UEFA Bajnokok Ligája
„Az erőviszonyokat nézve ez egy teljesen helytálló teljesítmény volt”
SPORT 24

A Ferencvárossal 25 évvel ezelőtt BL-ben szereplő Hajdu Attila szerint a mostani együttestől is elképzelhető, hogy négy pontot szerez.

Szoboszlai bombagóllal, a Salzburg döntetlennel kezdte a BL-csoportkört; a Real ötgólós meccsen kapott ki a Sahtartól
UEFA BAJNOKOK LIGÁJA

A Salzburg gárdája 2-2-re végzett hazai pályán a Lokomotiv Moszkvával, a labdarúgó Bajnokok Ligája A csoportjának első fordulójában. A tartalékos Sahtar Donyeck nem kis meglepetésre 3-2-re verte idegenben a Real Madridot a B jelű négyesben.

Barca - Fradi után: 5 ponttal elégedett lenne, a 95-ös BL-csapat játékosa a derbire is kitért
REGGELI START

Kecskés Zoltán, az FTC korábbi labdarúgója volt Sipőcz József műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Rebrov: Összességében nem vagyok elégedetlen
BAJNOKOK LIGÁJA

A Ferencváros kedden 5-1-es vereséget szenvedett a Barcelonával szemben a labdarúgó Bajnokok Ligája G csoportjának első fordulójában, de Szerhij Rebrov szerint az utolsó tíz percet leszámítva nem volt gond. Mutatjuk, hogyan értékelték a meccset a mesterek.

Az FTC helytállt, de így is kapott egy ötöst a Camp Nouban

A Ferencváros együttese 5-1-es vereséget szenvedett a meccset tíz emberrel befejező Barcelona vendégeként, a labdarúgó Bajnokok Ligája G csoportjának első fordulójában. Párizsban nyert a Man. United, a Lazio könnyedén intézte el a Dortmundot, míg a Leipzig Gulácsival a kapuban simázta le a Basaksehirt.

A Juve CR nélkül is simán nyert Kijevben
UEFA BAJNOKOK LIGÁJÁBAN

A Juventus gárdája – Álvaro Morata duplájával – 2-0-ra diadalmaskodott a Dinamo Kijev vendégeként, a labdarúgó Bajnokok Ligája G csoportjának első fordulójában. Az FC Bruges idegenben verte a Zenitet az F jelű négyesben.

„A zárt kapus meccseken szinte hetente borul fel a papírforma”
SPORT 24

Nyilas Elek szerezte a Ferencváros eddigi utolsó UEFA Bajnokok Ligája-gólját, ő nyilatkozott a Sport 24 kamerái előtt. A zöld-fehérek megérkeztek Barcelonába, hogy kedden összecsapjanak a katalán sztárcsapattal.

A Juve szélsője és a PSG korábbi támadója is a BL-győztesnél folytatja
ÁTIGAZOLÁS

A Bayern München hivatalos közleményben számolt be róla, hogy megszerezte Douglas Costa és Eric Maxim Choupo-Moting játékjogát.

Szeiler: 25 éve a mi Fradinkra is azt mondták, nem fog pontot szerezni
SPORT 24

Sokan úgy vélik, talán egyetlen pontot sem fog begyűjteni a Fradi a BL-csoportkörben a Barcelona, Juventus, Dinamo Kijev trió ellen - mint történt a Debrecennel 11 éve -, de ezzel a DIGI Sport híradójának nyilatkozó korábbi FTC-középpályás Bánki József és az 1995-ös BL-csapat egyik kapusa, Szeiler József sem ért egyet.

Messivel és Ronaldóval is összecsaphatnak a Fradi játékosai!

A Ferencváros csapata a Juventusszal, a Barcelonával és a Dinamo KIjevvel csap össze a Bajnokok Ligája csoportkörében.

Szoboszlai Dominikot várják az Üllői úton

„Nagyon örülnék, ha látnám kiírva, hogy Bajnokok Ligája és Ferencváros-Liverpool” – fogalmazta meg vágyát Orosz Pál a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban. Az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója elmondta, mely csapatokat szeretné a Ferencváros mellé a BL-ben, ezen kívül Szerhij Rebrov és sztárjátékosok is szóba kerültek.

