Magyar idő szerint péntek hajnalban a házigazda Chicago Bears és a szomszédvár Green Bay Packers összecsapásával elkezdődött az amerikai futball csúcsligájának, az NFL-nek a 100. szezonja. A fehér mezes Green Bay 10-3-as arányú sikerével zárult idénynyitó párosítása a liga történetének legrégebbi rivalizálása.

Csatornánk tizedik születésnapja alkalmából megkértük Cselleng Ádám műsorvezetőnket, idézzen fel egy emlékezetes pillanatot a DIGI Sporttal közös életéből. Mindenünk a sport - már 10 éve!

A feljutás a cél a magyar amerikaifutball-válogatottnak

Ezt a kiáltást legközelebb már címeres mezben ismételnék meg a játékosok. Legalábbis ezért küzdöttek az egy napos, két edzéses válogatón, ahol a magyar amerikai futball válogatott alapemberei mellé kereste a szakmai stáb az új játékosokat.

Első és 10
AMERIKAIFUTBALL

Első és 10

Csatornánk ismét jelentkezik amerikaifutball-magazinjával, amelyben ezúttal a magyar bajnokság kerül középpontba.

Az Enthroners nyerte a Hungarian Bowlt!
HFL

A Fehérvár Enthroners együttese 14-12-re legyőzte a Kijev Capitalst a budapesti Hungarian Bowlon, így ő lett a 2019-es magyar amerikaifutball-bajnokság (HFL) bajnoka.

Első és 10
HFL

Első és 10

Csatornánk ismét jelentkezik amerikaifutball magazinnal. A DIGI Sporton a magyar bajnokság kerül középpontba.

Magyarok az ukránok ellen - a HFL-döntő nem meglepetés
REGGELI START

Papp Péter, a Fehérvár Enthroners amerikaifutball-játékosa és dr. Szépe József, a Kijev Capitals amerikaifutball-játékosa voltak Szombathy Pál műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Első és 10
Első és 10

Első és 10

Csatornánk ismét jelentkezik amerikai futball magazinnal. A DIGI Sporton a magyar bajnokság kerül középpontba.

A Farkasokkal szívesen döntőztek volna, ukrán HFL-győzelmet jósol a Cowbells elnöke

Balog József, a Budapest Cowbells elnöke és Szűcs Kristóf, a Budapest Cowbells amerikaifutballistája voltak Szombathy Pál műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

A Fehérvár Enthroners lesz a Kijev Capitals ellenfele a HFL fináléjában
HFL

A Fehérvár Enthroners 16-13-ra legyőzte a Budapest Cowbells csapatát a magyar amerikaifutball-bajnokság (HFL) elődöntőjében. A fináléban a Kijev Capitals lesz a fehérváriak ellenfele.

Szünet után hengerelt, így döntős a Kijev Capitals
HFL

A Kijev Capitals jutott be elsőként a magyar amerikaifutball-bajnokság (HFL) döntőjébe, miután meglepetésre 35-27-re legyőzte a címvédő és mindeddig veretlen Budapest Wolvest.

A Farkasok az eget kémlelik és az ukránokat várják a HFL-elődöntőben

Kovács István, a Budapest Wolves vezetőedzője volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Első és 10
HFL

Első és 10

Nagyon sima sikerrel elődöntős a Capitals
HFL

Utolsóként a Kijev Capitals biztosította be helyét a magyar amerikaifutball-bajnokság (HFL) elődöntőjében, miután a playoff második wild card mérkőzésén 32-0-ra nyert a Győr Sharks ellen.

Nagy csatát követően jutott elődöntőbe az Enthroners
HFL

A Fehérvár Enthroners együttese 33-28-ra nyert hazai pályán a Miskolc Steelers ellen a magyar amerikaifutball-bajnokság (HFL) playoffjának első wild card mérkőzésén. Az elődöntőben az alapszakaszban második helyen záró Budapest Cowbells vár majd a fehérváriakra.

Első és 10
HFL

Első és 10

Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyunk elégedve

Julien Carrel és Watanabe Sigejuki, a FISU felügyelője és technikai bizottsági vezetője voltak Szombathy Pál műsorvezető vendégei a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

A Steelers legyőzésével a Győr szerezte meg az ötödik helyet
HFL

A Győr Sharks 44-41 arányban nyert a Miskolc Steelers vendégeként a magyar amerikaifutball-bajnokságban (HFL), így a győri együttes zárt az alapszakasz ötödik helyén. Ezzel az is eldőlt, hogy Győr játszhat majd hazai pályán a wild card-körben a Kijev Capitals ellen.

Hatalmas izgalmak után a Cowbells örülhetett a First Fielden
HFL

A Budapest Cowbells hatalmas csata után 13-12-re nyert a Fehérvár Enthroners vendégeként a magyar amerikaifutball-bajnokságban (HFL), így megszerezte az alapszakasz második helyét.