Kenin - Stosur döntő lesz Kvangcsuban
TENISZ

Sofia Kenin 7:6, 4:6, 6:1 arányú diadalt aratott a kvangcsui női tenisztornán Anna Blinkova felett, így ő lép majd pályára a döntőben a Viktorija Golubicot legyőző Samantha Stosur ellen.

Bertens és Stephens sem jutott be a negyeddöntőbe
TENISZ

A címvédő Kiki Bertens és a harmadik helyen kiemelt Sloane Stephens is kiesett az oszakai WTA-tenisztorna második fordulójában.

Babos búcsúzott a szöuli tornától
TENISZ

Babos Tímea számára a második forduló jelentette a végállomást a szöuli WTA-tenisztornán, miután két szettben vereséget szenvedett a harmadik helyen kiemelt Karolína Muchovától.

Szvitolinát feladásra kényszerítette a térde, Bouzková került a legjobb nyolc közé - VIDEÓ
TENISZ

Elina Szvitolina, a Kvangcsuban megrendezett női tenisztorna első kiemeltje 6:4, 4:3-as állásnál feladta Marie Bouzková elleni meccsét, így a cseh versenyző jutott a negyeddöntőbe.

Alekszandrova tovább menetelt Szöulban - VIDEÓ
TENISZ

Jekatyerina Alekszandrova hátomszettes, 3:6, 6:3, 6:4 arányú győzelmet aratott Kristyna Plísková felett a szöuli női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Már negyeddöntős az első kiemelt Oszakában - VIDEÓ
TENISZ

Oszaka Naomi kétszettes, 7:5, 6:3 arányú győzelmet aratott Viktorija Tomova felett az Oszakában zajló női tenisztornán.

WTA Magazin - szeptember
WTA

A mostani adásban visszatekintünk a nyári kemény pályás szezonra, természetesen nem kihagyva a US Opent. Magától értetődő módon esik szó bőven a 19 éves tiniről, Bianca Andreescuról is.

A torna első kiemeltje könnyedén győzte le szlovén ellenfelét
TENISZ

Elina Szvitolina 6:3, 6:3 arányban nyert Dalila Jakupovic ellen a Kvangcsuban megrendezésre kerülő viadal első fordulójában.

Vekic sikerrel vette az első akadályt
TENISZ

Donna Vekic 7:5, 6:2 arányban győzött Caroline Garcia ellen az Oszakában megrendezett WTA-torna első fordulójában.

Korábbi Grand Slam-győztest búcsúztatva jutott tovább Babos!
TENISZ

Babos Tímea 6:3, 6:3 arányban győzött Jelena Ostapenko ellen, a szöuli WTA-torna első fordulójában.

A pároson elgondolkodtam, de nem lehetett kockáztatni az ukránok ellen
REGGELI START

Köves Gábor, Davis Kupa-kapitány volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

A 2017-es döntős sikerrel vette az első akadályt Kvangcsuban
TENISZ

A szerb Alekszandra Krunics 6:4, 6:2 arányban győzött a hetedik kiemelt Aljakszandra Szasznovics ellen a kvangcsui WTA-torna első fordulójában.

Babos őrzi pozícióját, a top10-ben sincs változás
WTA-VILÁGRANGLISTA

Babos Tímea az elmúlt héthez hasonlóan továbbra is a 92. helyen áll a női teniszezők legfrissebb világranglistáján. Az élmezőnyben sem történt változás, a rangsort Ashleigh Barty vezeti Karolína Plískovát és Jelina Szvitolinát megelőzve.

Dijasz szinte meg sem izzadt a továbbjutásért
TENISZ

Bejutott az oszakai Toray Pan Pacific Open elnevezésű WTA-torna második fordulójába Zarina Dijasz, miután két szettben nyert Monica Puig ellen.

Alekszandrova mellett három másik kiemelt is hozta a kötelezőt
TENISZ

A második kiemelt Jekatyerina Alekszandrova 6:4, 6:3 arányban győzött Greetje Minnen ellen a Szöulban zajló WTA-torna első fordulójában. A következő körben Kristyna Plísková lesz az orosz hölgy ellenfele.

Marad a Távol-Keleten a női teniszmezőny, Babosért is szurkolhatunk Koreában
TENISZ

Szöul, Oszaka és Kvangcsu lesznek a helyszínei a következő három tenisztornánknak, amelyet hétfőtől láthatnak egész héten a DIGI Sport csatornáin. A dél-koreai fővárosban Babos Tímeáért is szoríthatunk, aki feljutott a főtáblára.

Plískovát az eső sem állíthatta meg, idei negyedik tornagyőzelmét aratta
TENISZ

Karolína Plísková nyerte meg a Csengcsuban rendezett WTA-tenisztornát, miután a döntőben két szettben verte Petra Marticot.

Peterson először nyert WTA-tornát
TENISZ

Rebecca Peterson nyerte meg a Nancsangban rendezett WTA-tenisztornát, miután a döntőben két sima szettben legyőzte Jelena Ribakinát.

Hibino nyerte a japán házidöntőt
TENISZ

Hibino Nao második WTA-tornagyőzelmét aratta profi pályafutása során, miután a hirosimai döntőben két szettben legyőzte a szintén japán Doi Miszakit.