Szoboszlai ismét betalált büntetőből, kettős győzelemmel jutott a BL-főtáblára a Salzburg

A Szoboszlai Dominikkel felálló Salzburg 3-1-re legyőzte a Maccabi Tel-Aviv csapatát a BL-playoff második meccsén.

„Nagy örömet szereztünk egész Magyarországnak, nagy büszkeség ez az eredmény számunkra”
SPORT 24

Djurgarden, Celtic, Dinamo Zagreb, és végül Molde. Ezt a négy csapatnevet minden bizonnyal 25 év múlva is kívülről fogják fújni a Ferencváros-drukkerek, ugyanis Szerhij Rebrov tanítványai ezt a négy bajnokot kiejtve - 25 év után újra - bejutottak a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

Rebrovék megcsinálták, 25 év után BL-csoportkörben az FTC

A Ferencváros csapata- az idegenbeli 3-3 után – hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Moldéval a labdarúgó Bajnokok Ligája playoff-körének visszavágóján, így idegenben lőtt több góljának köszönhetően bejutott a legrangosabb európai kupasorozat csoportkörébe.

Gödörben van a Fradi BL-ellenfele egy norvégiai magyar edző szerint
SPORT 24

Hétvégén a Molde elleni norvég bajnokin 1-0-s bravúrgyőzelmet aratott idegenben a Sandefjord, amely klub női csapatánál Kovács Péter edzőként dolgozik. A korábbi tízszeres magyar válogatott csatár a DIGI Sport híradójának arról beszélt, hogy a Ferencváros keddi ellenfele igencsak mély gödörbe került, így nem kérdés, hogy ki a BL-párharc esélyese.

Javi Martínez a hosszabbításban nyerte meg a Szuperkupát a Bayernnek
UEFA EURÓPAI SZUPERKUPA

A Bayern München 1-1-es rendes játékidőt követően hosszabbításban 2-1-re legyőzte a Sevillát az Európai Szuperkupában. A Budapesten megrendezett meccsen az andalúzok kerültek előnybe, de a bajorok még a szünet előtt egalizáltak, majd a kétszer 15 perces hosszabbításban a valószínűleg utolsó müncheni meccsét játszó Javi Martínez megnyerte csapatának a trófeát.

Őrült, gólgazdag meccsen ikszelt Norvégiában a Fradi

A Ferencváros együttese 3-3-as döntetlent ért el a Molde vendégeként az UEFA Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásának első felvonásán. A zöld-fehérek már 2-0-ra is vezettek a második félidő elején, a hazaiak azonban fordítottak, ám a hajrában egy büntetővel kiegyenlített a Fradi, így kedvező helyzetből várhatja a jövő keddi visszavágót.

Szoboszlai góllal járult hozzá a Salzburg izraeli sikeréhez

A Salzburg egygólos előnyt szerzett az UEFA Bajnokok Ligája play-offjában a Maccabi Tel-Aviv ellen, az osztrákok első gólját Szoboszlai Dominik szerezte büntetőből. A Krasznodar is egy góllal nyert a PAOK ellen, nem bírt egymással a Slavia Praha és a Midtyjlland.

Tokmactól gólt vár a norvég foci legnagyobb magyar ismerője
SPORT 24

Kovács Péter 18 éve érkezett Norvégiába, nyolc együttesben játszott, és volt gólkirály is a skandináv országban. A jelenleg is Norvégiában élő, a DIGI Sport híradójának nyilatkozó exfutballista szerint a hullámzó bajnoki formája ellenére jó csapat a címvédő Molde, amely a Bajnokok Ligája-csoportkörért játszik szerdán a Ferencvárossal – elsőként Norvégiában. A korábbi 10-szeres magyar válogatott csatár bízik abban, hogy korábbi norvégiai csapattársa, Tokmac Nguen megszerzi az idegenben mindig nagyon fontos gólt a Fradi számára, a Moldéról pedig azt mondta, hogy a középpályán és a támadósorban egyaránt erős csapat, de a védelme megfogható.

ÚJ 06:45 - S.E.F.T.