Babos továbbjutott Lyonban
TENISZ

Bejutott a Lyonban zajló WTA-torna második fordulójába Babos Tímea, miután három szettben legyőzte Varvara Gracsevát. A fiatal Clara Tauson meglepetésre búcsúztatta az első helyen kiemelt Jekatyerina Alekszandrovát.

Swiatek és Bencic döntőzik Adelaide-ben
WTA-TORNA, ADELAIDE

Iga Swiatek és Belinda Bencic vívja az Adelaide-ben, kemény borításon zajló női teniszviadal fináléját, miután előbbi versenyző Jil Teichmannt, míg utóbbi játékos Coco Gauffot verte kettő, illetve három játszmában a maga elődöntőjében.

Bencic simán búcsúztatta a torna egyik meglepetésemberét, Gauff vár rá az elődöntőben
TENISZ

A második helyen kiemelt Belinda Bencic bejutott az Adelaide-ben zajló WTA-torna elődöntőjébe, miután 6:2, 6:4 arányban győzött Storm Sanders ellen. A legjobb négy között az amerikai Cori Gauff vár a svájci kiválóságra.

Collins a kisebb rontások ellenére is magabiztosan búcsúztatta a világelsőt
TENISZ

Meglepetésre máris véget ért az Adelaide-ben zajló WTA-torna a címvédő és világelső Ashley Barty számára, miután Danielle Collins két szettben legyőzte az ausztrál kiválóságot.

Konta gyorsan búcsúzott Adelaide-ben
TENISZ

Konta Johanna számára a második forduló jelentette a végállomást az Adelaide-ben zajló WTA-tenisztornán, miután két sima szettben kikapott Shelby Rogerstől. Iga Swiatek, Petra Martic és Julija Putyinceva továbbjutott az első körből.

Fucsovics három helyet rontott, Babos kilencet javított
TENISZ VILÁGRANGLISTA

Az AusOpent megnyerő Novak Djokovics tovább erősítette első pozícióját a férfi teniszezők világranglistáján, míg döntőbeli ellenfele, Danyiil Medvegyev feljött a harmadik helyre. A hölgyeknél továbbra is Ashleigh Barty áll az élen, őt pedig már nem Simona Halep, hanem a melbourne-i GS-trófeát másodszor elhódító Oszaka Naomi követi.

Collins egy szoros és egy sima szettben múlta felül Csenget

Daneille Collins lesz Ashleigh Barty ellenfele az Adelaide-ben, kemény borításon zajló női teniszviadal második körében, miután az első fordulóban – két játszmában – felülmúlta Cseng Szaj-szajt.

Djokovics lett az Australian Open bajnoka
TENISZ

A világelső Novak Djokovics kilencedszer diadalmaskodott az Australian Openen, miután a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte Danyiil Medvegyevet.

Négyből négy, Oszaka másodszor lett Melbourne királynője!
AUSTRALIAN OPEN

Oszaka Naomi negyedik Grand Slam-döntőjéből a negyediket is megnyerve hódította el pályafutása második Australian Open-trófeáját, miután a szombati fináléban – két játszmában – felülmúlta Jennifer Bradyt.

Kaszatkina szetthátrányból nyerte meg a melbourne-i tornát
TENISZ

Pályafutása harmadik WTA-tornagyőzelmét aratta Darija Kaszatkina, aki három szettben győzött Marie Bouzková ellen a Phillip Island Trophy elnevezésű viadalon.

Bouzková és Kaszatkina döntőzik Melbourne-ben
TENISZ

Cseh-orosz döntőt rendeznek a Melbourne-ben zajló Phillip Island Trophy elnevezésű WTA-tenisztornán, miután Marie Bouzková Bianca Andreescut, Darija Kaszatkina pedig Danielle Collinst győzte le három szettben.

Nagy csatában ment tovább a második kiemelt, Bouzková vár rá a négy között
TENISZ

Bejutott a Melbourne-ben zajló, Phillip Island Trophy elnevezésű WTA-torna elődöntőjébe Bianca Andreescu, miután nagy csatában, 6:3, 4:6, 7:6 arányban győzött Irina-Camelia Begu ellen. A kanadai kiválóság ellenfele Marie Bouzková lesz a négy között, míg a másik ágon Darja Kaszatkina és Danielle Collins küzdhet meg egymással a fináléba kerülésért.

Collins magabiztosan nyert, Andreescunak egy szett is elég volt a továbbjutáshoz
WTA

Danielle Collins két játszmában felülmúlta Doj Miszakit a Melbourne-ben zajló, Phillip Island Trophy elnevezésű női teniszviadal harmadik fordulójában. Bianca Andreescu is ott lesz a következő körben, miután ellenfele, Zarina Diyas sérülés miatt feladta kettejük párharcát.

Nagy csatában ment tovább a második kiemelt; Babos kiejtője máris búcsúzott
TENISZ

Bejutott a Melbourne-ben zajló, Phillip Island Trophy elnevezésű WTA-torna harmadik fordulójába Bianca Andreescu, miután három szettben győzött Madison Brengle ellen.

Az első kiemelt kiesett, Teichmann nagy csatában továbbment
WTA

Sofia Kenin számára máris véget ért a Phillip Island Trophy elnevezésű női teniszviadal, miután az AusOpen tavalyi bajnoka – hatalmas meglepetésre – három szettben kikapott Olívia Gadeckitől a második fordulóban. Jil Belel Teichmann három etapban legyűrte Mihaela Buzarnescut.

Babos két sima szettben kikapott belga riválisától
TENISZ

Nem jutott be a Melbourne-ben zajló Phillip Island Trophy elnevezésű WTA-torna második fordulójába Babos Tímea, miután két játszmában kikapott a belga Greet Minnentől.

Barty megerősítette világelsőségét, Babos javított
TENISZ

Továbbra is Ashleigh Barty nevével kezdődik a női teniszezők világranglistája, az ausztrál klasszis vasárnap tornagyőzelmet ünnepelhetett Melbourne-ben. Egy változás történt az első tízben. Babos Tímea egy helyet javított.

Mertens két év után nyert ismét WTA-tornát
TENISZ

Elise Mertens nyerte meg a Melbourne-ben zajló Gippsland Trophy elnevezésű női tenisztornán, miután a döntőben két játszmában legyőzte Kaia Kanepit.

Barty hazai pályán ünnepelhetett tornagyőzelmet
TENISZ

Ashleigh Barty győzelmével ért véget Melbourne-ben a Yarra Valley Classic elnevezésű WTA-tenisztorna, a világelső ugyanis két szettben múlta felül Garbine Muguruzát.

00:35 - Sport 24
07:00 - Sport 24
ÚJ 07:10 - S.E.F.T.