További labdarúgás
Chiellini után Bale is Kaliforniában folytatja
ÁTIGAZOLÁS

A Real Madridtól távozó Gareth Bale az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC-ben folytatja pályafutását.

A tanulásból is a legjobbat próbálja kihozni az Egyesült Államokban focizó játékos
REGGELI START

Komódi Kevin, a Saint Louis Billikens labdarúgója volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Aki a kihagyott 11-esével bajnokot csinált a barcelonai Dream Teamből
LABDARÚGÁS

Egymeccses futballrémálmok című sorozatunkban olyan játékosokat veszünk sorra, akikkel kapcsolatban általában mindenkinek egy meccs jut az eszébe. Egy olyan mérkőzés, amin az illető történetesen negatív főszereplő volt. Mai alanyunk Miroszlav Djukics.

Kijelölték a 2026-as világbajnokság helyszíneit
LABDARÚGÁS

Első ízben 2026-ban rendez három ország labdarúgó-világbajnokságot, és a FIFA péntek hajnalban meg is nevezte a mérkőzéseknek otthont adó helyszíneket.

A válogatott jó szereplése piacképesebbé teheti a magyar futballistákat

Illés Zoltán FIFA-licences játékosügynök volt Sipőcz József műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

„Látod, ott van az az ember, aki miatt egész Brazília sírt!”
LABDARÚGÁS

Egymeccses futballrémálmok című sorozatunkban olyan játékosokat veszünk sorra, akikkel kapcsolatban általában mindenkinek egy meccs jut az eszébe. Egy olyan mérkőzés, amin az illető történetesen negatív főszereplő volt. Mai alanyunk Moacir Barbosa.

A Kisvárda kazah, a Puskás Akadémia portugál, a Fehérvár azeri csapattal meccsel a Konferencia Ligában
UEFA EURÓPA KONFERENCIA LIGA

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) szerdán elkészítette az Európa Liga és az Európa Konferencia Liga párosításait is, így kiderült, hogy a Kisvárda a Kajrat Almatival, a Puskás Akadémia a Vitória Guimaraessel, míg a MOL Fehérvár a Qabalával csap össze utóbbi sorozat selejtezőjének második fordulójában.

Marco Rossi álmában sem számított erre
UEFA NEMZETEK LIGÁJA

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi értelemszerűen nagyon boldogan nyilatkozott az angolok elleni keddi, történelmi győzelem után. Gareth Southgate nem keresett kifogásokat, vállalta a felelősséget.

Tovább folytatódik a csoda: Magyarország kiütötte Angliát

Magyarország 4-0-ra kiütötte Angliát a Nemzetek Ligája A-divíziójának negyedik fordulójában, a 3. csoportban.

Gólgazdag meccsen aratott sima győzelmet Németország

A német labdarúgó-válogatott 5-2re győzött Olaszország legjobbjai ellen a Nemzetek Ligája A-divíziójának negyedik fordulójában, a 3. csoportban.

Két méterre volt attól, hogy ő legyen az, aki ma Johan Cruyff
LABDARÚGÁS

Egymeccses futballrémálmok című sorozatunkban olyan játékosokat veszünk sorra, akikkel kapcsolatban általában mindenkinek egy meccs jut az eszébe. Egy olyan mérkőzés, amin az illető történetesen negatív főszereplő volt. Mai alanyunk Rob Rensenbrink.

A horvátok idegenben tréfálták meg a franciákat

A horvát labdarúgó-válogatott - Luka Modric büntetőjével - meglepetésre 1-0-ra diadalmaskodott Franciaország ellen, a Nemzetek Ligája A-divíziójának 4. fordulójában, az 1. csoportban. A négyes Dánia vezeti, amely 2-0-ra nyert odahaza Ausztria ellen.

Francia játékvezető fújja a sípot az angol-magyar meccsen

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése alapján a francia Clément Turpin vezeti majd a keddi Anglia - Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést.

A spanyolok hozták a kötelezőt, Svájc visszavágott Portugáliának
NEMZETEK LIGÁJA

A spanyol labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte Csehországot a Nemzetek Ligája A divíziójának 2. csoportjában. A portugálok Cristiano Ronaldo nélkül meglepetésre 1-0-ra kikaptak Svájcban.

Korai gólváltás után ikszeltünk a németekkel

A magyar labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Budapesten Németország legjobbjai ellen a Nemzetek Ligája A-divíziójának harmadik fordulójában, a 3. csoportban. A kvartett másik mérkőzésén az angolok 0-0-ra végeztek az olaszokkal.

Mbappé a hajrában mentett pontot a franciáknak Ausztriában, a horvátok egy góllal nyertek Dániában

A világbajnoki címvédő Franciaország csupán 1-1-es döntetlent ért el Ausztria vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája A-divízíójában, a 1. csoport harmadik fordulójában. A kvartett másik meccsén a vb-ezüstérmes Horvátország 1-0-ra nyert Dániában.

Spanyol játékvezető fújja a sípot a magyar-német meccsen

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése alapján a spanyol José María Sánchez vezeti majd a szombati Magyarország - Németország Nemzetek Ligája-mérkőzést.

Portugália újabb diadalt aratott hazai pályán; Spanyolország megszerezte első győzelmét az idei NL-kiírásban
LABDARÚGÁS

Portugália 2-0-ra győzött Csehország ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája A-divízíójában, a 2. csoport harmadik fordulójában. Spanyolország 1-0-ra nyert Svájc otthonában.

A belgák kiütötték a lengyeleket, a hollandok Walest is legyűrték

A belga labdarúgó-válogatott 6-1-re diadalmaskodott hazai pályán Lengyelország legjobbjai felett, a Nemzetek Ligája A-divíziójának második fordulójában, a 4. csoportban. Hollandia 2-1-re verte idegenben Walest, így hat pontjával vezeti a kvartettet.

06:35 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, Szolnok - OSC, ism.
Premier League, Burnley - Chelsea, ism.
Premier League, Wolverhampton - Crystal Palace, ism.
10:40 - Sport 24
10:50 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Southampton, ism.
12:40 - Reggeli Start, ism.
13:35 - Sport 24
13:45 - Labdarúgás
Premier League, Manchester City - Manchester United, ism.
15:35 - Labdarúgás
Premier League, Tottenham - Everton, ism.
17:25 - Röplabda
CEV Röplabda Bajnokok Ligája, férfi döntő, Trentino Itas - Kedzierzyn Kozle, ism.
19:35 - Sport 24
19:45 - Röplabda
CEV Röplabda Bajnokok Ligája, női döntő, Conegliano - VakifBank Istanbul, ism.
22:10 - Sport 24
22:20 - Vízilabda
23:40 - Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája, OSC - Szolnok, ism.
00:00 - Tenisz