A második félidőben nem ismert kegyelmet az Inter
SERIE A TIM

Az Inter egygólos hátrányból felállva nyert 3-1-re a Torino ellen, az oalsz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

Két Atalanta-gólra két Cristiano Ronaldo-büntető volt a válasz
SERIE A TIM

Izgalmas meccsen 2-2-es döntetlen született a Juventus és az Atalanta csatáján, az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A meccset a bergamóiak kezdték jobban, és Dúvan Zapata nem is hibázta el az előtte adódó ziccert. A második félidőben Marten de Roon kezelt a tizenhatoson belül, majd a büntetőt Cristiano Ronaldo értékesítette. Nem sokkal később ismét vezetést szereztek a vendégek, de a hajrában Luis Muriel is a kezét használta a büntető területen belül, a portugál sztár pedig megmentett egy pontot a zebráknak.

A farkasok meg sem izzadtak a Rigamontiban
SERIE A TIM

Az AS Roma csapata - gól nélküli első félidőt követően - 3-0-ra diadalmaskodott a Brescia vendégeként, az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A kék dresszesek a nyitó játékrészben abszolút állták a sarat, ám a fordulás után a fővárosiak felőrölték elfáradó ellenfelüket, és végül sima győzelmet arattak.

Zsinórban harmadik meccsét is elbukta a Lazio!
SERIE A TIM

A Sassuolo hátrányból felállva győzte le a Laziót 2-1-re, az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Egy igencsak vitatható gólt nem adott meg a játékvezető a vendégeknek, majd a 33. percben Luis Alberto juttatta előnyhöz a fővárosiakat. A második félidőben előbb Raspadori kiegyenlített, majd a hosszabbításban a csereként beálló Caputo megszerezte a három pontot az együttesének.

Serie A TIM, a 31. forduló összefoglalója
SERIE A TIM

A Milan 0-2-ről verte a Juventust, Leccében égett meg a Lazio, továbbra is megállíthatatlan az Atalanta. Tekintse meg az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának legfontosabb pillanatait!

Az Atalanta a második helynél is nagyobbat álmodhat, ha legyőzi a Juvét
REGGELI START

Ficsura Ádám, az azzurri.hu szerkesztője volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Hiába vezetett még a hajrában is az Inter, végül be kellett érnie iksszel
SERIE A TIM

Az Inter együttese 2-2-es döntetlent játszott a Hellas Verona vendégeként, az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának záró összecsapásán.

Az Udinese tükörsimán abszolválta ferrarai fellépését
SERIE A TIM

Az Udinese gárdája magabiztos, 3-0-s sikert aratott a SPAL otthonában, az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának első csütörtöki mérkőzésén.

Három meccs után nyert a Roma, a hajrában harcolta ki a győzelmet az Atalanta
SERIE A TIM

Az AS Roma együttese – hátrányból fordítva – múlta felül 2-1-re hazai pályán a Parmát, az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. Vesztett állásról diadalmaskodott a Torino is, amely a Bresciát fektette két vállra (3-1), míg az Atalanta sokáig 0-0-ra állt a Sampdoria ellenében, ám végül 2-0-val küldte haza a genovaiakat.

Megvan a Napoli negyedik győzelme is az újrakezdés óta
SERIE A TIM

A Napoli 2-1-re legyőzte a Genoát az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A nápolyiak az egész meccsen uralták a játékot, így megérdemelten gyűjtöttek újabb három pontot.

Patric harapása négymeccses eltiltást ért
SERIE A TIM

Az Olasz Labdarúgó Szövetség (FIGC) négy mérkőzésre eltiltotta a Lazióban futballozó Patricot, miután a játékos a kedd esti, Lecce elleni összecsapáson megharapta Giulio Donatit.

