miután a második helyen rangsorolt versenyző a vasárnapi fináléban – két játszmában – felülmúlta Tereza Martincovát.

Burel meglepte honfitársát, Zidansek érvényesítette a papírformát
TENISZ

Clara Burel 5:7, 6:2, 6:2 arányban győzte le Caroline Garciát a Lausanne-ban, salakon zajló női teniszviadal első elődöntőjében. A fiatal francia ellenfele a vasárnapi fináléban a torna első kiemeltje, Tamara Zidansek lesz, aki két szettben búcsúztatta Maryna Zanevskát.

Cseh házidöntőt rendeznek Prágában
TENISZ

Tereza Martincová 6:3, 6:4 arányban győzött Greetje Minnen ellen a prágai WTA-torna elődöntőjében. Ellenfele honfitársa, a friss Roland Garros-bajnok, Barbora Krejcíková lesz, aki két sima szettben búcsúztatta Hszin Vangot.

Honfitársa sem tudta megállítani Krejcíkovát
TENISZ

Barbora Krejciková magabiztos játékkal, két szettben múlta felül Katerina Siniakovát a Prágában, kemény borításon zajló női teniszviadal negyeddöntőjében. Tereza Martincová, Greetje Minnen és Szi-nu Vang is továbbment.

01:25 - Sport 24
06:55 - Reggeli Start
07:55 - Sport 24
08:05 - Labdarúgás
Premier League, Chelsea - Manchester United, ism.
09:55 - A nap hőse
ÉLŐ 10:05 - Autósport