Bondár kiejtője a címvédőnek sem kegyelmezett
TENISZ

Patricia Maria Tig bejutott a bukaresti WTA-torna negyeddöntőjébe, miután két szettben legyőzte Anastasija Sevastovát.

Szabadkártyás fiatal búcsúztatta Cirsteát
WTA, BUKAREST

Az ötödikként kiemelt Sorana-Mihaela Cirstea 6:4, 4:6, 6:2-es vereséget szenvedett Jaqueline Adina Cristiantól a bukaresti WTA-torna első fordulójában.

Sima győzelemmel kezdett a második kiemelt
TENISZ

Viktoria Kuzmová két sima szettben legyőzte Dalila Jakupovicot, és bejutott a bukaresti WTA-tenisztorna második fordulójába.

Fucsovics visszatért a legjobb ötvenbe
TENISZ

Továbbra is Novak Djokovics vezeti a férfi teniszezők világranglistáját Rafael Nadal és Roger Federer előtt. Fucsovics Márton két helyet javított.

Halepnek negyedik helyet ért a wimbledoni siker
TENISZ

Továbbra is Ashleigh Barty vezeti a női teniszezők világranglistáját, ám Simona Halep a wimbledoni sikerével három helyet javított, és már negyedik.

Djokovics gigászi csatában lett ötödször is Wimbledon bajnoka!
WIMBLEDON

Novak Djokovics az év egyik legjobb meccsén, drámai küzdelemben, öt játszmában, döntő szett tie-breakben gyűrte le Roger Federert az angol nyílt teniszbajnokság vasárnapi fináléjában. A szerb játékos ezzel megszerezte pályafutása 16. Grand Slam-trófeáját.

Halep varázslatos játékkal győzte le a hétszeres bajnokot!
WIMBLEDON

Simona Halep elképesztően magabiztos teniszt bemutatva, két játszmában felülmúlta Serena Williamset a wimbledoni nyílt teniszbajnokság női mezőnyének szombati döntőjében.

Egy százados tiszteletére
TENISZ

A 12. wimbledoni döntőjére készülő Roger Federer a héten megszerezte századik győzelmét a füves pályás Grand Slamen. Ennek apropóján összegyűjtöttünk nyolc - lévén, hogy nyolcszoros bajnokról van szó - emlékezetes csatát a 20-szoros Grand Slam-győztes fellépéseiből, melyekkel megörvendeztette az All England Club nézőit.

Fucsovics és Babos is egy helyet rontott
TENISZ

Nem sok változás történt a hétfőn kiadott tenisz-világranglistákon, a férfiak első 10 helyén nem volt mozgás, míg a hölgyeknél Serena Williams visszakerült a 10. pozícióba. Fucsovics Márton és Babos Tímea is egy helyet csúszott vissza.

Plísková Kerbernek sem kegyelmezett a döntőben
WTA, EASTBOURNE

Karolina Plísková 6:1, 6:4-re legyőzte Angelique Kerbert az eastbourne-i WTA-torna fináléjában. A cseh játékos megrendíthetetlen volt az egész mérkőzésen, jogosan emelhette magasba a trófeát.

Plísková esélyt sem adott Bertensnek
TENISZ

Karolína Plísková vívja Angelique Kerberrel az Eastbourne-ben zajló WTA-tenisztorna döntőjét, miután a csehek korábbi világelsője két sima szettben legyőzte Kiki Bertenst.

Kerber játék nélkül döntős Eastbourne-ben
TENISZ

Elsőként Angelique Kerber jutott be az Eastbourne-ben zajló WTA-tenisztorna döntőjébe, miután Onsz Dzsabur sérülés miatt nem állt ki az elődöntőre.

Plísková lemosta a pályáról Alekszandrovát, így ő is elődöntős Eastbourne-ben
WTA-TORNA, EASTBOURNE

Karolína Plísková nagyon magabiztosan, 6:2, 6:0 arányban múlta felül Jekatyerina Alekszandrovát az Eastbourne-ben, füves pályán zajló női teniszviadal negyeddöntőjében. A cseh klasszis ellenfele az Arina Szabalenkát két vállra fektető Kiki Bertens lesz a legjobb négy között.

Kerber pazar játékkal búcsúztatta Halepet

Angelique Kerber 6:4, 6:3-ra legyőzte Simona Halepet az Eastbourne-ben zajló WTA-trona negyeddöntőjében. A német az egész meccsen jobban teniszezett, így megérdemelten lesz ott legjobb négy között.

Röptében -
RÖPTÉBEN

Röptében - "Kyrgios megjelent a selejtezőkön egy hátizsákkal, mint egy turista..."

A DIGI Sport teniszpodcastjában Topor Csaba és Benyó Krisztián minden adásban egy-egy meghívott vendéggel beszéli ki a teniszvilág sztárjait és legizgalmasabb történéseit, sztorijait. Ezúttal Bardóczky Kornél csatlakozott csatornánk munkatársaihoz. Többek közt szóba került a magyar játékosok idei wimbledoni selejtezős szereplése is.

Volt világelsők csatája a negyeddöntőben, búcsúzott a címvédő
TENISZ

Simona Halep három szettben biztosította helyét az Eastbourne-ban zajló WTA-tenisztorna negyeddöntőjében, így ő találkozik majd a szintén korábbi világelső Angelique Kerberrel. Kiesett viszont a címvédő Caroline Wozniacki, aki nagy csatában kikapott Arina Szabalenkától.

Plísková és Kerber is biztosította helyét a negyeddöntőben
TENISZ

Két korábbi világelső, Karolína Plísková és Angelique Kerber is két szettben győzött az Eastbourne-ben zajló WTA-tenisztorna harmadik fordulójában. Előbbi Elise Mertenst, utóbbi pedig Rebecca Petersont verte a negyeddöntőért vívott csatában.

Ostapenko, Kerber és Halep sem hibázott

Jelena Ostapenko nagyon fordulatos mérkőzésen, három játszmában gyűrte le Sloane Stephenst az Eastbourne-ben, füves pályán zajló női teniszviadal második fordulójában. Angelique Kerber magabiztosan lépett tovább Samantha Stosur ellen, míg Simona Halep is hasonlóan tett Hszieh Szu-vejjel szemben.A címvédő Caroline Wozniacki is biztosította helyét a harmadik körben: a dán kiválóság Andrea Petkovicot verte.

Bertens sikerrel vette az első akadályt Eastbourne-ben
TENISZ

A harmadik helyen kiemelt Kiki Bertens két szettben verte Julija Putyincevát, így bejutott az Eastbourne-ben zajló WTA-tenisztorna harmadik fordulójába. Búcsúzott ellenben a mallorcai tornát megnyerő Sofia Kenin.