Szoboszlai lájkolt, az egész olasz média ettől hangos!
SERIE A TIM

Szoboszlai Dominikért több nagy klub sorban áll, ám jelenállás szerint a Milan lehet a befutó. Úgy tűnik a fiatal magyar tehetség is tudja, hiszen legutóbb ő maga kedvelte a Transfermarkton megjelenő pletykát.

„Én elnök, edző és játékos vagyok itt”
SERIE A TIM

Kedd este a Milan hatalmas csatában legyőzte a címvédő Juventust. A Rossoneri kétgólos hátrányban volt, de mindössze 18 perc alatt négyet vágott a zebráknak. Az első gólt szerző Zlatan Ibrahimovic a tőle megszokott szerénységgel nyilatkozott a meccsről, és arról, hogyan érzi magát a pályán, és mik a tervei a jövőben.

Egy félidő, hat gól, a Milan hátrányból fordítva verte a Juvét
SERIE A

Az AC Milan 4-2-re legyőzte a Juventus csapatát az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának rangadóján. Az óvatos gól nélküli első félidő után a listavezető 2-0-ra is vezetett, de a milánóiak egy tizenegyesnek köszönhetően vérszemet kaptak és szétszedték a Juve-védelmét.

A Lecce óriási lépést tett a bennmaradás és a Juve bajnoki címe felé!
SERIE A TIM

A Lecce 2-1-re legyőzte a Lazio csapatát, az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.

Serie A TIM, a 30. forduló összefoglalója
SERIE A TIM

A listavezető Juventus simán hozta a városi derbit, míg a Lazio otthon kapott ki hárommal a Milantól, így a torinóiak előnye hét pontra nőtt a sasokkal szemben. Az Inter otthon kapott ki a Bolognától, az Atalanta Szardínián is folytatta győzelmi sorozatát, míg a Napoli Lorenzo Insigne hajrában szerzett remek góljával fektette két vállra a zsinórban harmadik vereségét elszenvedő Romát.

Insigne pazar tekerése döntötte el a Derby del Solét
SERIE A TIM

A Napoli együttese 2-1-re nyert hazai pályán az AS Roma ellen a Serie A TIM 30. fordulójának záró mérkőzésén. José Callejón szerezte meg a vezetést a nápolyiaknak a második félidő elején, ám Henrih Mhitarjan egy remek átlövéssel hamar válaszolt. A hajrában azonban jött Lorenzo Insigne, a csapatkapitány pedig egy pazar góllal eldöntötte a rangadót. A Napoli - amely 2014 novembere után győzte le ismét hazai pályán a farkasokat - sikerével pontszámban beérte mostani riválisát a tabellán, míg a Roma sorozatban harmadik bajnokiját veszítette el.

Pulgar büntetőivel nyert Parmában a Fiorentina; fontos győzelmet aratott a Sampdoria
SERIE A TIM

A Fiorentina együttese Erick Pulgar két büntetőjével győzött 2-1-re a Parma otthonában, a Serie A TIM 3. fordulójában. A hazaiak szépítő gólját Juraj Kucka szerezte, szintén tizenegyesből. Zsinórban második sikerét aratta a kiesés elől menekülő Sampdoria, a genovaiak a sereghajtó SPAL ellen nyertek 3-0-ra.

Az Atalanta mindhárom pontot elvitte Szardíniáról
SERIE A TIM

Az Atalanta együttese - Luis Muriel tizenegyesgóljával - 1-0-ra verte idegenben a Cagliarit, az olasz labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. A szárdok ugyan hamar vezetést szereztek, ám a játékvezető kezezés miatt érvénytelenítette Giovanni Simeone gólját. Federico La Penna később még inkább sújtotta a hazaiakat: az első félidő derekán Andrea Carboni szabálytalansága után ember- majd az értékesített büntető után gólhátrányba is kerültek a piros-kékek. Az így szerzett minimális előnyt a bergamóiak megtartották a lefújásig, ezzel sorozatban nyolcadik Serie A-meccsüket is behúzták, és tovább erősítették amúgy is szilárd harmadik pozíciójukat a tabellán.