Plísková meccslabdákat hárítva elődöntős Rómában
TENISZ

Karolína Plísková sorozatban harmadszor lesz ott a Rómában zajló WTA-tenisztorna elődöntőjében, miután hatalmas csatában elbúcsúztatta Jelena Ostapenkót.

Keys szetthátrányból búcsúztatta honfitársát; Bencic számára véget ért a római kaland
TENISZ

Madison Keys bejutott a Rómában zajló salakpályás WTA-torna második fordulójába, miután 4:6, 6:2, 7:5 arányban legyőzte Sloane Stephenst. A tizedik kiemelt Belinda Bencic két szettben kikapott Kristina Mladenovictól.

Gauff óriási csatában jutott tovább a második fordulóba
TENISZ

Cori Gauff 7:5, 4:6, 6:4 arányban diadalmaskodott Julija Putyinceva ellen a római WTA-torna első fordulójában.

Szabalenka Madridi győzelmével fellépett a negyedik helyre, Medvegyev megelőzte Nadalt
TENISZ

A madridi WTA-tornán aratott diadalának köszönhetően Arina Szabalenka fellépett a negyedik helyre a frissen kiadott WTA-ranglistán. A férfiaknál Danyiil Medvegyev fellépett a második pozícióba, Rafael Nadalt megelőzve. Fucsovics Márton egy helyet javított, Babos Tímea ugyanennyit rontott.

Szabalenka visszavágott Bartynak az elbukott stuttgarti döntőért
TENISZ

Arina Szabalenka 6:0, 3:6, 6:4 arányban legyőzte a világelső Ashleigh Bartyt a Madridban zajló salakpályás WTA-torna fináléjában.

Idei negyedik fináléjára készülhet a világelső Madridban
TENISZ

Ashleigh Barty jutott be elsőként a madridi salakpályás WTA-torna döntőjébe, miután 6:4, 6:3 arányban legyőzte Paula Badosát. Az ausztrál ellenfele Arina Szabalenka lesz majd a fináléban, aki két sima szettben búcsúztatta Anasztaszija Pavljucsenkovát.

Pavljucsenkova óriási csatában gyűrte le Muchovát, Mertens megsérült
TENISZ

Anasztaszija Pavljucsenkova két, egyaránt tie-breakkel záruló szettben múlta felül Karolína Muchovát a Madridban, salakon zajló női teniszviadal negyeddöntőjében. Arina Szabalenka is továbbment, miután ellenfele, Elise Mertens sérülés miatt feladta a két hölgy egymás elleni csatáját a második etapban.

Barty elbúcsúztatta a háromszoros madridi bajnokot
TENISZ

A világelső Ashleigh Barty bejutott a madridi WTA-tenisztorna elődöntőjébe, miután három játszmában győzött Petra Kvitová ellen.

Mertens óriási csatában búcsúztatta a kétszeres bajnokot
TENISZ

Elise Mertens bő két és félórás mérkőzésen, szetthátrányból fordítva kiejtette Simona Halepet a madridi 1000-es WTA-torna nyolcaddöntőjében. Arina Szabalenka megsemisítő 6:1, 6:2-es sikerrel ment tovább.

Így küzd meg a koronavírussal Babos Tímea
REGGELI START

A körülményeket tekintve nem az idei év a csúcs Babos Tímea sportpályafutásában: előbb szétváltak útjaik párostársával, Kristina Mladenoviccsal, most pedig korábbi koronavírusos megbetegedése utóhatásaival kell megküzdenie a teniszezőnek - meglátogattuk őt edzésen.

Barty és Kvitová is negyeddöntős Madridban
TENISZ

Ashleigh Barty két, Petra Kvitová pedig három szettben jutott tovább a Madridban zajló WTA-tenisztorna harmadik fordulójából.

Oszaka máris búcsúzott Madridban
TENISZ

A második helyen kiemelt Oszaka Naomi számára a második forduló jelentette a végállomást a madridi WTA-tenisztornán, miután három szettben kikapott Karolína Muchovától.

