Medvegyev az ötödik helyre ugrott, Fucsovics rontott
TENISZ

Az első négy helyen nincs változás a férfi tenisz-világranglistán, ám a cincinnati tornát megnyerő Danyiil Medvegyev három helyet javítva az ötödik pozícióba ugrott. Fucsovics Márton visszaesett a 65. helyre.

Kuznyecova nem tette fel az i-re a pontot, Keys a bajnok!
WTA, CINCINNATI

Madison Keys 7:5, 7:6-ra legyőzte Szvetlana Kuznyecovát a cincinnati WTA-torna döntőjében. Az amerikai versenyző mindkét szettben 5:3-as hátrányból fordított, s így idei második tornagyőzelmét ünnepelheti.

Medvegyev elképesztő tenisszel verte a világelsőt!
ATP MASTERS, CINCINNATI

Danyiil Medvegyev szetthátrányból fordítva, 3:6, 6:3, 6:3 arányban fektette két vállra Novak Djokovicsot a Cincinnatiben, kemény pályán zajló ATP Masters-viadal második elődöntőjében.

Keys nyerte az amerikai házielődöntőt

Madison Keys két szettben legyőzte Sofia Kenint a Cincinnatiben, kemény borításon zajló női tenisztorna elődöntőjében, így ő lesz Szvetlana Kuznyecova ellenfele a vasárnapi fináléban.

Goffinnel már nem bírt Gasquet
TENISZ

Elsőként a belga David Goffin jutott be a Cincinnatiben zajló ATP 1000-es tenisztorna döntőjébe, miután két játszmában elbúcsúztatta Richard Gasquet-t.

Kuznyecova döntős, Barty nem lesz világelső
TENISZ

Szvetlana Kuznyecova került be elsőként a cincinnati tenisztorna fináléjába, miután két szettben legyőzte Ashleigh Bartyt.

Könyöksérülése sem állította meg a címvédőt, Medvegyev vár rá a négy között
TENISZ

A címvédő és világelső Novak Djokovics is ott lesz a Cincinnatiben zajló ATP 1000-es torna elődöntőjében, miután egy szoros és egy sima szettben győzött Lucas Pouille ellen. A fináléba jutásért az orosz Danyiil Medvegyevvel kell megküzdenie a szerb klasszisnak.

Keys esélyt sem adott hétszeres GS-győztes honfitársának
TENISZ

Utolsóként a tizenhatodik kiemelt Madison Keys jutott be a Cincinnatiben zajló WTA-torna elődöntőjébe, miután 6:2, 6:3 arányban győzött Venus Williams ellen.

Gasquet nagy csatában, Goffin játék nélkül ment tovább
TENISZ

Richard Gasquet és David Goffin is bejutott a Cincinnatiben zajló ATP 1000-es tenisztorna elődöntőjébe, a fináléba jutásért majd éppen egymással csapnak össze.

Barty ismét szetthátrányból lépett tovább, Plísková kiesett, Oszaka feladta
TENISZ

Elsőként Ashleigh Barty jutott be a Cincinnatiben zajló WTA-tenisztorna elődöntőjébe, miután három játszmában legyőzte Maria Szakkarit. Karolína Plísková kiesett a legszebb napjait idéző Szvetlana Kuznyecova ellen, míg Oszaka Naomi a harmadik szettben feladta Sofia Kenin ellen.

Federer és Djokovics ütőpartnere is volt
SPORT 24

Virág Máté Cincinnatiben végezte az egyetemet, most pedig San Franciscóból tért vissza önkénteskedni.

Medvegyev 38 másodperces adogatójátéka alatt Struff moccani sem bírt
TENISZ

Danyiil Medvegyev elképesztő gyorsasággal, négy ásznak köszönhetően 38 másodperc alatt rendezte le adogatójátékát Jan Lennard Struff ellen a cincinnati ATP 1000-es tornán.

Kuznyecova tovább robog, Halep és Szvitolina csomagolhat

Szvetlana Kuznyecova 53 perc alatt győzte le nagyon simán Sloane Stephenst a Cincinnatiben zajló WTA-torna nyolcaddöntőjében. Simona Halepet és Jelina Szvitolinát is amerikai hölgy búcsúztatta. Oszaka Naomi három szettben verte Hszie Szu-Vejt.

Djokovics nem hibázott, egyre közelebb a címvédés

Novak Djokovics 6:3, 6:4-es győzelmet aratott Pablo Carreno-Busta felett a cincinnati ATP Masters-torna nyolcaddöntőjében. A címvédő ellenfele Lucas Pouille lesz a következő körben.

A remekül játszó Rubljov legyőzte Federert
TENISZ

Andrej Rubljov nem kis meglepetésre két szettben, 6:3, 6:4 arányban győzött Roger Federer ellen, a Cincinnatiben zajló ATP 1000-es tenisztorna harmadik fordulójában.

Barty hatalmas csatában, szetthátrányból felállva jutott a negyeddöntőbe
TENISZ

Asleigh Barty 4:6, 7:5, 7:5 arányban győzött Anett Kontaveit ellen a a Cincinnatiben zajló WTA-tenisztorna harmadik fordulójában.

Oszaka győzelemmel kezdett Cincinnatiben
TENISZ

Oszaka Naomi bejutott a Cincinnatiben zajló WTA-tenisztorna harmadik fordulójába, miután három szettben legyőzte Aliakszandra Szasznovicsot.

Hacsanov és Bautista is három szettben nyert
TENISZ

Karen Hacsanov és Roberto Bautista Agüt is nem kiemelt ellenfelet legyőzve jutott tovább a Cincinnatiben zajló ATP 1000-es tenisztorna második fordulójából.

Halep alaposan megszenvedett a továbbjutásért, Plísková simán nyert
TENISZ

A negyedik kiemelt Simona Halep hatalmas csatában, szetthátrányból fordítva búcsúztatta Jekatyerina Alekszandrovát a Cincinnatiben zajló WTA-torna második fordulójában. A 2016-os győztes Karolína Plísková simán verte a kínai Vang Ja-fangot.