További labdarúgás
Augusztus 18-ig kell fizetniük a jegynyerteseknek
SPORT 24

A 2020-as Európa-bajnokságra közel 20 millió jegyigénylés érkezett, amiből első körben 1.5 millió került értékesítésre.

Isztambul ismét szerencsét hozott a Liverpoolnak!
UEFA SZUPERKUPA

A Bajnokok Ligája-győztes Liverpool nyerte meg az UEFA Szuperkupát, miután az isztambuli fináléban tizenegyesekkel legyőzte a Chelsea-t.

Mezcsere VII. - VIDEÓ
MEZCSERE

A DIGI Sporton a nyár folyamán minden hétfőn jelentkezik a Mezcsere című műsor, ahol a legfontosabb átigazolások kerülnek terítékre. Tekintsék meg a hetedik adást ezúttal Sipőcz Józseffel, Szeiler Józseffel és Juhár Tamással.

Diego Forlán bejelentette visszavonulását!
LABDARÚGÁS

Az uruguayi Diego Forlán saját hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy 40 évesen felhagy a profi labdarúgással.

Messi háromhónapos eltiltást kapott!
LABDARÚGÁS

Az argentin válogatott csapatkapitánya, Lionel Messi három hónapig nem léphet pályára a nemzeti válogatottban, miután a Copa Américán korrupcióval vádolta a Dél-amerikai Labdarúgó Szövetséget (CONMEBOL).

Scaloni marad az argentin szövetségi kapitány
LABDARÚGÁS

Az Argentin Labdarúgó-szövetség hivatalos közleményben jelentette be, hogy a 2022-es katari világbajnokság végéig Lionel Scaloni irányítja a csapatot.

Mezcsere V. - VIDEÓ
MEZCSERE

A DIGI Sporton a nyár folyamán minden hétfőn jelentkezik a Mezcsere című műsor, ahol a legfontosabb átigazolások kerülnek terítékre. Tekintsék meg a ötödik adást ezúttal Egri Viktorral, Mártha Bencével és Bánki Józseffel.

Létrejött az álomfinálé a magyar strandfoci-bajnokságban!
STRANDFOCI

A Goldwin Pluss Jászfényszaru hosszabbítást követően győzött 7-6-ra a Bodon Péter FC ellen a a magyar strandfoci-bajnokságban első elődöntőjében. A másik meccsen a címvédő Grep ESC Gyöngyös 3-2-re nyert a Lupa Beach Football Factory ellen.

A Jászfényszaru, a Lupa Beach, a Gyöngyös és a Bodon Péter FC készülhet a vasárnapi helyosztókra
STRANDFOCI

Sor került a magyar strandfoci-bajnokság rájátszásának első napjára a Lupa Beachen. Az A csoportból a Lupa Beach Football Factor és a Goldwin Pluss-Jászfényszaru, míg a B jelű hármasból a Bodon Péter FC és a Grep ESC Gyöngyös jutott a legjobb négy közé.

A Roma legendája Argentínába igazolt
ÁTIGAZOLÁSI PIAC

Az olasz AS Roma együttesétől közel 19 év után távozó Daniele De Rossi az argentin Boca Juniorsban folytatja pályafutását.

Mezcsere IV. - VIDEÓ
MEZCSERE

A DIGI Sporton a nyár folyamán minden hétfőn jelentkezik a Mezcsere című műsor, ahol a legfontosabb átigazolások kerülnek terítékre. Tekintsék meg a negyedik adást Monoki Lehellel, Bánki Józseffel és Szeiler Józseffel!

Algéria 29 év után ismét Afrika bajnoka!
AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA

Az algériai labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte Szenegált az Afrikai Nemzetek Kupája döntőjében. A végeredmény igencsak gyorsan, már a második percben kialakult. Algéria 29 év után lett ismét Afrika bajnoka.

Egy korai góllal Nigériáé a bronz
AFRIKA KUPA

Nigéria együttese szerezte meg a bronzérmet az Afrika Kupán, miután Odion Ighalo góljával 1-0-ra legyőzte Tunéziát.

PSG vs Barcelona - hol köt ki Neymar?
MEZCSERE

A hétfői Mezcsere egyik fő témája Neymar volt. (Ki más?) Szakértőink biztosak benne, hogy a PSG nem látja majd viszont egyben az érte kiadott 222 millió eurót. Vajon marad Párizsban vagy visszatér Barcelonába a brazil?

Mezcsere III. - VIDEÓ
MEZCSERE

A DIGI Sporton a nyár folyamán minden hétfőn jelentkezik a Mezcsere című műsor, ahol a legfontosabb átigazolások kerülnek terítékre. Tekintsék meg a harmadik adást Sipőcz Józseffel, Szeiler Józseffel és Szabó Christophe-fal!

Algéria-Szenegál döntő lesz az Afrika Kupán
AFRIKA KUPA

Algéria lesz Szenegál ellenfele az Afrika Kupa döntőjében, miután a második elődöntőben 2-1-re legyőzte Nigériát.

Egy öngól döntött, Szenegál az első finalista
AFRIKA KUPA

Szenegál hosszabbítás után 1-0-ra legyőzte Tunéziát az Afrikai Nemzetek Kupáján, így bejutott a sorozat döntőjébe.

Algéria tizenegyesekkel a négy között, vége a madagaszkári menetelésnek
AFRIKA KUPA

Algéria lesz Nigéria elődöntőbeli ellenfele az Afrika Kupán, miután a legjobb nyolc között tizenegyesekkel legyőzte Elefántcsontpartot. Tunézia 3-0-ra verte Madagaszkárt.