A világelső megszenvedett szlovén riválisával; búcsúzott a címvédő
TENISZ

Az első helyen kiemelt Ashleigh Barty jutott be elsőként a salakpályás madridi WTA-torna harmadik fordulójába, miután 6:4, 1:6, 6:3 arányban legyőzte Tamara Zidanseket. A világelső ausztrál kiválóságra a Roland Garros-címvédő Iga Swiatek vár majd a 16 között. A címvédő Kiki Bertens számára azonban véget ért viadal, miután a holland teniszező két szettben kikapott Veronika Kudermetovától.

Halep és Plísková is sikerrel vette az első akadályt
TENISZ

Simona Halep két, Karolína Plísková pedig három játszmában jutott tovább a Madridban zajló WTA-tenisztorna első fordulójából.

A világranglista második helyezettje is továbbjutott Madridban
TENISZ

Oszaka Naomi 7:5, 6:2 arányú győzelmet aratott Misaki Doi felett a Madridban, salakon zajló női tenisztorna első fordulójában.

A világelső is sikerrel vette az első akadályt a spanyol salakon
TENISZ

Ahsleigh Barty nagyon simán, két játszmában múlta felül Shelby Rogerst a Madridban, salakon zajló női teniszviadal első fordulójában. Az ausztrál klasszis Tamara Zidansekkel találkozik a következő körben.

Nehezen lendült bele, végül simán nyert a címvédő Madridban
TENISZ

Kiki Bertens 6:4, 6:0 arányban győzött Victoria Jiménez Kasintseva ellen a madridi WTA-torna első fordulójában.

Babos beszélt a poszt-Covid tüneteiről és az ebből fakadó nehézségekről
SPORT 24

Covid-fertőzése utáni visszatérése közben látogattuk meg edzésén Babos Tímeát, akinek ez a betegség már a harmadik csapás volt ebben az évben. A francia Kristina Mladenoviccsal az ausztrál és a francia nyílt bajnokságot is kétszer nyerte meg eddig, ám párosuk idén februárban váratlanul felbomlott, ami padlóra küldte a teniszezőnőt.

Fucsovics összemérné az erejét Nadallal, és érmet hozna Tokióból
SPORT 24

Fucsovics Márton remekül kezdte az évet, a monte-carlói tenisztorna után azonban úgy érezte, hogy szüksége van egy kis itthoni feltöltődésre. A DIGI Sport híradójának a Nemzeti Edzésközpontban elmondta, a Roland Garroson szeretne összefutni Nadallal, és arról is beszélt, melyik az a szuperképesség, amit egy-egy riválisától szívesen átvenne.

22:50 - Labdarúgás
Premier League, Aston Villa - Everton, ism.
07:00 - S.E.F.T.
07:10 - Sport 24
07:20 - Labdarúgás
09:10 - Labdarúgás
09:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, Crotone - Hellas Verona, ism.
11:30 - Labdarúgás
Serie A TIM, Internazionale - AS Roma, ism.
20:00 - Vízilabda
férfi Euro Kupa, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa - OSC Budapest, ism.
20:20 - Vízilabda
férfi Euro Kupa, döntő, 2. mérkőzés, OSC Budapest - Szolnoki Dózsa, ism.
22:40 - Labdarúgás
Serie A TIM, összefoglaló, ism.
07:00 - Vízilabda
08:20 - S.E.F.T.
08:30 - Sport 24
08:40 - Röplabda
női Bajnokok Ligája, SuperFinals, Conegliano - VakifBank Istanbul, ism.
11:35 - Röplabda
férfi Bajnokok Ligája, SuperFinals, Grupa Azoty Kedzierzyn Kozle - Trentino Itas, ism.
14:05 - Sport 24
14:10 - S.E.F.T.
14:20 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, Arsenal - Villarreal, ism.
16:10 - Labdarúgás
UEFA Európa Liga, AS Roma - Manchester United, ism.
18:00 - S.E.F.T.
18:10 - Sport 24
18:20 - Kosárlabda