Röplabda
A Kaposvár nem tudta megnehezíteni az Alba Blaj dolgát
RÖPLABDA

A C.S.M. Volei Alba Bla jnői röplabdacsapata simán, három szettben legyőzte az 1. MCM-Diamant Kaposvárt, a Challenge Kupa elődöntőjének első mérkőzésén.

Gőzerővel dolgozik a visszatérésen Németh Anett
SPORT 24

A röplabda egy ideig csak a sarokban lapul majd és más eszközök lesznek a főszerepben Németh Anett mindennapjaiban. A válogatott röplabdázó november végén súlyos sérülést szenvedett amerikai klubja mérkőzésén, a szalagszakadást a bal térdében műtét követte Magyarországon, ahol gőzerővel küzd a visszatérésért. Ebben pedig már van tapasztalata a fiatal átlónak.

Kaposvári sikerek Európában: az edző szerint az ész és a rutin számít
REGGELI START

Hazai pályán rendezett buboréktornán jutott a legjobb négy közé a Challenge Kupában a Kaposvár női röplabdacsapata, amely első magyar együttesként elődöntős a harmadik számú európai kupasorozatban. A DIGI Sporton láthatták a kaposvári lányok Ostrava elleni nyolcad- és a Nitra elleni negyeddöntőjét, amelyek tanulságairól a vezetőedzővel, Sasa Nedeljkoviccsal beszélgettünk.

A Kaposvár ezúttal is remekelt, és ott van az elődöntőben!
RÖPLABDA

Az MCM-Diamant Kaposvár női röplabdacsapata nagyon magabiztosan, három szettben verte az UFK Nitra gárdáját a Challenge Cup csütörtöki negyeddöntőjében, ezzel megnyerte a magyarországi „mini-tornát”, és készülhet a februári elődöntőre, ahol az Alba Blaj lesz az ellenfele.

A Kaposvár nagyon magabiztos sikerrel lépett tovább
RÖPLABDA

Az MCM-Diamant Kaposvár női röplabdacsapata három szettben felülmúlta az Ostravát a Challange Cup nyolcaddöntőjében, így bejutott a pénteki negyeddöntőbe.

A csabai katlan - nagyon várják, hogy újra 2000 néző előtt játszhassanak a békéscsabai röpisek

Nyolcból nyolc győzelem, ráadásul mind idegenben. A Békéscsaba női röplabda csapata a Városi Sportcsarnok felújítása miatt eddig az összes bajnoki mérkőzését idegenben játszotta és mindet megnyerte. Legutóbb Balatonfüreden hagyta el győztesen a pályát Tóth Gábor együttese, amely az élen áll az Extraliga tabelláján. A remek szezonrajtról, a folytatásról és a kihívásokról is beszélgetünk a klub elnökével, Baran Ádámmal.

Egy év kihagyás után liberóként tért vissza válogatott klasszis röpladázónk

Sándor Renáta, a Jászberényi RK röplabdázója volt Szedmák Zita műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Gödörben a FINO Kaposvár, a nemzetközi szereplés kimozdíthatja őket

Horváth Kristóffal, a FINO Kaposvár SE röplabdázójával beszélgetett Zelinka Ildikó műsorvezető a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Vérzik a szívük a kazincbarcikai röpiseknek – a vírus lecsapta a nemzetközi kupát is

Toronyai Miklós, a Vegyész RC Kazincbarcika vezetőedzője és Kárpáti Zoltán ügyvezető volt Szedmák Zita műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Egy BL-csapat nehézségei: a tesztek is megterhelik anyagilag a Kaposvárt

Kulcsár Tibor, a FINO Kaposvár ügyvezetője volt Szedmák Zita műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Minden úgy indult, hogy leszólították az utcán… Buzek László 75 éves

Buzek László röplabdázó volt Kandó Tamás műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

„Ugyanolyan céltudatos vagyok, mint apa” – Märcz Tamás lánya

Märcz Tamás szövetségi kapitány és Märcz Mira, a Vasas Óbuda röplabdázója volt Zelinka Ildikó műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

A Kaposvár másodszor is tarolt, és simán jutott tovább
RÖPLABDA

A FINO Kaposvár férfi röplabdacsapata a szerdai 3:0 után csütörtökön is magabiztos, hasonló arányú győzelmet aratott az Erzeni Shijak felett, a Bajnokok Ligája selejtezőjének A csoportjában.

A Vasas mindent megtett, de végül simán kikapott orosz riválisától
RÖPLABDA

Az orosz Dinamo Moszkva jutott be a női röplabda Bajnokok Ligája második selejtezőkörébe, miután 3:0-ra nyert a Vasas Óbuda vendégeként.

A Kaposvár esélyt sem adott albán ellenfelének

A FINO Kaposvár férfi röplabdacsapata nagyon magabiztos, 3:0-s sikert aratott az Erzeni Shijak fellett, a Bajnokok Ligája selejtezőjének első felvonásán.

„Már alig várjuk, hogy tétmeccset játszhassunk”
SPORT 24

Az előző szezonban - óriási eredményként - ott volt a Bajnokok Ligája csoportkörében a Vasas női röplabda csapata. A hosszú szünet után most a BL-ben játsszák első tétmeccsüket az óbudaiak, a selejtezőben azonban azonnal egy sztárcsapat, a Dinamo Moszkva érkezik Budapestre.

„Lendületben voltunk, de ezt ki kell törölni a fejünkből”
SPORT 24

Nem szívesen emlékeznek vissza arra a Kaposvár női röplabdázói, hogy a rájátszás előtt a koronavírus-járvány miatt úgy függesztették fel és törtölték a bajnokságot, hogy újoncként vezették az Extraliga alapszakaszát.

Hétvégén nagy bejelentés lesz Kazincbarcikán, a legjobb négybe kerülés a cél

Toronyai Miklóssal, a Vegyész RC Kazincbarcika vezetőedzőjével és Szabó Dáviddal, a Vegyész RC Kazincbarcika másodedzőjével beszélgetett Szombathy Pál műsorvezető a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

„Már nagyon hiányzott a röplabda”
SPORT 24

A megszokottnál korábban kezdték a felkészülést a Vasas röplabdázói, de ezúttal ennek mindenki örült. A koronavírus-járvány miatt már márciusban véget ért a bajnokság, ez a fő oka annak, hogy idény nyáron tízhetes lesz az alapozás.

00:35 - Sport 24
07:00 - Sport 24
ÚJ 07:10 - S.E.F.T.